urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Tak, teraz w ogóle jest czas rewanżów czyli mecze z zespołami z którymi potraciliśmy punkty .Las Palmas ,RSO,Osasuna i na deser Atletico.
0
@kamiVeB To pewnie było przygotowanie do tej rozmowy.
0
Duda leci do USA ...
1
@kaamil1910 Taki Kylian Mbappé strzelił 4 gole w tych dwóch meczach więc coś w tym jest .
1
@Eklerek No i właśnie Iga już trzeci raz trafia na taką zawodniczkę która gra genialny turniej,warto to brać pod uwagę oceniając ją.
1
@Cochise Mi się podoba że Lewy zawsze się cieszy jak pada bramka dla Barcelony obojętnie kto by strzelił.Chciałbym żeby zdobył tytuł króla strzelców bo to się zawsze będzie wspominało .
1
Macron już nie chce wojny.
Dzisiaj Duda też powiedział Zełenskiemu żeby się podporządkował USA.
0
@michal26 Nie jesteśmy w najgorszej pozycji za dużo paniki i emocji...
4
@Kapitan hawk No to wiadomo mecz Polaków i raczej druga para .
9
Ciekawe czy to tylko teoria spiskowa czy będzie prawdziwa bomba ...
2
Dymy...
https://www.fangol.pl/post/56569
Dlatego mecz przerwany.
3
Oho zaczyna się chyba nowy rozdział tak zwanej praworządności w Polsce...
https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-watpliwe-niedemokratyczne-nielegalne-amerykanski-raport-dema,nId,7915825
2
@Munio Ania gotuje,doradca smaku a tak naprawdę często mam ochotę na jakiś składnik to wpisuje go w wyszukiwarce i dodaję przepis i już jest czym się inspirować.
0
@Kondziubarca Czyli podobnie jak prezydenckie oprócz Hołowni ale to koalicja no i oczywiście to tylko sondaż jeden z wielu.
1
Po raz kolejny natknąłem się na dziwny komentarz Wolskiego , były kontrowersje w meczu ale ta bramka prawidłowo nieuznana.
0
A któż się tam pojawił w Monachium...
0
@tbas Ciężko cokolwiek przewidzieć ludzie mają dość po-pis sporo głosów może być też od tej trzeciej drogi . Według tego sondażu Szymon ich nie uraczył.
5
Sławomir szaleje ,ciekawe jak to się skończy?Jeśli by się utrzymała taka tendencja to w przyszłych wyborach parlamentarnych raczej nikt bez konfederacji nie utworzy rządu.
1
@mmaciass Nie idzie to dobrym kierunku...
8
Kampanie wyborcze takie są ale ktoś kłamie.Ciekawe kto ?
2
O widzę że Romka też polityka trochę wzięła.
0
Ładnie się Pia pokazała.
https://x.com/polsatsport/status/1891165309492510991
3
Złodziejstwo wróciło , bardzo słabe wyniki KAS.
0
Nico wczoraj.
0
@Tomason Nie, słaba Europa na pewno nie jest w interesie USA oni tu liczą na swoich sojuszników w końcu pomogli im z hitlerowcami a później ze związkiem radzieckim . Według nich to oni są oszukiwani bo mają ujemny deficyt handlowy i traktują ich jako ochroniarza nie dostając nic w zamiana a jeszcze napędzają gospodarki Chin i ruskich.Po prostu uderzyli pięścią w stół ale nie odwrócą się od Europy to nie ma sensu.
0
@arasz1819 Czekamy ,Macron ma zwołać jakiś szczyt zobaczymy co ustalą i jeszcze USA z zapytaniem.
3
@arasz1819 To chyba jesteś parę kroków do przodu bo raczej nikt za bardzo tu nie ogarnia,za dużo sprzecznych informacji.
0
@Commando Nasz rząd został zignorowany zresztą nie tylko on, trwa wąchanie.Europa musi coś ustalić wspólnego bo USA odpaliło lont.
0
Kurz pomału opada , zaczyna się analiza tu wygląda na trafną.
1
@Jamiro Też jestem za ,czas pokaże.