tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bartosz85 niesamowite piłeczki posyła dzisiaj
0
@MarianekFCB spokrewniony z Danim Alvesem
0
szkoda tej akcji..
43
jeśli tak będzie wyglądać nasza gra w erze post Messi, biorę w ciemno
1
@Artur97 świetne są te jego podania fałszem
0
Griezmann lepiej w obronie niz w ataku XD
3
ale Dest kręci na tej prawej stronie
0
@MaŁolat Fati skonczyl niedawno 18 lat, Pedri dalej ma 17 i sa w pierwszym skladzie (wiadomo Fati kontuzja ale przed nia byl podstawowym zawodnikiem), więc nie widzę przeszkód, żeby Balde wskoczył do pierwszego zespołu
0
niefortunnie ominely mnie obydwie bramki, stresci ktos w jaki sposob strzelili?
0
@george321213 po co wydawac gruby hajs za Grimaldo jak jest młody Balde (bodajże w Barcelonie B gra obecnie)
2
Mingueza to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu
1
@noface w samo sedno, Firpo nie wyszedł w żadnym meczu w tym sezonie, podobie Alena, Braithwaite wchodzil z lawki na ostatnie minuty, Mingueza debiut (choc trzeba przyznac, ze zapowiada sie swietnie)
0
Carles w samo sedno
2
@Avatarr jakby napisali ze czlonek ma na imie Sonia to bys sie smial ze chlop sie tak nazywa
0
idealna szansa dla mlodych
0
@Czarny19 kontuzjowany
0
@Bielik12345 jak zwykle niestety
0
no to jak teraz Umtiti znowu sie polamie srodek tabeli mamy gwarantowany.
0
@Bielik12345 dest za roberto, cou za pedriego i trincao za dembele
0
@Vold94 no bedzie problem, niestety Pedri dzisiaj niewidoczny
0
@Stricker co znaczy ze wlaczyl mu sie Ter Stegen?
0
stale fragmenty gry poza karnymi to w naszym wykonaniu kabaret jest
1
dlaczego nie Dest...
1
przecież jego wślizgi to była czysta poezja
0
w przypadku niepowodzenia z Garcią, ja bym jednak postawił na młodzież z Barcy B
0
@Harnas2 jaka historia stała za sprowadzeniem Pique?
5
W 6 lat ustrzelić grubo ponad 200 bramek i zostać trzecim strzelcem w historii barcelony. Wow, swoją historię napisał i powinien zostać pożegnany jak prawdziwa legenda.
1
bardzo lubię czytać takie podsumowania, zawsze mam jakiś sentyment do tych grajków.
6
szkoda, ze zostal oddany
0
dzieki bardzo za wyjasnienie