0

Diabelska atmosfera...
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1881688164856943055
Nowy trener MU zrobił dym po ostatnim meczu.

0

Skład Barcelony trzy lata temu w meczu z Benficą .


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Nie wiem tego dokładnie ale warto zobaczyć kto ją obserwuje, zbiór przypadków.Sprawa świeża pewnie coś jeszcze wypłynie.



0

@Bykunn Kto wie na marszu była ...


0

@arasz1819 Ciekawsza jest ta niby przypadkowa Ukrainka która to wszystko nagrała i przypadkiem ma trochę obserwujących z obecnej koalicji rządzącej.

0

@dar326 Bo mogę szeryfie . Wszedłem na Twój profil i też mi się tam przewinęło po,pis ...

0

No i się okazało że ta Ukrainka co niby przypadkowo nagrała Mateuszka to ma parę znanych osób obserwujących,ciekawy przypadek...


2

@macio_944 Tak na szybko po przejrzeniu informacji to nie wierzę w żadną Wikipedię to ściema która jest powtarzana chyba że masz jakieś wiarygodne źródło.On się o drogę pytał i w telefonie chyba mapkę pokazywał.

1

@macio_944 A co tam się stało bo słyszę że jedni piszą o tożsamości z wikipedii inni że pokazywał telefon i pytał się o drogę bo były blokady ?

0

@arasz1819 Serio? Przecież to wałek jak można tego bronić ,nie ma konieczności akceptacji takiej oferty.

0

@arasz1819 Ty widzisz słupek ktoś inny zobaczy wadliwy przetarg,kwestia spojrzenia.

0

Tak to się kręci...


0

@GigiAmoroso Pamiętam Bońka i jego wypowiedź że starych drzew się nie przesadza zanim trafił do Barcy. Patrząc na Roberta może jeszcze sporo dać nawet w przyszłym sezonie.

0

Koalicja pikuje w dół chyba się skończył okres ochronny.Ciekawe czy Rafała zdążą dowieźć przy takiej tendencji nie jest już to takie oczywiste.


0

Liga trochę słaba ale można się odbudować bo to najważniejsze jeszcze parę lat kariery zostało.


Moder do Feyenoordu.

10

Będzie zamiecione pod dywan?


1

@NeroTFP1 Już powiedział że takie rzeczy dzieją się od stu lat i to go już nie dziwi.

0

@ShawnC Nie wiem z jakiego korzystali źródła i czy to tu widziałem ale chodziło mi o to . @lucca87

https://www.fangol.pl/post/54704
@VamosRakieta


0

@VamosRakieta Nie wiem czy to samo porównanie ale gdzieś widziałem podobne i chodziło o to że 3 napastników z jednej drużyny ma przynajmniej 10 goli i wtedy chyba by się zgadzało bo Yamalowi właśnie tej jednej brakuje.

0

@Nightraider O tym piszę że politycy unikają takich ataków jak pis na Owsiaka oni raczej starali się go ignorować.Tak samo platforma za poprzednich rządów dużo mówiła o Rydzyku ale też do niczego konkretnego nie doszło .To źle wpływa na wyniki wyborów i politycy unikają takich interwencji. Nie znam tematu z tym Wielguckim i nie wiem co tam sąd orzekł.

0

@Nightraider Ja się odniosłem do wypowiedzi kolegi @tbas który stwierdził że PiS przez 8 lat nic nie zrobił z Owsiakiem .

1

@tbas No bo to śliski temat za poprzednich rządów platforma też próbowała coś tam zrobić z radiem Rydzyka . Były również przypuszczenia o nieprawidłowościach ale ostatecznie zabrakło chyba odwagi ze względu na zbyt duży szum.

0

@Coutinho007 Olmo bardzo dobrze wprowadził się do zespołu,nie potrzebował żadnego okresu przejściowego . Można powiedzieć że się wręcz wkleił w ten zespół,martwi tylko ta podatność na kontuzję.

0

@BorzyKrzys Tu chodzi o to żeby odstrzelić tv republikę i nałożyć cenzurę w internecie.To będzie jeden z argumentów .

5

Konsternacja na trudne pytanie i odpowiedź bez odpowiedzi .


0

@Criss18Barca Bo zadał mu to pytanie Sierakowski...


0

Ten co odpalił...


1

Dzisiaj zły dzień Norwegów najpierw Ruud a teraz widzę że z Brazylią przegrali w szczypiorniaka.

2

Haha ,detale


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?