urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Republikanie i pomoc dla Ukrainy.
0
@misteriosoVEB Tu jest jako "moonwalk" ale nie o to mi chodziło.
https://x.com/Rainmaker1973/status/1653443781763407873
0
Co to za taniec bo nie mogę sobie przypomnieć?
3
Wawrzyniak... a w tamtym czasie było by to pierwsze zwycięstwo z Niemcami.
10
Himalaje z kosmosu -kosmos.
6
Odbicie swoich.
18
Fajne rozwiązanie.
0
@masq Alonso tak mi się wydaje.
0
Abonament na swoje auto plus ,nie wiedziałem... porażka.60 koni mechanicznych za 60 $ miesięcznie.
7
Ale klimat.
4
Taka motywacja mi się podoba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 Jakby Barca miała więcej karnych to było by lepiej ale jakoś się prawie w ogóle nie trafiają te 11.
6
Wiedźma?
https://x.com/StrangestMedia/status/1652760229753372674
0
@Deviler Lewy łącznie ma 29 goli i 7 asyst w 40 meczach i jeszcze parę meczy.
0
@Deviler Suarez w pierwszym sezonie miał 16 goli w lidze .
11
Ło Panie
https://x.com/Figensport/status/1652429269358747650
5
@Bartula Suarez na przestrzeni kilku sezonów był genialny.Jednak rozbijając to na czynniki to również był irytujący jeśli chodzi o skuteczność bo marnował doskonałe sytuację a strzelał w ciężkich. Wisiał nad nim brak goli w meczach wyjazdowych w pucharach no i był w najlepszym wieku dla piłkarza. Jeszcze tamta Barca to była sztuka z bajecznym składem i dużo łatwiej wszystko przychodziło. Takie porównanie do obecnej sytuacji lewego nie jest obiektywne jeśli już to porównaj go z jego czasów w Bayernie.
0
@Kidd W 2019 było ponad 20 mln później spadło przez pandemię,nie wiem jak oni to policzyli . Może każdorazowe przekroczenie granicy przez Ukraińców plus jeszcze Polacy na obczyźnie odwiedzający kraj .U mnie szwagier z rodziną 2+2 plus teściowa potrafią kilka razy w roku przylatywać do kraju.
0
@agaFCB Ciekawszy na pewno nie ale tańszy i być może modny tam pewnie z aktywnych turystów każdy już był. Może chcieli odwiedzić nowy kierunek.
0
@Kidd @Odcinkowy @Anonymus0608 jeśli nawet to i tak to tylko kilkanaście procent .
5
Wiedziałem że Polskę odwiedza dużo turystów ale że aż tak .
3
Bill Gates twierdzi że samo jeżdżące auto nie jest już tak odległe,sztuczna inteligencja ma być teraz wyznacznikiem nowych technologii. Ciekawe czego jeszcze dożyjemy.
https://wmeritum.pl/bill-gates-zapowiada-technologie-ktora-zmieni-swiat-w-ciagu-nastepnej-dekady/396234
5
W USA już po mału kampania rusza .
0
@kamyk_23 Synku przestań robić z siebie pajaca można tu krytykować Messiego i jakoś nie ma większego problemu .Jak coś wrzucę na po to zaraz się wyłania jakaś sekta nawiedzonych osób mających do spełniania swoją misję obrony ryżego .
0
@kamyk_23 haha broń rudego i ekipę jego i poczuj się wyjątkowo jak rafałek na tym video .
0
@Destroyer_of_Worlds Gdzieś czytałem że Zielińskiego by chcieli.
0
Problemy Solorza?
1
@barcelonaLM Sądzę że wypowiadasz się częściej ode mnie jak to mam zrozumieć?
4
Stara żenująca ustawka.