0

@Kapitan hawk A co myślałeś że jakieś sprzyjające rządowi konto może jeszcze silniczek będzie udostępniać informacje jednak nieodpowiadające narracji rządzących.Wydaje się że odpowiedź jest oczywista.

0

Były ostrzeżenia ...


17

Takie uderzenie z partyzanta to ja szanuję.


0

@barcafan1789 Ten sezon będzie bardzo ważny, trzymamy kciuki.

7

@Lucyfffer Skończyła się na nie moda.

0

Jak zostałem sędzią ,ładna patologia...


1

Chodźmy zobaczyć...


1

@kuz No właśnie tak się zastanawiałem kiedy u nas by trener krzyknął wyj...

12

Wyjście spod pressingu .


7

No proszę .


3

@Rust_Cohle Ten szczególnie utkwił mi w pamięci , Bolo
https://tenor.com/pl/search/bloodsport-bolo-yeung-gifs
I ten ruch cycem .

1

@jacobFCB O właśnie rusyfikacja i germanizacja w mniejszej skali .

0

@Borneo A myślisz że dzieci w Niemczech uczą się jaka była naprawdę 2 wojna światowa i w porozumieniu z Polską?To kto tą historię będzie pamiętał.

3

To ci dopiero historia...


14

He...


2

@Herato Kiedyś najdroższy transfer na świecie.

0

@Messibestplayerintheworld Jutro powinien dostać jakieś minuty ,pewnie będą lekkie rotację.

1

Skoro dzisiaj mecz na Eleven to polecam darmową tv z tym programem na 3 miesiące .
https://www.pepper.pl/promocje/90-dni-darmowej-telewizji-w-sweettv-z-kodem-877682

2

No i spoko ciekawe czy Probierz pomieści go razem z gotówką w jednym składzie?
https://x.com/PushGoals/status/1826697426453106803

0

@Eto'o9 R10 A gdzie tu jest pis albo po to telewizja w Białorusi.

0

Bida u nas ...


6

Pedri,Gavi ,De Jong ,Olmo ,Gundogan i Fermin nieobecni z różnych przyczyn.To jak miałoby to niby wyglądać nie rozumiem narzekań.

0

Jest myśl...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@maroon ...


0

@MOLESTA Pewnie z tego profilu tu gość dużo opisuję co się dzieje.


0

Sytuacja jest dość poważna jednak u nas jakoś cicho o tym,media forsują swój przekaz .


0

@Azi Może nie tak do końca.Są ale tylko do pewnego poziomu którego nie mogą przekroczyć.W tej sprawie to wygląda na jakiś nacisk albo ostrzeżenie.

1

@Aragorn33 Aha czyli chodziło Ci o służbę zasadniczą to raczej nie jest praca.

2

@Aragorn33 Panie prawnik daj jakieś źródło o tym że połowa Ukraińców pracowała dla wojska bo to ciekawe chętnie się zapoznam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?