0



Visca el Barca

0

Visca el Barca

0

nie to nie sa cuda to poprostu Lionel Messssssssssiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"o masz ci los !" ;D

cos pieknego !!

i od poczatku ruszyc na nich w drugiej polowie nie dac im zyc !!

Visca el Barca ! Visca el Catalunya !!!

0

syzbowiec - tak.. piekne slowa :) nie ma szans zebym to ujal lepiej :) ( bo mam 3 z polskiego ;D:D ) pozdrawiam. :)

0

Filippo100 - hahaha jak wielkie bezmózgowie moze posiadac czlowiek hahaha zal czlowieka ;D

"Wielka Barça bez Messiego nie istnieje..."

to jest tylko twoje pocieszenie przez lzy..

przypomne ci jeden mecz bo wiecej nie ma senesu z toba dyskutowac

Barcelona 2 - 0 Inter... bez Messiego i Ibrahimovica, 70 % posiadania pilki totalny pogrom !!!!! gra przepiekna !!!! a i jakbys nie wiedzial to Inter jest mistrzem wloch od kilku lat.

0

ja mysle tak samo jak endriuuu2. Ibra takze utrudnial sprawe Henrykowi bo oni wgl siebie nie rozumieja i Henry na tym duzo tracil. Ibra moim zdaniem nie pasuje do stylu gry jaki prezentuje Blaugrana i to nie jest zawodnik jakiego potrzebuje Barca na szpicy. Ale wieze w niego ze sie poprawi i bd duzo pomagal druzynie a nie odwrotnie.

0

moim zdaniem bra Ibry bedzie plusem :) bo w ostatnich meczach robil tylko niepotrzebne zamieszanie z przodu. Teraz niech troche odpocznie, przemysli swoja gre i poprawi bledy ktore popelnia i mylse ze za 2-3 tygodnie bedziemy go ogladac w optymalnej formie :) wieze w niego lecz nie jestem zwolennikiem jego przeprowadzki do Barcelony :)

0

chcialbym taki sklad

Valdes - Daniek Pique Puyol Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Pedro Bojan Messi

Mysle ze Puyola nie moze zabraknac w tak waznym meczu i mysle ze jak Pep postawi na Puyola na tzw "4" to wywiaze sie ze swoich obowiazkow!

Mam takze nadzieje ze Abidal bd mogl zagrac i zeby tylko Guardiola nie ustawil Messiego na srodku ataku.

0

sphinks - a ty jestes najleprzym statystykiem pilki noznej nie ?

twoim zdaniem 40 mln + eto'o to dobry transfer nie ?:) tak zdecydowanie zlatan jest zakupem na lata a jak schodzi z boiska to gra staje sie duzo leprza :) no ale coz przeciez sphinks jest czlowiekiem najlepiej znajacym sie na pilce noznej i jego zdaniem jest dobrze jak Barcelona grajac w 10 gra lepiej niz w 11 bez zawodnika ktory wart jest 40 mln + Eto'o.. i jesli jedyny wysuniety napastnik w ciagu 6 meczu strzela jedna bramke to tez bardzo dobrze :) ale ja ciebie pozdrawiam. ;]

0



Visca el Barcaa!!!!!!!!!

jestem*

0

Visca el Barca!!

co by nie bylo zawsze jestes z Barcelona!!

ale z calym szacunkiem dla Ibrahimovica ale to nie jest czlowiek ktorego Barca potrzebuje... moim zdaniem po sezonie Ibra out i do kupienia Villa, Torres ( oczywiscie to dwie z wielu opcji, moje osobiste zdanie kto sie nadaje )... i nie mowcie mi tylko ze "po jednym slabym meczu ibre krytykuje" bo to nie jest jego pierwszy slaby mecz, od polowy sezonu zdobyl tylko jedna bramke w lidze, a ze Barcelona gra tyllko z jednym wysunietym napastnikiem to on musi byc w czolowce strzelcow Primera Division! i naprawde nie blyszczy wrecz przeciwnie.. podejzewam ze jakby Bojan by gral zamiast niego lub Pedro na szpicy a Henry na lewej to efekt byl by duzo leprzy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?