typek12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łowicz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha nie panie Cassilas 5-0 to 5-0 ;D
0
DelChusteczki Moderacja
dla mnie Xavi 7, a Messi 5.5 - ale jaja ;D ziomek chyba meczu nie ogladales i ocene Messiemu wystawiles 5,5 bo bramki nie strzelil :D L O L ;d oceny good ;D
0
uhauha tak z innej bajki jak ja patrze jak oni sa pewni tego ze np "alfaro za odepchniecie di marii jak lezal odrazu czerwona kartka i zawieszenie na kilka meczow" to ja sie pytam o sytuacje z Gran Derbi jak Carvalho walnal Messiego z lokcia za nic i Carvalho nie dostal nic a Messi zolta kartke no sory bardzo to jest jakas paranoja. Ci ludzie z realmadrid.pl sa jacyc zakompleksieni.. Nastepny Murnihno twardziel i tatkyk ;D zamiast skupiac sie na grze swoich zawdonikow to po meczu krytykuje sedziow, jaki to real nie jest pokrzywdzony przez sedziow (tylko dziwne ze zaczal tak krytykowac dopiero po Gran Derbi -poprostu szuka jak najwiecej usprawiedliwien debil... ) i 2 sprawa zwiazana z the special five podobno jest takim wybitnym taktykiem.. Gran Derbi - 18 minuta , Barca wygyrwa 2-0, murinho ma 25 min pierwszej polowy i 15 minut przerwy na wymyslenie jakiegos planu awaryjnego, taktyki aby w druiej polowie odrobic straty i wygrac mecz... CO SIE DZIEJE? - real wychodzi na druga polowe i dostaje kolejne 3.. ;D dziekuje dowidzenia :D
0
jak myslicie jak beda reagowali kibice Espanoyolu na dokonania Barcy ?:D
0
powienien dostac Xavi choc najlepszy na swiecie w pilce noznej jest Messi :):P ale Xavi powinien dostac ze wzgleu na to ze Messi pewnie jescze dostanie a nie wiadomo czy Xavi bd jeszcze tak wyrozniony w jakims roku :P:)
0
wypowiadacie sie ze to blad bo to nie wy stoicie za sprawami Barcelony i tak naprawde was to nie interesuje.. a zdajcie sobie sprawe ze to wszystko nie jest takie proste..
0
dobrze jest czym sie napinacie ? ulatwi to bardzo w sprawach Barcelony ! 2 opcja the best :)
0
swieta prawda panowie :)
0
jaa ;/ zamiast Affelaya ja bym chcial w Barcelonie Nasriego jaaa Nasri jest taki lux !!!;/
0
haha ;D fakty ;D
0
bedzie ten opozniony mecz transmitowany na canal + sport ?
0
bd wkoncu mecz o 21-22 na canal + sport ??
0
1 brutalny faul 2 odepchniecie wicekapitana repr. 3 odepchniecie xaviego 4 o dyscyplinie, klasie zawdonika nie przypominam. powinien zejsc z boiska w spokoju z pokora bo takich batach a tu wyszlo kim jest tak naprawde real madryt...
0
murinho nie pomogl.
ronaldo w cienu Messiego
rhamos mysle ze zostanie odsuniety od kadry jak mozna tak zrobic.. cos nie prawdopodobnego..
nigdy nie widzialem tak slabego realu, a gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwala :)
piekne widowisko
cala druzyna 10/10
muriinho skompromitowany
postawa casillasa pod koniec meczu mowila wwszystko (stal "obrazony" z zalozonymi rekami)
Barco kocham cie !! Barco jestes wielka !!
0
kto dostal zolte kartki?
0
haha jakie usprawiedliwienie spokojnie.. juz moge to uciszyc ;D my na gran derbi np 6-2 gralismy bez Iniesty czyli bez 1/2 srodka pola ;D i co da sie? da sie :)
0
haha no w statystykach Messi lepszy ale kazdy wie ze nie tylko w statystykach bo na zywo tez :)
0
nie poznaje go ;D
0
Philosoph - hahaa swieta prawda przypomnijcie mi jakis wazniejszy mecz w ktorym cristiano poprowadzil swoja druzyne do zwyceistwa, albo sie wyroznial, kreowal gre naprawde z mocnym przeciwnikiem no przynajmiej jeden !! odpowiedziec: nie ma takich! ps. jak patrzylem na MS jak wywalal sie o wlasne nogi i oczywiscie byl oburzony ze sedziowie go nie chronia (bo kim on jest) to az mi go sie szkoda zrobilo ze az tak sobie nie radzi.
0
no wlasnie i to cechuje prawdziwego debila tak sie wypowiadajac ;D jak juz siebie i swoja druzyne tak nisko ceni ze nawet przyjmuje mysl ze Barcelona moze im strzelic 8 bramek to jest cos nie tak :D haha :p a panowie zgodzicie sie ze mna ze 2 lata temu duzo nie brakowalo zebysmy wpakowali im 8 bo bylo "tylko" 6 ;D haha ;p
0
jak by ktos wrzucil to co robil Pique na youtube byl bym wdzieczny :D
0
szymonst - masz w 100 % racje. Ja w Thiago widze mieszanke Ronaldinho z Xavim.. tak ja to widze.. tym bardziej ze jest mlodziutenki.. jak jego umiejetnosci beda rosly regularnie to bedzie naprawde, zywa mieszanka Roniego z Xavim..
0
mam nadzieje ze ktos sklei jakis filmik z najlepszymi zagraniami Thiago! wspanialy chlopak !
0
jest ktorys z tych kanalow na cyfrze + ? orientuje sie ktos ?
0
mecz jest transmisowany na nsport?
0
Guardiola nie po raz pierwszy udowadnia ze jest strasznie inteligentnym i o bardzo duzej klasie trenerem jak i normalnym facetem..
0
jajeczko_9002
haha wlasnie chyba o to chodzi ze Villa za bardzo chcial strzelic bramke w pieknym stylu ( sytuacja sam na sam z bramkarzem kiedy to chcial w ladnym stylu minac bramkarza i strzelic do pustej zamiast zachowac zimna krew i przemierzyc po rogu kiedy bramkarz jeszcze nie skrocil kata )
0
kaer - takze o tym marze bo 2 generalow w srodku to nie 1. Moim zdaniem jakosc gry byla by duzo lepsza bardziej efektywna i efektowna. Ale wieze w Pepa ze on wie co robi :)
0
jest juz gotowy.jest oj jest :D jak dla mnie mogl by grac juz regulasnie w Barcie A
0
moim zdaniem to jest taki pilkarz ktory po przyjsciu do jednego z najlepszych klubow na swiecie, wlasnie ta swiadomosc jaka ma na sobie presje go nie stłamsi. ogolnie wydaje mi sie ze zawodnik o mocnym charakterze.