0

@jacobFCB Mi ostatnio poleciał fragment familiady...

0

@partymaker Gdzieś czytałem że Ćwiąkała i Święcicki raczej nie będzie zaskoczeń.

0

Jako że dzisiaj klasyk przypominam o chyba niekończącej się promocji na wpełni legalną telewizję internetową na której są dostępne kanały Eleven.Telewizja w pełni darmowa trzeba się tylko zalogować można sobie ściągnąć aplikacje na Chromecasta .
https://www.pepper.pl/promocje/kod-na-darmowa-telewizje-sweet-tv-887293

0

Nie śmieszne.


0

@Kamiloza91 Mogło by się w otwartej telewizji tylko potrzebna jest zmiana ustawy .Obecnie wszystkie mecze polskich drużyn w europejskich pucharach powinny być w otwartej tv tylko myk jest taki że nie było wtedy ligi konferencji i jedynie ta ustawa działa na ligę mistrzów i europejską.Viaplay nie wnikał tylko od razu odsprzedał natomiast Polsat czeka na jakiś nacisk ale nikt się nie kwapi .

0

@La Pulgaa No i dobrze że się postawił teraz musi zacząć dobrze grać.

0

@vangoor Tylko że trener już ustalił że z Bayernem broni Pena wątpię by wczorajszy mecz coś zmienił.Trzeba mu zaufać taka rywalizacja może wyjść dobrze dla zespołu.

0

@Wasacz_ Przecież masz wyraźnie napisane że będą powstawać, więc co mam Ci pokazać.Czemu to nie jest nagłośnione to odpowiedz sobie sam .

0

@Pressinho Od czegoś trzeba zacząć te pociągi pewnie też nie były by od razu . Coś trzeba robić żeby było lepiej @SawneyBean

4

Trzymam kciuki...


Może w końcu jakaś inwestycja.

0

@arasz1819 No ok dla Ciebie fakty dla mnie kiełbasa.

1

@arasz1819 Możesz myśleć co chcesz mam komfort że nie mam żadnego wpływu na te wybory więc za bardzo tego nie rozkminiam .Czas jak zawsze pokaże kto wygra i jakie będą tego następstwa niczego nie biorę za pewnik . Wybory to kiełbasa wyborcza i kręcenie dupą do każdej ze stron później rzeczywistość wygląda inaczej.

0

@arasz1819 Nie, napisałem że jego kampania ma się świetnie.Ty możesz sobie tak to tłumaczyć że te zamachy to element jego kampanii bo ja w to nie wierzę o czym pisałem wcześniej.

0

@arasz1819 Według ostatnich sondaży prowadzi nawet u bukmacherów ma lepszy kurs .Na ocenę kampanii przyjdzie jeszcze czas.

4

@SeWo77 No powiem Ci że ryzykowna zabawa chyba że wierzysz że miał jakiś ładunek koło ucha ...

13

Kolejny raz...


1

@DonCarletto Mógłby grać Kiwior,Cash w obwodzie Bereszyński i teraz ostatnio w podstawie gra Kamiński w Wolfsburgu właśnie na lewej obronie.Odbyło by się to kosztem pomocy bo ciężko będzie upchać Zielińskiego, Urbańskiego i Szymańskiego w pomocy chyba że gramy na jednego napastnika.Niemniej gra na 3 stoperów przy takich zawodnikach wydaje się bezsensowna.

1

@DonCarletto Pora zastanowić się czy nie warto powrócić do gry 4 obrońcami, ciężko znaleźć jednego niezawodnego stopera a co dopiero 3 .

0

@siuuu Coś tam rudy ma niebawem ogłosić może powiązane.

2

Ciekawe co z tego wyjdzie...


To oficjalna strona?
https://migrant-integration.ec.europa.eu/news/poland-new-integration-centres-established-nationwide_en

0

@Barcanajlepszyteam Gdzieś czytałem że sprzed paru dni .

0

@osa91 Nie jest to przesądzone bo nie wiadomo skąd te głosy pochodzą mogą to być głosy po stronie białoruskiej granicy czyli to czego nie widzimy na filmie. Słychać też bardzo dobrze polskie przekleństwo zaraz po strzale. @Barcanajlepszyteam

0

@osa91 Tu jest dłuższy fragment ci Polscy żołnierze rozmawiają tak jakby po rosyjsku.To co udostępniłem wcześniej było z raczej poważnego źródła zobaczymy co z tego wyjdzie... @Barcanajlepszyteam
https://x.com/pureblood1964/status/1843650052360945756

1

@Barcanajlepszyteam To raczej nie była ostra amunicja @osa91

10

Skończyło się pajacowanie.


1

@Piotii16 Idź do paru najlepszych według Ciebie banków i spytaj się o warunki.Pózniej ewentualnie porównaj z tym co zaproponuję doradca .

0

Kursy wyrównane.


1

@kamyk_23 Nik ? Przecież była,jest komisja sejmowa.Co ona ustaliła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?