0

@gaucho104 Będzie grał Lewy w pierwszym składzie jeśli wyjdziemy z napastnikiem,Hansi przeważnie na niską obronę stawia na Polaka.

7

Czyli można się spodziewać: autobus,spowalnianie gry,faule ,piłki za naszych obrońców,szukanie fauli w obrębie pola karnego i ogólny chaos przy pomocy swoich kibiców.Czy może zaskoczy i wyjdą na bombie jak w pierwszym meczu pucharu króla?


4

Rozchodniaczek Radzia ...


0

@Czarny19 Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe równie dobrze mogą zostać z niczym.

0

@Tigermaus Ja liczę na naszą dobrą grę a im żeby przekombinowali .

0

@michal26 Taki jest sport dużo niewykorzystanych sytuacji no i ten pech Pau , on nawet nie podjął ryzyka, dość przypadkowa sytuacja.System pucharowy rzadko wybacza ale kursy na Barcę są wyższe niż na Atletico oni strasznie się napieli na ten dwumecz.To było widać nawet w drugiej połowie pierwszego meczu nie podejmowali ryzyka mimo gry w przewadze.Sądze że stracona bramka narobiła by im sporo zamieszania.

4

Wyjść na prowadzenie i dopiero zacznie się mecz , już pojutrze...


1

@Rifek Genialny sezon Anglika a to pokazuje jak wielką robotę w Bayernie wykonał Lewy .

16

Hiszpańska Barca ...


0

@kamyk_23 Nie do ruszenia i na pewno nie za 50 ...

0

@Hindus Zobaczymy kiedy wróci seryjny karny ...

6

Chyba jedynne trofeum...


0

@marcin62 Jego problemem jest Yamal teoretycznie by grał więcej jakby by był predysponowany do gry na lewym skrzydle.Na prawym w ogóle rzadko kto gra oprócz młodego.

5

Z perspektywy Szweda wygląda to już nie ciekawie...


1

@Mariusz_fbs Canal Plus wygrał przetarg na całość,może jakieś ochłapy ktoś inny.

0

@jeonek Espanyol w tym roku zagrał 13 meczy i żadnego nie wygrał ale derby rządzą się swoimi prawami.Gramy u siebie najbardziej zmęczonych zawodników trzeba rotować Olmo, Cancelo i Yamal.

4

Pierwszy gol dla nas w Madrycie i Atletico już będzie inaczej grało,pojawi się nerwowość oni już dzisiaj grali bardzo zachowawczo.Nie jest to niewykonalne,szkoda tej drugiej bramki no i Pau.Powinien wrócić już Bernal, Eric na stopera ,Kounde może już wytrzyma cały mecz.Rozsądne rotację na Espanyol przede wszystkim Cancelo,Olmo i nawet Yamal i czekamy na rewanż.

0

@Jonyx Tak w teorii powinno to wyglądać ale mogą być jakieś zaskoczenia.Szkoda że wypadł Bernal i De Jong jeszcze nie wrócił bo w pomocy mamy ograniczone pole manewru.

6

Pożar w ....


0

Głos Janusza...


4

Trójkąt...


2

Mogli ich nie wpuścić...


0

@urbipl


1

@kaamil1910 Podbijam to najlepszy rywal chyba oprócz Liverpoolu z tamtej strony drabinki plus nie będą mogli się skupić tylko na lidze.

2

A może to naprawdę spowodowało frustrację u młodego?


8

Gratka dla fanów.


0

@norbi77 Ten fragment który cytujesz nie dotyczy Polski a ten tak:
Prowadzący Piotr Witwicki i Marcin Fijołek poruszyli też kwestię blokady przez Iran cieśniny Ormuz i roszczeń Trumpa wobec sojuszników. - Nie ma oczekiwania, żeby Polska akurat brała udział w tego typu operacji. Z resztą mam wrażenie, że ani pan prezydent, ani większość Polaków - mam wrażenie - nie jest gotowa i nie chce tego typu zaangażowania - powiedział.

6

@Aragorn33 Nie celowo stworzył problem tylko czyta nastroje społeczeństwa a patrząc po sondażach ludzie nie są zadowoleni z tych butelkomatów.Zresztą wystarczy spojrzeć na wyraz twarzy ludzi którzy przy nich stoją czują się jak śmieciarze...

2

@norbi77 A czytałeś w ogóle ten artykuł?Bo z niego tak nie wynika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?