urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk A co myślałeś że jakieś sprzyjające rządowi konto może jeszcze silniczek będzie udostępniać informacje jednak nieodpowiadające narracji rządzących.Wydaje się że odpowiedź jest oczywista.
0
Były ostrzeżenia ...
17
Takie uderzenie z partyzanta to ja szanuję.
0
@barcafan1789 Ten sezon będzie bardzo ważny, trzymamy kciuki.
7
@Lucyfffer Skończyła się na nie moda.
0
Jak zostałem sędzią ,ładna patologia...
1
Chodźmy zobaczyć...
1
@kuz No właśnie tak się zastanawiałem kiedy u nas by trener krzyknął wyj...
12
Wyjście spod pressingu .
7
No proszę .
3
@Rust_Cohle Ten szczególnie utkwił mi w pamięci , Bolo
https://tenor.com/pl/search/bloodsport-bolo-yeung-gifs
I ten ruch cycem .
1
@jacobFCB O właśnie rusyfikacja i germanizacja w mniejszej skali .
0
@Borneo A myślisz że dzieci w Niemczech uczą się jaka była naprawdę 2 wojna światowa i w porozumieniu z Polską?To kto tą historię będzie pamiętał.
3
To ci dopiero historia...
14
He...
2
@Herato Kiedyś najdroższy transfer na świecie.
0
@Messibestplayerintheworld Jutro powinien dostać jakieś minuty ,pewnie będą lekkie rotację.
1
Skoro dzisiaj mecz na Eleven to polecam darmową tv z tym programem na 3 miesiące .
https://www.pepper.pl/promocje/90-dni-darmowej-telewizji-w-sweettv-z-kodem-877682
2
No i spoko ciekawe czy Probierz pomieści go razem z gotówką w jednym składzie?
https://x.com/PushGoals/status/1826697426453106803
0
@Eto'o9 R10 A gdzie tu jest pis albo po to telewizja w Białorusi.
0
Bida u nas ...
6
Pedri,Gavi ,De Jong ,Olmo ,Gundogan i Fermin nieobecni z różnych przyczyn.To jak miałoby to niby wyglądać nie rozumiem narzekań.
0
Jest myśl...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon ...
0
@MOLESTA Pewnie z tego profilu tu gość dużo opisuję co się dzieje.
0
Sytuacja jest dość poważna jednak u nas jakoś cicho o tym,media forsują swój przekaz .
0
@Azi Może nie tak do końca.Są ale tylko do pewnego poziomu którego nie mogą przekroczyć.W tej sprawie to wygląda na jakiś nacisk albo ostrzeżenie.
1
@Aragorn33 Aha czyli chodziło Ci o służbę zasadniczą to raczej nie jest praca.
2
@Aragorn33 Panie prawnik daj jakieś źródło o tym że połowa Ukraińców pracowała dla wojska bo to ciekawe chętnie się zapoznam.