0

kocham Thiago!!! Co on gra za poezje! Przeglad pola i kontrola nad pilka palce lizac.

A co do meczu b.dobra gra tylko lekcewazenie:/ z taka gra i full koncentracja wyniki przyjda z czasem :)

0

justFCB - zgadazamy sie bo moje marzenie tez sie zaczyna spelniac.. od pierwszego razu jak go zobaczylem w meczu to tylko czekalem jak bedzie regularnie wystepowal w Barcelonie A

0

haha dlaczego w skladzie nie uwzgledniacie Busqetsa ?:D

0

Thiago jest zawodnik z gornej polki !

0

hura Adriano! I dali go teraz !

0

AC Milan [1 - 0] Genoa

'Igrahimovic ;D

hahahaha ten strzela teraz non stop ;p dlaczego tak nie mogl w Barcelonie ? myslicie ze za duza presja ?

0

kavulo - o kavulo cztasz mi w myslach :)

a gostek15 jak sie nie oglada meczow Barcelon B to sie nie wie jaki potencjal ma Alcantara ;D za kilka lat bez watpienia to bedzie drugi Xavi/Iniesta.. a juz w segunda division to jest dla niego za nisko poziom.. bo jak ogladalem mecze Barcy B to Thiago robil co chcial.. rozrzucal pilke na lewo i prawo jak trzeba bylo kogos kiwnac to nie ma problemu. :)

0

Valdek - Diabel Pique Puyol Adrian - Busqets Thiago Xavi - Iniesta od lewej Villa Pedro osobiscie chetnie bym zobaczyl taka 11

0

haha ale glab :D rywale Barcy wlasnie graja ze zdwojonym zaangazowaniem tylko nie potrafia sie sprzeciwstawic Barcie. Haha najlepsze jest to ze z Barca zadna druzyna nie moze sobie poradzic i wsrod tych zespolow jest real ;D czyli real tez sie poddaje Barcelonie bez walki ? Brawo za madra wypowiedz. Czysta niepotrzebna prowokacja ale to swiadczy tylko zle o tym prymitywie..

0

Bedzie sklad od lewej Villa na srodku ataku Bojan i na prawej flance Pedro i tyle w temacie ;D a Nolito moze i zagra ale raczej wejdzie z lawki.

0

Rami dobry jestes w pierwszej 11 proponujesz Nolito zamiast Pedro.. omg... jestes chyba takim "fanem" Barcelony ktory nie oglada meczow ?

0



i56.tinypic.com/2a4slmt.jpg

spojzcie... wy ubolewacie ze nie bd do gr przez 2-4 tygodnie a ja sie ciesze ze ten polmozg ujfalusi nie zlamal mu nogi..

0

panowie po tym meczu mogę stwierdzic ze Messi to nie jest czlowiek.. to jest ktos kto ma nadprzyrodzona moc. Swiat dzieli sie na Ludzi i Messiego

0

myslicie ze Puyol od 1 minuty ?

0

a Mascher ?:D

0

tlyko tyle trybuny bylo otwarte ?;/

0

a dla ludzi prezentacja na camp nou bedzie otwarta? czy jak z Adriano bez publicznosci ?;/

0

ja mam tylko jedno wielkie pytanie. GDZIE JEST NASRI ???????? ja nie wiem wogule dlaczego ani Domenech ani teraz Blanc nie powoluja Samira Nasriego dla mnie to jest nie zrozumiale !

0

Pizerman -

nie wiem jak w pierwszej 11 mozesz nie uwzgledniac Pedro.. jest o niebo lepszy od Ibry jest z neigo duzo wiecej korzysci i on odda serce dla Barcy bo jest jej wychowankiem. A talent jest niewbaly. Nie bez powodu del Bosque wystawil go w pierwszym skladzie w polfinale i finale Mistrzostw Swiata. Nie patrzmy na to ile Ibra kosztuje patrzmy an to kto jest w lepsej dyspozycji.

0

pumak

po co sie z nim klocisz :) juz real pokazal w ostatnich 2 sezonach jaka ma dobra obrone wzgledem Barcy :) nie no jak Ozil w realu to Messi w Barcie juz nie istnieje. Na krycie Ozila nie ma bata

0

jak moglo strzelac 4 zawdonikow bramki jak padly 3 bramki ?

Thiago strzelal ?:) no prosze ;D

0

ej kto dla Barcy strzlil karne ?:)

0

ej kto dla Barcy strzlil karne ?:)

0

ja zamiast Fabregasa kupil bym Nasriego. Poezja zawodnik !

0

nadal prosze o jakis dobry link :) z dobra grafika transmisji prosze :) obdarujcie biednego cieplym meczem :P

0

macie jakis link do meczu z dobra grafa?

0

no to co jak ktos ma jakas dobra transmisje to sie dzielcie :)

0

no to co jak ktos ma jakies linki (z dobrym obrazem) to sie podzielcie ;/

0

czy ktos wie czy mecz bedzie mozna obejzec na jakims kanale na cyfrze + lub kablowce ?

0

ej gdzie bedzie transmitowany mecz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?