urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakim celu takie głupoty podawali ?
4
Jak ciężko przebić się na rynek naszym krajowym producentom?
6
Dlatego warto wspomnieć.
0
@Kgorecki2500 No właśnie Francja te zobowiązania podważyła nie bezpośrednio ale jest w NATO razem z USA i zrobiła brzydkiego psikusa. Będzie na pewno jutro dużo komentarzy ja czekam na odpowiedź z Waszyngtonu.
0
@Kgorecki2500 Skoro odcinają się od USA i wybierają Chiny w ramach interesu.To tak samo by nas potraktowali gdyby ruskie mogliby nas realnie najechać .
https://x.com/StopNowNWO/status/1628884078937182209
Tylko pytanie czy się nie przeliczą Niemcy cały czas stoją w rozkroku ale to oni wyznaczą kierunek zachodniej UE.
0
Służbista...
https://x.com/FightHaven/status/1645048931666247683
1
Zachód Europy by nas przehandlował bez mrugnięcia.
2
Nie obżerajcie się organizm wam podziękuję.
6
A tymczasem Karol z golem
5
Gorzej się nią dało...
2
Takie tam na żarty.
7
Łatwo poszło.
https://x.com/cctvidiots/status/1644495658366431233
19
Wjazd przodem,wyjazd przodem .
0
@tomek8756 Dobry był
24
Ale szybko jechał...
2
Było minęło trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem.
https://x.com/cctvidiots/status/1643633669679067137
0
@Survier Rozbij na detale my nie mamy nawet prawego obrońcy musi za niego grać stoper i wtedy tam jest problem.Pomoc brak dwóch kluczowych zawodników zostaję weteran i młokos plus świerzak i łatacz dziur .Nasz jedyny skrzydłowy w formie został zgaszony brakło Dembele na zmianę.Na ligę starcza i oby tak do końca ale niestety w meczach z takimi rywalami zostajemy wypunktowani.
1
@osa91 Zgadzam się to samo było z United mamy dobry pierwszy skład natomiast gdy są braki zaczynają się schody.Nie mamy zmienników na tak wymagające mecze .
6
@Transu96 A co robią zachodnie firmy w Polsce skoro tam też Polacy wyjeżdżają do pracy?
8
Brzmi nieźle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kondziubarca Lechowi nic nie grozi, tylko zawodnikowi.
0
Ponad 4 na awans realu , trochę kusi jakby nie skończyło się dobrze to byłaby jakaś rekompensata.
44
Ratowanie życia, gościu sam nie miał żadnych szans.
https://x.com/vidsthatgohard/status/1643072497351524352
5
@shvead20 Takie są właśnie puchary decyduje forma tu i teraz.
7
Pomysły.
https://x.com/cctvidiots/status/1642694514778476545
2
@hayek Też się skłaniam że to ruscy jeśli Polska miała na to jakiś wpływ za zgodą rządu to na pewno była by to operacja USA.
1
@urbipl
3
Duda miał by odwagę by coś takiego klepnąć ? Chyba jednak za gruby temat .
11
Ktoś się tu gotuję...