urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG spróbuj z mirindą dobrze się łączy.
3
Jakie pewniaczki na dzisiaj ?
0
@jacob345 Decydują pieniądze ciężko kogoś za grosze wyciągnąć.
2
@Borneo To jest ta afera ?
8
Kampania wjeżdża ...
0
@Kgorecki2500 Wiesz... to niestety możliwość rozprzestrzenia się konfliktu.
5
Wygląda na to że bogaty wujek za oceanu wyciąga rękę do nas ,to tylko założenia i wiadomo że mają też w tym interes dla siebie . Może się skończyć tylko na niskiej pożyczce ale jest szansa że będzie mocne dofinansowanie tych zakupów. Patrząc na naszą sytuację geopolityczną taki wujek to skarb.
7
Kot się Tysona naoglądał ...
https://x.com/BoxingKingdom14/status/1704457345336766629
0
@Borneo Ok, możesz sobie tak tłumaczyć ja twierdzę że real nie będzie tracił dużo punktów w tym sezonie.
0
@Borneo W presezonie...
0
@Borneo Czas pokaże.
".U nich robotę robi belingham który strzelił wiele bramek ale z nami nic nie pokazał." A przepraszam kiedy miał pokazać jak dołączył w tym sezonie?
1
@Borneo Real bardzo się spiął żeby w tym sezonie mieć mistrza , ogólnie wydaje mi się że będzie miał mało strat punktowych .
0
@Medium No bo akurat ten był w pracy.
12
Co oprócz meczu na stadionie może przykuć uwagę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
1 z 10 politycy .
0
@partymaker Trener mu powiedział że wysyła mu powołanie na tą pozycję i on to akceptuje.
45
Ćwiąkała ...stare ale śmieszy .
3
Prawdziwe ?
5
Kiedyś były pomysły..
1
Nie wiem jak to skomentować.
8
No i zniknął...
0
@Antimadridista_WR Dobrze że tak wyszło.
1
Nie było łatwo.
0
@PaCo To tak nie działa, dokładny termin każdego meczu jest ustalany parę tygodni przed meczem.Tu jest tylko tak poglądowo.
0
@Dawid445 Ja mam w Orange i nie mam żadnych zastrzeżeń nie gram w gry online już ponad 2 lata a jak grałem to nie było problemów.Ping był w miarę stabilny.
0
@Emhyr Przeważnie 2 kawki dziennie .
8
"You’ll never walk alone"
https://x.com/ThebestFigen/status/1691464512254377984
1
@arsenallondyn0 Jak Skandynawia to oczywiście Widzew.
Wcześniej legia z Rosenborg Trondheim.
0
@QuaReL Pranie pieniędzy,tak szejkowie mogą obchodzić limity Uefa.