urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Aragorn33 Nie celowo stworzył problem tylko czyta nastroje społeczeństwa a patrząc po sondażach ludzie nie są zadowoleni z tych butelkomatów.Zresztą wystarczy spojrzeć na wyraz twarzy ludzi którzy przy nich stoją czują się jak śmieciarze...
2
@norbi77 A czytałeś w ogóle ten artykuł?Bo z niego tak nie wynika.
3
@Aragorn33 Pa ,tutaj Trela postarał się o ładny filmik i całą otoczkę miał aż 2 butelki i wrzucił do nieczynnego automatu.To wszystko jest pokazówka
Ciekawsze jest kto za to bierze kasę bo to jest opłacalny biznes...
https://www.salon24.pl/newsroom/1494489,grozi-mu-do-15-lat-wiezienia-a-zarabia-na-kaucjach-jego-firma-dopuszczona-do-systemu
1
@Criss18Barca Jak sam zawodnik się uprze to się to nie posypie a tak naprawdę to przydał by się również ten Argentyńczyk z Anglii tym bardziej że jest za darmo.Barca ma tak naprawdę tylko jednego nominalnego stopera 19 letniego...
1
@Aragorn33 No przecież to pokazówka jak wszystko w polityce co tu roztrząsać.
0
@Aragorn33 Chciał coś kupić ,po za tym kojeka z drugiej strony.
1
@Eto'o9 R10 Wydaje mi się że pora też pomyśleć o graczach którzy nie do końca się sprawdzili za kadencji Niemca i mimo że niektórzy to wychowankowie to przy korzystnych ofertach warto to przemyśleć dla dobra obu stron.Wtedy można mieć szersze pole manewru.
1
@Konradowskyy Rzadko wychodzi w podstawie plus wiek ,to nie jest materiał na kadrę.Są lepsi i bardziej doświadczeni.
2
@Aragorn33 Minuta obejrzałem,nie ma automatu w tym punkcie.Odajesz przy kasie kolejka z drugiej strony.
1
Słaby pomysł i wykonanie...
0
@maroon Przecież to żadne pieniądze.
1
@BojanKriKicz Ale ważne że Camp Nou wygląda tak samo ...
16
Ale się zabrał ,szkoda że strzał prosto w bramkarza...
7
Lis napisał coś sensownego...
2
Martin łapie kocie ruchy...
https://x.com/D7s30/status/2040564542820757639
4
@Arden Już pomijając to ,Boniek nigdy za bardzo nie lubił Barcy i Messiego.
3
Akcja pod filmy...
3
Liczby dziadka...
1
Pamiętam ale jeszcze się nie cieszę...
https://x.com/RMadridExposed/status/2040580942234833081
3
@19Riki20 Ten mecz był tak zakręcony że nikomu za bardzo na żadne pytania nie odpowiedział tym bardziej że pierwszy mecz jest w Barcelonie, cieszą 3 punkty.Jaka będzie strategia na środę w obliczu jeszcze tych kontuzji to naprawdę ciężko przewidzieć.Byleby nie grać tego co Atletico będzie chciało grać i powinno być dobrze bo piłkarsko jesteśmy lepsi .
0
@Sulimo Nie lubię choć rybne w puszce uwielbiam i taką w kaszance.
1
Boniek o Lewym i ewentualnym transferze do Juventusu...
Pamiętam jak w kontekście transferu do Barcy mówił że starych drzew się nie przesadza..
3
@kubix05 To Kaśka
1
@Katalończyk 99 Ale tu do analizy jest spalony a od tego jest Var.
0
@Toretto Dokładnie o to mi chodzi nie było nawet analizy Var.
1
@kuz Kiwior również.
1
@Inko Pomijam fakt czy był faulowany czy nie zawodnik będący na pozycji spalonej bierze udział w akcji.
4
@Karol145 W sumie całe te kanały sportowe ,bary i sprzedawcy gadżetów to sporo mniej zarobią przez brak awansu naszych.
3
Już tylko jako ciekawostka bo nie ma co roztrząsać ale nie widziałem dokładnie tej sytuacji przy drugiej bramce Szwedów.Lewy faktycznie jest blokowany przez zawodnika który jest na pozycji spalonej i pewnie chciał biec na pierwszy słupek tak jak to robi w Barcy dla mnie spalony.
https://x.com/krulbijedame/status/2039648414044930299
0
@Batys Wielu ceni sobie życie singla bo to jest naprawdę wygodne życie również z żoną czy z partnerką.Dzieci szczególnie małe zabierają Ci praktycznie cały czas dla siebie ale ja nie żałuję.Znam dużo starszych kawalerów i tak naprawdę smutno zaczyna się robić koło 50 lat,Ci ludzie stają się wypaleni jakby cała energia i sens ich opuściła .