urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MarioVeB! Wyjesz to Ty przyjacielu ,nie moja wina że się nie podoba informacja.Zawsze warto mieć szerszy obraz nawet jak się z nim nie zgadzasz.
2
No proszę jaki ten świat mały a jeszcze ten Krauze z Giertychem miał aferę po której Romek omdlał.
0
@Chaoss Tu masz rację ale w tej prawdziwej skandynawii też bywa różnie.
https://bizblog.spidersweb.pl/cena-energii-mrozna-zima-pompy-ciepla
2
@Borneo Faktycznie mają tanią i są zadowoleni?
https://wiadomosci.wp.pl/finowie-przerazeni-rachunki-za-prad-zalamuja-6981407607511584a
3
O to ciekawe.
1
@MarioVeB! Może to tylko przypadek że akurat on orzekał nie sądzę że jego poglądy mogły mieć jakieś znaczenie.Ty też prawda?
2
@Kinginiesta Nie wiem to tylko taka ciekawostka .
0
@MarioVeB! No szkoda jakoś będę musiał z tym żyć.
1
Fajny ten sędzia taki niezainteresowany polityką, ogólnie to fajne te igrzyska ciekawe co się dzieje po za sceną czego nie widzimy.
0
@Barcelonka070 Przecież każdy wie że tak to działa niestety polityka u nas w kraju weszła za grubo .
8
Trafna analiza , faktycznie jakaś mało głośna ta afera .
0
@RichardWinters Chodzi mi o to pytanie chyba po coś je zadałeś?
"A i czy dla ciebie przewyższenie produkcji rakiet w czasie pełnoskalowej wojny ponad produkcję w czasie pokoju to jakikolwiek sukces?"
Dla potencjału produkcyjnego oczywiście że nie to bardziej odniesienie do możliwości bojowych jakimi obecnie dysponują bo oprócz swojej bieżącej produkcji mają również inne możliwości. Więc raczej tak szybko się nie wystrzelą.
0
@RichardWinters Jeszcze Wolski.
0
@RichardWinters A gdzie tak stwierdziłem? W podanym linku masz że ruscy są w stanie produkować 2 mln pocisków rocznie . Gość z Estonii wypowiedział się że to 7 razy więcej niż zachód. Natomiast Ty podałeś informacje tylko o pociskach precyzyjnych.Dodatkowo rakiety i inny sprzęt dostarcza im Korea Północna i Iran.
0
@RichardWinters Zapraszam do lektury
https://defence24.pl/przemysl/rosyjska-produkcja-rakiet-przewyzsza-te-sprzed-wojny
5
@Chaoss A myślisz że całe Nato się tu zjedzie i zacznie się wojna totalna wątpię że moglibyśmy liczyć na coś więcej niż lotnictwo i sprzęt. Państwa naszego regionu musiałby walczyć swoim wojskiem .
0
@Kgorecki2500 Pisałem kiedyś tutaj że ruskie tworzą machinę wojenną która nabiera rozpędu i ciężko będzie ją zatrzymać. Produkują więcej rakiet niż reszta Europy mają już ponad milion ludzi pod bronią zaprawionych w boju lub do niego przygotowanych.Dodatkowo ich gospodarka jest w rozsypce nie odpuszczą tak sobie bo za bardzo nie ma do czego wracać.
0
@bartekvisca To prawda gorzej że cały zespół gra niewiele lepiej .Na pewno nie tak jak wczoraj widzieli to komentatorzy Eleven bo tam już była chyba jakaś parodia .
6
Jak ktoś lubi teorię spiskowe to ta jest wyjątkowo obrzydliwa w nawiązaniu do ostatniego tematu "wyspy"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Dobra nie gotuj się już tak bo sobie imprezę dzisiejszą zepsujesz.Koniec wolności tych prawdziwych mediów oglosiłeś to Ty.
0
@arasz1819 Każdy widzi co chcę jak nie widzisz trollingu to trudno .
1
@kynio302 Każda jest podobna weź np. Polsat który jest niby najbardziej bezstronny jak pis rządził nie robił mu większej krzywdy.Bo akurat Solorz ich potrzebował do budowy elektrowni atomowej.Teraz zdecydowana zmiana kursu.
1
@arasz1819 Serio przypadkiem? Nie było tam przypadkowych osób tym się akurat udał numer , widać że ledwo ze śmiechu mogą wyrobić i po to tam poszli .Plus za akcję ja tak to widzę.Orasz to sam siebie Panie arasz.
0
@Gall Plus za strollowanie , może nowy Oskarek będzie.
https://x.com/5p4wNers/status/1741221676442877985
9
Chyba jest już kupiec ...
Szybko to idzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sehzade1899 A co myślisz o tym jest to wykonalne czy notariusz poświadczył nieprawdę?
I jakie mogą być tego konsekwencje?
0
@Gall Wyrok jest z 21 grudnia czyli już po wyborach więc nie wiem o co za bardzo chodzi.
0
Pachnie stanem wojennym...