2

Zakład o bańkę...


0

@Bykunn , @lithotripter No a nie wiem czego się spodziewałeś.Ja od samego początku tak to sobie wyobrażałem i wydaje mi się to poważne traktowanie partnerki no i wspólnego związku no chyba że sama uważa inaczej.Wszyscy moi znajomi jeśli mają dzieci są po ślubie nie kojarzę takich par żyjących ze sobą długo na "kocią łapę".No ale jak widać świat się zmienia.

0

@Gronek Zacznij od biegów i skakanki , dopiero później zapisz się na boks a możliwe że trener każe Ci to zrobić i przyjść dopiero za parę miesięcy.Kondycja to podstawa w treningu bokserskim dopiero później technika.

0

@Bykunn No a w czym te małżeństwa przeszkadzają?

0

@Bobo25 Ale nie tak jak sobie wyobrażałem.

0

@Kgorecki2500 Ja podałem statystykę kto coś tam do tego dodał w komentarzu to tylko jego zdanie.

0

@Zoker Nic a skąd taka teza?Byłem przekonany że więcej dzieci rodzi się w typowych małżeństwach a patrząc np. na Islandię to mnie rozłożyło.

0

No ciekawie ...


3

Ale skład...


5

Przyjęcie...


6

Akademia...


1

@barcelonaLM Enrique:przytrzymaj mi piwo...

1

@mishyhill Tak wiem że to trudne ale niektóre oczywiste sytuacje można by wyeliminować jak możliwy karny w pierwszym półfinale,stempel na Kounde przed utratą gola w meczu ligowym.Takie sytuację stykowe gdzie nagranie nie oddaje dynamiki akcji byłby by trudniejsze ale może też sędzia nie zobaczy dokładnie wszystkiego a takie nagranie pomogłoby mu podjąć lepszą decyzję.

6

Barca wczoraj wystawiła najmłodszą jedenastkę w historii fazy pucharowej ligi mistrzów, jeszcze będzie czas.


Yamal całuje herb na koszulce.

1

@mientusek1407 On nie pasuje do naszego stylu gry po za tym to już nie ten sam zawodnik co parę lat temu,jest zagubiony.

2

@ArQczi Ręką była po rykoszecie.

1

@TikiTakaEnMiCorazon A skuteczność?

1

@szymonekk Skuteczność jest naszą największą bolączką choć obrona również do przebudowy.

0

@mishyhill Też myślę że faul ale tak jak w tej sytuacji i w podobnej w pierwszym meczu to te przewinienia były przypadkowe.Var jest źle wykorzystywany, oglądają co chcą.Powinno być jak w siatkówce analiza na życzenie zespołu oczywiście tak by nie przedłużać gry i od razu jasny komunikat.

0

@JanuszKorwinMikke Ale wiesz że nasz wczorajszy skład był najmłodszy w historii fazy pucharowej ligi mistrzów.

1

@majkiii Dużo będzie zależało kogo się pozbędziemy,nie ma co się oszukiwać nie wszyscy dojeżdżają.Po za pierwszą jedenastką jest tylko paru graczy którzy wchodząc nie pogarszają jakości.Jak dochodzą kontuzję to ciężko to wszystko połatać najlepiej obsadzona jest pomoc .Obrona i atak wymaga przebudowy.

1

@KamQiX Ta przerwa wybiła nas z rytmu, straciliśmy kontrolę nad meczem . Graliśmy chaos czyli to co Atletico chciało, niestety.

1

Nie no te dwie czerwone to długo będą mi siedziały w głowie,ciekawe jakby sędzia został zaproszony do analizy co by stwierdził.


6

Cieszy jego powrót.


2

@Alistar74 On sam chciał odejść, czuł że fizycznie nie podoła.

5

@PJ777 On nawet nie podjął ryzyka to był przypadkowy faul.

2

Ten co popił...


1

@Pedri16Future No nie mamy" szczęścia"wszystkie praktycznie sytuacje gdzie jest jakaś dowolna interpretacja sędziego to kończy się to na naszą niekorzyść.

0

@KrychaFCB Nie weźmiemy go szkoda tej kasy on tu nie pasuje,potrzebujemy zawodnika o innym profilu.

2

Wiedziałem że będzie meczycho,mecz na styku znów byliśmy lepsi.Zdecydydowały detale do momentu tego nie uznanego gola wszystko szło dobrze.Później siedliśmy, graliśmy to co chciało Atletico czyli chaos i przerywanie gry . Wszystko się posypało niestety ale zmiany nie pomogły,skład wymaga koniecznej rotacji bo po za podstawową jedenastką jest jeszcze tylko paru zawodników dających jakość na tym poziomie.Trzeba mieć na uwadze że to cały czas jest bardzo młody zespół oparty na wychowankach i nie ma co się oszukiwać że do takich zbalansowanych zespołów jak Bayern czy Psg to jeszcze nam brakuje kilkudziesięciu procent.Liga mistrzów jeszcze jest po za naszym zasięgiem,brawa dla drużyny za walkę.Trzeba konieczne wygrać mistrza kraju co też jest dużym sukcesem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?