2

@Encore Tymczasem Tebas mamy najsilniejszą ligę..

2

Ostatnie starcie ,ja to w ogóle zastanawiam się po co Perez brał tego Portugalczyka na trenera .Jego czas i efekty dawno minęły, bardziej to przypomina twardą ręką do szatni oby wyszło jak z Benitezem.


5

Skład Hiszpanii tylko z piłkarzy Barcelony...


0

@LukaszFan Nie wiem, Widzew ma kasę na pewno będzie się wzmacniał i nie będzie żałował grosza.Bardziej tu zaważy kwestia organizacji.

1

@FcPortoFan1999 Każda okazja jest dobra by zarobić.

0

@barcelonaLM Od razu przekuwam balon że to nie kibice pompują balon.

1

Prognozy na przyszłego mistrza...


6

Polska kolej.


4

Kosmita?


0

@Gall Kontuzję ciężko przewidzieć, znacznie miały pewnie też finanse.

0

@Gall Mieliśmy Pedriego,Gaviego,de Jonga ,Olmo,Fermina i młodzież po dobrym okresie przygotowawczym Casado i Bernala a w obwodzie Torre .Więc ta linia pomocy nie wyglądała źle.

0

Pedri "oszukał" własnego bramkarza...


17

Lewy...


1

Aktualne do wczorajszego meczu ale pokazuje skalę...


2

@Gibbon_FCB Tylko że Niemiec sam go odsunął bo nie pasował mu profilem,prawie każdy żałował. Dopóki nie zaczął się sezon i zobaczyliśmy jak go w ogóle nie brakuje.

8

Liczby Lewego ,jak dla mnie z formy mutant zszedł po MŚ .Coś jakby nie wiem wiek lub coś innego zniosło go z tego magicznego poziomu .Te liczby jednak wyrobił doświadczeniem i ciężka pracą,w tym sezonie od początku już było widać że rekin jest promowany.Mimo chwiejnej formy Hiszpana Robert dostawał szansę ale brakowało mu pewności siebie i ten niestrzelony karny z Sevillą tak jakby o wszystkim przesądził że zaczął sobie już inaczej podchodzić do przyszłości tak jakby był pogodzony że już nie będzie decydujący.



0

@Natalia12345 Spokojnie, odszedł w najlepszym momencie czuł że traci zaufanie i nie chciał być ciężarem.

0

@clyde No tak wiadomo że każdy inny i nieporównywalny, chodziło mi o całość .Piękna historia.

14

Ale nazwiska...


4

@blakkudium

3

@MessiForeverTheBest Pamiętam mecz superpucharu z Realem jak grali między sobą.

11

Jego chwilę...


0

@Borneo Każdy ma swoje zdanie dla mnie pozbycie się Pau to głupota, Duńczyk i Urugwajczyk powinni opuścić klub bo nie można na nich liczyć.Jeśli chodzi o pozycję stopera.

2

@Borneo Kładź się spać jeszcze bo chyba się nie wyspałeś.

0

@BORO_12 Doborowy duet Urugwajczyk i Duńczyk oboje są długo w klubie no i nie ma co się oszukiwać po prostu nie sprawdzili się.Nie za bardzo rozumiem po co ich trzymać jak razem nie nadają się nawet na pół stopera.

12

Zmiana pokolenia...


1

Pierwsza liga...


2

@kubix05 Świat się szybko zmienił.


3

Zawiercie wygrywa 1 seta ,teraz zacznie się mecz.

0

@Rupert_Haubica Typowo przecież Iga też nie umie grać w tenisa tzw.kibice w kapciach przed tv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?