urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl
0
Co ludzie mają w głowach...
https://x.com/dadopappalardo/status/2055694854089322785
2
@Bilon87 No i jeszcze ćwierćfinał z Portugalią gdzie czekała już słaba Walia w półfinale.Mi tego najbardziej szkoda w jego karierze.
1
Będzie ciężko kogoś znaleźć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@PIWOSZ89 Za dobę.
2
2095zł za pokój dla rodziny 2+2 , chyba sporo?
0
@Kazragore Prywatyzacja też nie jest za dobra bo pieniądze szybko przejemy.Po prostu trzeba zwalczać patologię ale partią to nie na rękę bo to są właśnie te słynne "stołki".
0
@addept Wszystkie partie tak robią i niestety będą robić później zmiana władzy,odprawy ...
20
Brak słów...
0
@Kamiloza91 Nie, może na pojedyńcze za dużo tych meczów.
21
Gole bez rzutów karnych i około 170 mniej meczy Argentyńczyka...
2
@galix22 Obrona , obroną ale my tych meczach z Atletico skuteczność też mieliśmy słabą.
3
Sezon namiotowy otwarty...
1
Ścisk w tabeli La Liga chyba większy niż w ekstraklasie.Między 7 Getafe a 18 Gironą różnica tylko 6 punktów.
0
Jak powstało Lamborghini...
0
@Borneo No to jak nie jesteś pewien to otwierasz drzwi powoli zachowując SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ to jest definicja ujęta w kodeksie drogowym.Na samym początku kursów się o tym uczysz a typ otworzył drzwi na oścież.Prokuratura może go dojechać .
0
@Borneo No to wiesz że mógł go widzieć w lewym lusterku jak miał dobrze ustawione i jakby patrzył w boczną szybę jak otwiera drzwi to też by go widział.Ja tu nic nie przesądzam bo to ustali biegły ale gość może mieć postawione zarzuty o nieumyślne spowodowanie śmierci.Jak faktycznie jesteś kierowcą to postaraj się o większą wyobraźnię bo takie nagrania uczą jak uniknąć takich sytuacji .
0
@Kgorecki2500 Gdzieś mi się przewinęło że on mógł wcześniej opuścić areszt i wrócić do Polski z zakazem ponownego wjazdu na Białoruś a on konsekwentnie odmawiał.
0
@Borneo Masz prawko ?
0
@Borneo No na pewno nieszczęśliwa ale wiesz że w lusterku kierującego powinno być delikatnie widać lewy bok auta .Nie obwiniam kierującego ale jeśli miał według Ciebie ten martwy punkt to właśnie go zobowiązuje do zachowania szczególnej ostrożności.Moim zdaniem można było tego uniknąć, sytuacja jak wiele na drodze.
0
@Borneo Nie ma żadnego martwego punktu jest zasada zachowania szczególnej ostrożności więc wysiadając musi upewnić się że nie spowoduje zagrożenia.Mógł obejrzeć się przez ramię i jeszcze raz lusterko.
1
@Dari0G Lepiej,dawno nic nie oglądałem a ten zapamiętałem jak jeszcze miałem czas na seanse.
1
Głupio...
1
@Ilka Kalifat się dobrze ogląda.
1
@kubix05 Suarez i Messi też właśnie mi o tym przypomniałeś.
https://www.upi.com/Sports_News/Soccer/2017/03/14/Lionel-Messi-Luis-Suarez-admit-to-peeing-while-sitting-down/1271489532794/
6
Dla mnie 6 Pedriego.
2
Jakich jest najwięcej pracowników.
2
Plotki ,plotkami ale wątpię że za mniej da się go wyciągnąć.
0
Legia na wyjeździe...