urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Tymczasem Tebas mamy najsilniejszą ligę..
2
Ostatnie starcie ,ja to w ogóle zastanawiam się po co Perez brał tego Portugalczyka na trenera .Jego czas i efekty dawno minęły, bardziej to przypomina twardą ręką do szatni oby wyszło jak z Benitezem.
5
Skład Hiszpanii tylko z piłkarzy Barcelony...
0
@LukaszFan Nie wiem, Widzew ma kasę na pewno będzie się wzmacniał i nie będzie żałował grosza.Bardziej tu zaważy kwestia organizacji.
1
@FcPortoFan1999 Każda okazja jest dobra by zarobić.
0
@barcelonaLM Od razu przekuwam balon że to nie kibice pompują balon.
1
Prognozy na przyszłego mistrza...
6
Polska kolej.
4
Kosmita?
0
@Gall Kontuzję ciężko przewidzieć, znacznie miały pewnie też finanse.
0
@Gall Mieliśmy Pedriego,Gaviego,de Jonga ,Olmo,Fermina i młodzież po dobrym okresie przygotowawczym Casado i Bernala a w obwodzie Torre .Więc ta linia pomocy nie wyglądała źle.
0
Pedri "oszukał" własnego bramkarza...
17
Lewy...
1
Aktualne do wczorajszego meczu ale pokazuje skalę...
2
@Gibbon_FCB Tylko że Niemiec sam go odsunął bo nie pasował mu profilem,prawie każdy żałował. Dopóki nie zaczął się sezon i zobaczyliśmy jak go w ogóle nie brakuje.
8
Liczby Lewego ,jak dla mnie z formy mutant zszedł po MŚ .Coś jakby nie wiem wiek lub coś innego zniosło go z tego magicznego poziomu .Te liczby jednak wyrobił doświadczeniem i ciężka pracą,w tym sezonie od początku już było widać że rekin jest promowany.Mimo chwiejnej formy Hiszpana Robert dostawał szansę ale brakowało mu pewności siebie i ten niestrzelony karny z Sevillą tak jakby o wszystkim przesądził że zaczął sobie już inaczej podchodzić do przyszłości tak jakby był pogodzony że już nie będzie decydujący.
0
@Natalia12345 Spokojnie, odszedł w najlepszym momencie czuł że traci zaufanie i nie chciał być ciężarem.
0
@clyde No tak wiadomo że każdy inny i nieporównywalny, chodziło mi o całość .Piękna historia.
14
Ale nazwiska...
4
@blakkudium
3
@MessiForeverTheBest Pamiętam mecz superpucharu z Realem jak grali między sobą.
11
Jego chwilę...
0
@Borneo Każdy ma swoje zdanie dla mnie pozbycie się Pau to głupota, Duńczyk i Urugwajczyk powinni opuścić klub bo nie można na nich liczyć.Jeśli chodzi o pozycję stopera.
2
@Borneo Kładź się spać jeszcze bo chyba się nie wyspałeś.
0
@BORO_12 Doborowy duet Urugwajczyk i Duńczyk oboje są długo w klubie no i nie ma co się oszukiwać po prostu nie sprawdzili się.Nie za bardzo rozumiem po co ich trzymać jak razem nie nadają się nawet na pół stopera.
12
Zmiana pokolenia...
1
Pierwsza liga...
2
@kubix05 Świat się szybko zmienił.
3
Zawiercie wygrywa 1 seta ,teraz zacznie się mecz.
0
@Rupert_Haubica Typowo przecież Iga też nie umie grać w tenisa tzw.kibice w kapciach przed tv.