urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Mieli styczność,nadzorował jego postępy.Trudno żeby trenował go inwidualnie.
5
I tak to się kręci w tej polityce , więcej swoich uniewinnili niż tych złodziei z pisu wsadzili...
0
@BillyButcher No i właśnie pokazał że nie stoi po stronie bandytów bo to kibiców nie dotyczy.Pomijając już to że były tam rzeczy specjalnie podczepione których po prostu nie mógł podpisać.
5
@LAMC_10 No zagotował się ,nie wypada ale to się zdarza. Przypomniał mi się premier też był lekko zagotowany ale wyszło śmieszniej.
1
@NeroTFP1 To główny nauczyciel Bruce'a Lee .
0
@Czyhrynski Arthur też się pokazał...
0
Borek znów chciał grać szefa ale nie trafił...
Pewnie będzie się bronił grosikiem ...
0
@APTAPT Za duża konkurencja...
0
@loswariatofano Według flashscore około 460 sami wychowankowie( Ci nie z odzysku) którzy zaczeli wczorajszy mecz w pierwszym składzie.
0
@Zoker No nie mogła a skleiła mocny zespół, duża zasługa wychowanków.Tak naprawdę już dawno nie weszliśmy grubo w rynek .
0
@gumaz Oj, jeszcze paru by się znalazło w pewnym momencie byliśmy po prostu w beznadziejnej sytuacji plus jeszcze kontuzję.
0
@Bykunn Każdy jak by mógł to by więcej wydawał również Bayern jakby miał taką potrzebę albo okazję.Takie są po prostu liczby.
1
@maroon Po prostu nie może się powtórzyć ten chaos z pierwszego meczu podobnie było z Chelsea.
8
To jest piękne.
0
Pogodzili się?
7
Lekki szok...
0
@LOPEZ16 przerwa na kadrę
3
No to zaraz jedziemy...
0
@nabial Olmo pewnie będzie czekał w obwodzie żeby zastąpić Pedriego,pytanie na ile mu sił starczy.
0
Uśmiechnięta praworządność i skręcenie sprawy Nowaka ciąg dalszy...
https://www.rp.pl/polityka/art43960741-rzeczpospolita-ujawnia-jak-potraktowano-prokuratora-ktory-oskarzal-slawomira-nowaka
0
@PatrykBarca Trincao tylko kojarzę.
2
@Kapitan hawk Siadło by siadło nie jest to niemożliwe City może zagrać dużo lepszy mecz wystarczy że w miarę szybko wpadnie bramka i już się będzie inaczej grało.Niech to będzie ciężki mecz dla Realu przed derbami a jak przejdą to też nieźle bo nie będą mogli się skupić tylko na lidze a kolejny rywal również mocny.No i jeszcze jeden plus taki żeby utrzeć trochę nosa tym angielskim zespołom bo się ich kibice bardzo wywyższają a w sumie najlepszą pozycję ma Arsenal później Liverpool i teoretycznie Newcastle.Wcale bym nie "płakał"jakby wszystkie odpadły.
1
@escarabajo W meczu Widzewa był bezbramkowy remis.
3
@Cochise Nie ma rady na układy...
0
@Karol145 Wcale mu nie spada.
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/nowy-sondaz-w-usa-chodzi-o-poparcie-dla-donalda-trumpa/cgn99vf
3
Czas Garbary nadszedł?
3
Łatwa kasa...
0
@MesQueUnClub_87 A włoski sędzia liniowy?Latapolini.
0
@clyde Ceneo jest allegro a oni idą chyba na wojnę między sobą po za tym na allegro sprzedawcy płacą prowizję tu ma jej nie być.Chodź pewnie zrobią jakaś kontrę mam nadzieję że klienci zyskają.
2
Rewolucja w InPost...