urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@ProMILs Poczuli krew...
1
Ojej ...
2
@ArterkHD No uważaj bo może policja do Ciebie zawitać.Pare lat temu kumpel kupił telefon w komisie okazało się że był na raty lub umowę z salonem już nie pamiętam dokładnie.No i przestał być spłacany telefon mu zabrali , gość z komisu umył ręce.
1
Strzelenie gola na obojętnie którą bramkę mogło dać awans. Historia tego kuriozum.
0
@Hosh Ekipa już czeka na koniec meczu...
0
@NeroTFP1 Ten nie daję o sobie zapomnieć aż mi się kawał przypomniał.
Po czym poznać że Ibisz jedzie na rowerze?Po światełku skierowanym na siebie.
8
@PatrychoO Szaleństwo to już nie ma nic wspólnego z tolerancją.
13
Skuteczność Lewego.
https://x.com/matswiecicki/status/1862120205259841726
0
@GigiAmoroso Straszny ścisk jeszcze może być niezły kogel mogel.
0
@Safrani No tak ale obowiązuje tam też prawo .
1
@Safrani Ja od początku w to nie wierzę.Grają w swoje gierki,niby wszystko uzgodnione na wyższym szczeblu.Ipn deklaruje gotowość 24 h do rozpoczęcia pracy, zobaczymy co stanie na przeszkodzie.
1
Szybko poszło...
1
Black friday w sklepie Barcelony
https://www.pepper.pl/promocje/do-50-na-odziez-w-sklepie-fc-barcelona-940513
1
Kiedy nie chcesz się mieszać...
https://x.com/Fightflix_/status/1861579443338359088
0
@sergio5 Hołownia chyba za bardzo się ostatnio wychylił, premier nie pozwoli żeby ktoś rósł na jego oczach.Plus próba zamknięcia wyborów w pierwszej turze .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Zgadza się ciężko wskazać faworyta.
0
@Guess Jakieś ważniejsze mecze oglądam jak mam czas właśnie Lm lub z Atletico w lidze.
5
Składy na mecz Liverpoolu.
Nie lubię oglądać meczów Realu ale chyba się skuszę.
0
@Pedri16Future Mają rachunki do wyrównania, zobaczymy...
9
Ale pudło . Nieprawdopodobne.
0
@RC28 Skończmy może już z tą miską ryżu bo to ciągle powtarzana nieprawda i już trochę wstyd.
https://konkret24.tvn24.pl/polska/nieprawda-o-tasmach-prawdy-ra876952-ls5791449
0
@Peciak Ale miało być lepiej ,ja nie widzę żadnej poprawy a chyba nawet lecimy w dół i nabieramy rozpędu.
0
@Safrani Ok.
1.Zgoda ale na pewno nie wzrośnie ,tu samorządy już robią cyrk z podwyżkami za żłobek.
2.Tu chodzi o podniesienie może nawet do 23 procent z pięciu.
3.Tak ale tylko do wyborów prezydenckich.
4.Zgoda za mało danych ale będą wzrastały.
0
@Safrani Radzę poczytać całą nitkę schody zaczynają się dopiero po wyborach w przyszłym roku .
0
Bardzo nieciekawie to wygląda...
2
@Comentateiro Czy data 17 września 1939 coś Ci mówi,faktem jest że tak wyparli ich z Polski ale nie w naszym interesie tylko w swoim.
6
Dawaj zrobimy coś głupiego...
0
@Aragorn33 Ale przecież szczepienia są obowiązkowe za nieprzestrzeganie jest kara .Mam znajomego któremu komornik wszedł na wypłatę.
https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,sypia-sie-kary-finansowe-za-nieszczepienie-dzieci--kwoty-zwalaja-z-nog,artykul,96111200.html
0
@Wasacz_ Patrz wyborczej i spółką też rząd posmarował, będzie ciekawie.
https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/agora-podatki-urzad-skarbowy-oszczedza