0

@Gall Pomyślałem i nie śmiem wątpić również w otwartość Twojego umysłu który mógłby wykluczyć że jednak to mogła być policja . Pozdro.

0

@Gall Fajny ten sekret ale dla mnie bez znaczenia ja pisałem o cenie wyposażenia a w szczególności tych słynnych bucików. Cieszę się że Cię to zainteresowało to daję mi zachętę do wrzucania innych ciekawostek.
Tu masz więcej podobnych.
https://x.com/Seb_Lach/status/1765648487557812243
Pozdro.

3

Te słynne buciki to nie takie "jany" wojskowe . Ogólnie widzę że i kurteczki po tysiaku nie ma krzywdy.


2

@michal26 Dla mnie to jest oczywiste, pamiętam stare czasy ...


5

@michal26 Może coś w tym jest ...


0

Izera ma jednak szansę?


Póki co brak podstaw do uwalenia.

0

Wycieczka marzeń...


1

@shahman Banda bezrobotnych wypasionych chamów.

9

Nie udał się materiał...


Pan na wózku pokazał się .

0

@Kgorecki2500 Dobra propozycja to zacząć biegać i zapisać się na strzelnicę ...

0

@Hosh Ja rozumiem jakie trudności stwarza brak przejazdu ,nie jest to pierwsza blokada jaka się odbyła w kraju .Chodzi mi o przekaz jaki był podawany w mediach głównego nurtu , podobnie jak ta plandeka nawiązująca do Putina. Przeciętny widz ma tyle wiedzieć o tym proteście że blokują karetki i popierają Władimira.

3

Czyżby to ta słynna karetka ?


0

@Borneo Masz i pogódź się z tym że pis już nie rządzi i kampania wyborcza platformy też już się skończyła w której można było mówić i obiecywać wszystko ,teraz trzeba dokonywać wyborów i brać za nie odpowiedzialność.
https://oko.press/zielinska-wspieramy-90-proc-cel-redukcji

0

@Borneo Tak nadrobić bo pis niedobry był...a kto wymyślił 90 procent do 2040 roku ? Zresztą nie mam ochoty jak zwykle skakać z tematu na temat w dyskusji z Tobą.

0

@Borneo Możesz to ubrać jak chcesz pis dopłacał do prądu ale były wyższe podatki teraz po obniży podatki ale będziesz więcej płacił za energię plus jeszcze jakieś dodatkowe opłaty np.za samochód spalinowy. Wyjdzie na to samo dla zwykłego podatnika .

0

@Borneo Tu dadzą a zdrożeje energia plus dodatkowe opłaty za samochód no ale zobaczymy czas pokaże.

0

@Kgorecki2500 Jak Ci ludzie mają taką świadomość to pozostaje czekać na kolejne opłaty bo to głównie do tego się sprowadza .


9

Ładnie poleciał.


0

@Pressinho Ale po co to kozaczenie do USA przecież jedno nie wyklucza drugiego.

0

@arasz1819 Już drugi raz Ci piszę o zmianie kierunku a nie o pojedynczym wpisie Radka .Jak chcesz to mogę jeszcze raz ale już ostatni.

0

@maroon Nie wyświetla mi się całość .

0

@arasz1819 Przykro mi ale nie mam wykupionej wyborczej .Tobie gratuluję dobrze zainwestowanych pieniędzy bardziej chodziło o zmianę kierunku naszej polityki .

0

@skubi99 Możemy ale tak nie wyglądają negocjacje to jest niepokojące.

0

Ależ zmiana kierunku , zastanawiająca jest szczególnie postawa ambasadora USA w Polsce nie kryjącego sympati do tej strony politycznej.Czy leci z nami pilot ,to nie wygląda dobrze tym bardziej że Stany nie wykonały jakiegoś odpychającego ruchu ? To już nie pierwsza taka dziwna wypowiedź z naszej strony.


3

@FCB_dimiC W kryminale ta pani pozna nowe "życie" tam ją za to docenią. @Kamil689

4

Co trzeba mieć w głowie żeby własne dziecko szpecić ...


0

@mkord Tego jeszcze nie wiemy ale będzie można porównać np. z tą Panią i wysunąć wnioski.

2

Astronomiczne pensję i tak to się kręci...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Przykro na to patrzeć...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?