0

@Gall Mieli styczność,nadzorował jego postępy.Trudno żeby trenował go inwidualnie.

5

I tak to się kręci w tej polityce , więcej swoich uniewinnili niż tych złodziei z pisu wsadzili...


0

@BillyButcher No i właśnie pokazał że nie stoi po stronie bandytów bo to kibiców nie dotyczy.Pomijając już to że były tam rzeczy specjalnie podczepione których po prostu nie mógł podpisać.

5

@LAMC_10 No zagotował się ,nie wypada ale to się zdarza. Przypomniał mi się premier też był lekko zagotowany ale wyszło śmieszniej.


1

@NeroTFP1 To główny nauczyciel Bruce'a Lee .

0

@Czyhrynski Arthur też się pokazał...

0

Borek znów chciał grać szefa ale nie trafił...


Pewnie będzie się bronił grosikiem ...

0

@APTAPT Za duża konkurencja...

0

@loswariatofano Według flashscore około 460 sami wychowankowie( Ci nie z odzysku) którzy zaczeli wczorajszy mecz w pierwszym składzie.

0

@Zoker No nie mogła a skleiła mocny zespół, duża zasługa wychowanków.Tak naprawdę już dawno nie weszliśmy grubo w rynek .

0

@gumaz Oj, jeszcze paru by się znalazło w pewnym momencie byliśmy po prostu w beznadziejnej sytuacji plus jeszcze kontuzję.

0

@Bykunn Każdy jak by mógł to by więcej wydawał również Bayern jakby miał taką potrzebę albo okazję.Takie są po prostu liczby.

1

@maroon Po prostu nie może się powtórzyć ten chaos z pierwszego meczu podobnie było z Chelsea.

8

To jest piękne.


0

Pogodzili się?


7

Lekki szok...


0

@LOPEZ16 przerwa na kadrę

3

No to zaraz jedziemy...


0

@nabial Olmo pewnie będzie czekał w obwodzie żeby zastąpić Pedriego,pytanie na ile mu sił starczy.

0

0

@PatrykBarca Trincao tylko kojarzę.

2

@Kapitan hawk Siadło by siadło nie jest to niemożliwe City może zagrać dużo lepszy mecz wystarczy że w miarę szybko wpadnie bramka i już się będzie inaczej grało.Niech to będzie ciężki mecz dla Realu przed derbami a jak przejdą to też nieźle bo nie będą mogli się skupić tylko na lidze a kolejny rywal również mocny.No i jeszcze jeden plus taki żeby utrzeć trochę nosa tym angielskim zespołom bo się ich kibice bardzo wywyższają a w sumie najlepszą pozycję ma Arsenal później Liverpool i teoretycznie Newcastle.Wcale bym nie "płakał"jakby wszystkie odpadły.

1

@escarabajo W meczu Widzewa był bezbramkowy remis.

3

@Cochise Nie ma rady na układy...

3

Czas Garbary nadszedł?


3

Łatwa kasa...


0

@MesQueUnClub_87 A włoski sędzia liniowy?Latapolini.

0

@clyde Ceneo jest allegro a oni idą chyba na wojnę między sobą po za tym na allegro sprzedawcy płacą prowizję tu ma jej nie być.Chodź pewnie zrobią jakaś kontrę mam nadzieję że klienci zyskają.

2

Rewolucja w InPost...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?