11

Ktoś się tu gotuję...


17

Sezon rowerowy się zaczyna,masz tylko chwilę na reakcję. Uważajcie!


0

@michal26 A nie wiem radzą sobie.


14

13 dzielnica?


46

No i wymusił.


0

@osa91 To już historia ktoś ją pogrążył nie wiadomo czy specjalnie czy nie .

0

@Kondziubarca Brzydka nie jest ale jakaś szczególna piękność też nie . Bardziej chodziło mi tu o jej naturalność i szczerość.

0

@Medium Robiła test na narkotyki który nic nie wykazał , generalnie chodzi mi o politykę międzynarodowa.Tamta impreza śmierdziała prowokacją z drugiej strony młoda jest może stanowisko ją przerosło.

0

Wygląda na to że Sanna Marin nie utrzyma większości,szkoda fajna babka . Ciekawe jaką strategię obierze nowy rząd.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-finlandia-partia-sanny-marin-przegrywa-wybory-parlamentarne,nId,6693613#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

5

@P33ck Serio ? Przecież to beka ale emocje były.


2

Ma to sens.


12

0

@osa91 No tak ale była kontuzja na zgrupowaniu i miał pretensje że związek się nim nie zajął tylko klub go leczył.Z tego względu zrezygnował z gry w kadrze wyjątek były właśnie te MŚ w Polsce, spokojnie mógłby więcej meczów zagrać.Tym bardziej że po końcu kariery Piotra Gruszki nie mieliśmy dobrego atakującego.

0

@osa91 Nikt mu nic nie odbierze ale szkoda że z grą w reprezentacji wyszło jak wyszło.

4

Popeye , był Polakiem.


0

Niemcy blokują budowę portu w Świnoujściu?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

SF już za dekadę?


0

@Borneo Ale to ty dzwonisz. Zrób sobie dyskusję i ją sobie tam prowadź co mnie to interesuje.

0

@Borneo Nie oczekiwałem że się przyznasz do błędu. Więc co się dziwisz tej Pani od środkowego palca chyba jesteś w stanie to zrozumieć skoro sam tak postępujesz.Nie marnujmy sobie już czasu , cześć.

0

10

Var ...


0

@Borneo Uświadomie Cię Kaczyński powiedział "Dobry był także nasz bramkarz – Artur Boruc bardzo”.
https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/kroniki/krol-artur pod "B"
Podobnie jest z tą miską ryżu Morawieckiego gdzie każdy powtarza ale nie prawdę bo ma to zupełnie inne znaczenie ale taki bystrzacha jak Ty pewnie to wie
https://wpolityce.pl/polityka/417210-jak-to-bylo-z-miska-ryzu-tak-zmanipulowano-slowa-pmm

0

Ciekawe co będzie jak zacznie zabierać pisowi?


0

Śmiem twierdzić że tak jest prawie na całym świecie i nie tylko chodzi tu o politykę.Podobną sytuację miała choćby Barca z opłacaniem dziennikarzy,lobbowane są różne produkty.Tylko nie rozumiem dlaczego z Polski i Polaków robi się jakichś zacofanych wieśniaków gdzie u nas około 70 % mediów jest zagranicznych natomiast w krajach zachodnich sytuacja jest odwrotna.
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8690564,dziennikarze-uslugi-niemcy-wladza-rzad.html
Oczywiście nie tak to powinno wyglądać.

2

@hayek Główny nurt teraz podważa konfederację, zobaczymy czy tvp zostanie przy rudym .

2

@ChessInfo Bolek ma papiery własnoręcznie napisane i jest udowodnione że to jego pismo . Podejrzewam że każdy przypadek indywidualnie jest rozpatrywany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?