0

Były minister finansów .


2

Nie wiem co myślał że tam znajdzie...


1

@wyrek Może by te banki ruszyć mają bardzo duży zysk te pieniądze socjalne co o nich by nie myśleć to napędzają gospodarkę ludzie je realnie wydają.
https://www.money.pl/banki/banki-w-polsce-koncza-rok-rekordowego-zysku-wzrost-o-kilkanascie-procent-7237271060212704a.html

0

@Aragorn33 Nie wiem co sugerował Glapie ale wiadomo jak skomentował głosowanie nad Safe ambasador Niemiec...
"Przyglądałem się sejmowej debacie dotyczącej SAFE. Kontrowersje wokół tego wartego 150 mld euro programu są zaskakujące, zwłaszcza że Polska ma otrzymać z niego lwią część – aż 44 mld euro. SAFE ma służyć wzmocnieniu europejskiego potencjału obronnego. W obliczu zagrożenia ze strony Rosji nie ma czasu do stracenia" - napisał na portalu X niemiecki dyplomata.
No niestety ale żyjemy w bardzo lobbistycznym kraju.

0

0

@kamyk_23 Wytłumacz mi jak NBP robi długi,jest na minusie bo złoty się umacnia.Nie kojarzę innych długów.

0

@Safrani Ok,mi się wydaje że nie będzie problemu ze sprzedażą tych obligacji a nawet śmiem twierdzić że już niedługo ktoś może zadeklarować ich potencjalny zakup.

0

@Hellrider Wydaję mi się że niekoniecznie


0

@Bobo25 Była inna sytuacja finansowa w budżecie.

0

@Hellrider A gdzie jest niezgodne z konstytucją?W sumie to samo można powiedzieć o drugiej stronie ale dyskusja nie o tym .Bo to jest w kółko powtarzane.

0

@Safrani Zobaczymy jak będzie wiadomo więcej na tą chwilę dla państwa pod względem finansowym wygląda to lepiej.

0

@Bykunn Sęk w tym że jeszcze nic nie zaproponowali ja tylko pokazałem jak mniej więcej miałoby to wyglądać,podobne obligację funkcjonują i cieszą się popularnością.

0

@Safrani Ciężko mi się odnosić do czegoś co tak naprawdę nie jest wiadome ja pokazałem ścieżkę jak mogłoby to wyglądać.Jak będzie ogłoszony cały mechanizm wtedy będzie można to szerzej ocenić.

0

@Bykunn Przez aprecjację można zyskać i jest zero ryzyka .

0

@Bykunn Chodzi o emisję obligacji zabezpieczoną złotem NBP.

0

Widzę że pomysł Glapy i Nawrockiego nie do końca jest tutaj zrozumiały tutaj nitka jak mniej więcej miałoby to wyglądać.


1

0

@Chada Lepsze niż słodycze.

0

@CLS63AMG Przekaz już poszedł szczegółów jeszcze nie znamy ale romek wskazał już drogę...


Fajnie wystawiona piłka przez prezydenta.

0

@Rupert_Haubica Robertcop...

0

@Rupert_Haubica Zielu był do wyciągnięcia za darmo podejrzewam że mimo bardzo dawnych wpisów z chęcią by przyszedł.

1

@urbipl Tak miało to wyglądać jest mało demokratycznie ...


4

O widzę że niszczenie kanału zero to zorganizowana akcja ...


Republika , kanał zero,cenzura internetu oprócz tego atakowani niektórzy dzienkikarze.Nie zważając co kto o nich myśli to trochę smutne aż mi się przypomniało jak ryży zwolnił redaktora naczelnego faktu.

0

@Fake69 Nie patrz na aktualizację smarta lepiej kupić Chromecasta który podłączysz przez HDMI lub jakiś inny np.Xiaomi.Sony to mój wybór mam dwa tv w domu w tym jeden już kilkunastoletni a właśnie przez Chromecasta on ciągle żyje i ma się dobrze.Jeśli problem jest tylko ze smartem to w ogóle bym porzucił myśl o zakupie nowego tv .

0

@Szczygiel06 No tak tylko że nie ma szans żeby w niecałą godzinę zeszło z 1,6 do promila.Tak szybko się nie trzeźwieje.

0

@Szczygiel06 No dobra przypuśćmy że byłeś na meczu u znajomych Barca ograła real .Ty w dobrym humorze kupujesz whisky i mimochodem płacąc mówisz kasjerce że pierwsze co zrobisz jak wysiadziesz z auta to oprozniasz tą butlę do połowy.Za tobą stoi sfrustrowany kibic białych i wymyśla intrygę.Reszte znamy...

0

@maroon No i niby w niecałą godzinę spadło mu do promila,to dziwne.

0

@DTMisTheBest Ja nie mam zamiaru bronić pijanego znam stronę policji chodzi mi bardziej o procedury.

1

Co myślicie?
https://x.com/PiotrPolska16/status/2023837947515261039
Zabierają gościowi prawko za donos bez złapania na gorącym uczynku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?