urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ktoś się tu gotuję...
17
Sezon rowerowy się zaczyna,masz tylko chwilę na reakcję. Uważajcie!
0
@michal26 A nie wiem radzą sobie.
0
@FcBarcelonaFanMSN
Wychodzi na to że handlarze bronią lub narkotyków.
https://www.cnews.fr/videos/france/2023-04-03/nice-des-dealers-equipes-darmes-lourdes-dans-le-quartier-des-moulins?amp
14
13 dzielnica?
46
No i wymusił.
0
@Explode Tak w szyję,liczy się?
https://www.wprost.pl/polityka/10822909/wyciekly-kolejne-nagrania-finskiej-premier-nie-pamietam-zeby-ktos-mnie-pocalowal.html
0
@osa91 To już historia ktoś ją pogrążył nie wiadomo czy specjalnie czy nie .
0
@Kondziubarca Brzydka nie jest ale jakaś szczególna piękność też nie . Bardziej chodziło mi tu o jej naturalność i szczerość.
0
@Medium Robiła test na narkotyki który nic nie wykazał , generalnie chodzi mi o politykę międzynarodowa.Tamta impreza śmierdziała prowokacją z drugiej strony młoda jest może stanowisko ją przerosło.
0
Wygląda na to że Sanna Marin nie utrzyma większości,szkoda fajna babka . Ciekawe jaką strategię obierze nowy rząd.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-finlandia-partia-sanny-marin-przegrywa-wybory-parlamentarne,nId,6693613#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
5
@P33ck Serio ? Przecież to beka ale emocje były.
2
Ma to sens.
12
Giertych dalej liczy.
https://x.com/zukowskangelika/status/1642611801169747970
1
@osa91 https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/siatkowka/246592/oswiadczenie-mariusza-wlazlego-w-sprawie-gry-w-reprezentacji
@MesQueUnClub_87
To oświadczenie z 2011.
0
@osa91 No tak ale była kontuzja na zgrupowaniu i miał pretensje że związek się nim nie zajął tylko klub go leczył.Z tego względu zrezygnował z gry w kadrze wyjątek były właśnie te MŚ w Polsce, spokojnie mógłby więcej meczów zagrać.Tym bardziej że po końcu kariery Piotra Gruszki nie mieliśmy dobrego atakującego.
0
@osa91 Nikt mu nic nie odbierze ale szkoda że z grą w reprezentacji wyszło jak wyszło.
4
Popeye , był Polakiem.
0
Niemcy blokują budowę portu w Świnoujściu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
SF już za dekadę?
0
@Borneo Ale to ty dzwonisz. Zrób sobie dyskusję i ją sobie tam prowadź co mnie to interesuje.
0
@Borneo Nie oczekiwałem że się przyznasz do błędu. Więc co się dziwisz tej Pani od środkowego palca chyba jesteś w stanie to zrozumieć skoro sam tak postępujesz.Nie marnujmy sobie już czasu , cześć.
0
@Borneo Gazeta wyborcza i cały ty . Naprawdę szkoda mi czasu na ciebie ale masz.
https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/721084/lech-kaczynski-jak-z-artura-zrobil-borubara
10
Var ...
0
@Borneo Uświadomie Cię Kaczyński powiedział "Dobry był także nasz bramkarz – Artur Boruc bardzo”.
https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/kroniki/krol-artur pod "B"
Podobnie jest z tą miską ryżu Morawieckiego gdzie każdy powtarza ale nie prawdę bo ma to zupełnie inne znaczenie ale taki bystrzacha jak Ty pewnie to wie
https://wpolityce.pl/polityka/417210-jak-to-bylo-z-miska-ryzu-tak-zmanipulowano-slowa-pmm
0
Ciekawe co będzie jak zacznie zabierać pisowi?
0
Śmiem twierdzić że tak jest prawie na całym świecie i nie tylko chodzi tu o politykę.Podobną sytuację miała choćby Barca z opłacaniem dziennikarzy,lobbowane są różne produkty.Tylko nie rozumiem dlaczego z Polski i Polaków robi się jakichś zacofanych wieśniaków gdzie u nas około 70 % mediów jest zagranicznych natomiast w krajach zachodnich sytuacja jest odwrotna.
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8690564,dziennikarze-uslugi-niemcy-wladza-rzad.html
Oczywiście nie tak to powinno wyglądać.
2
@hayek Główny nurt teraz podważa konfederację, zobaczymy czy tvp zostanie przy rudym .
2
@ChessInfo Bolek ma papiery własnoręcznie napisane i jest udowodnione że to jego pismo . Podejrzewam że każdy przypadek indywidualnie jest rozpatrywany.