0

@jacobFCB Tak, teraz w ogóle jest czas rewanżów czyli mecze z zespołami z którymi potraciliśmy punkty .Las Palmas ,RSO,Osasuna i na deser Atletico.

0

@kamiVeB To pewnie było przygotowanie do tej rozmowy.

0

Duda leci do USA ...


1

@kaamil1910 Taki Kylian Mbappé strzelił 4 gole w tych dwóch meczach więc coś w tym jest .

1

@Eklerek No i właśnie Iga już trzeci raz trafia na taką zawodniczkę która gra genialny turniej,warto to brać pod uwagę oceniając ją.

1

@Cochise Mi się podoba że Lewy zawsze się cieszy jak pada bramka dla Barcelony obojętnie kto by strzelił.Chciałbym żeby zdobył tytuł króla strzelców bo to się zawsze będzie wspominało .

1

Macron już nie chce wojny.


Dzisiaj Duda też powiedział Zełenskiemu żeby się podporządkował USA.

0

@michal26 Nie jesteśmy w najgorszej pozycji za dużo paniki i emocji...


4

@Kapitan hawk No to wiadomo mecz Polaków i raczej druga para .

9

Ciekawe czy to tylko teoria spiskowa czy będzie prawdziwa bomba ...


2

Dymy...
https://www.fangol.pl/post/56569
Dlatego mecz przerwany.

3

Oho zaczyna się chyba nowy rozdział tak zwanej praworządności w Polsce...
https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-watpliwe-niedemokratyczne-nielegalne-amerykanski-raport-dema,nId,7915825

2

@Munio Ania gotuje,doradca smaku a tak naprawdę często mam ochotę na jakiś składnik to wpisuje go w wyszukiwarce i dodaję przepis i już jest czym się inspirować.

0

@Kondziubarca Czyli podobnie jak prezydenckie oprócz Hołowni ale to koalicja no i oczywiście to tylko sondaż jeden z wielu.

1

Po raz kolejny natknąłem się na dziwny komentarz Wolskiego , były kontrowersje w meczu ale ta bramka prawidłowo nieuznana.


0

A któż się tam pojawił w Monachium...


0

@tbas Ciężko cokolwiek przewidzieć ludzie mają dość po-pis sporo głosów może być też od tej trzeciej drogi . Według tego sondażu Szymon ich nie uraczył.

5

Sławomir szaleje ,ciekawe jak to się skończy?Jeśli by się utrzymała taka tendencja to w przyszłych wyborach parlamentarnych raczej nikt bez konfederacji nie utworzy rządu.


1

@mmaciass Nie idzie to dobrym kierunku...


8

Kampanie wyborcze takie są ale ktoś kłamie.Ciekawe kto ?


2

O widzę że Romka też polityka trochę wzięła.


0

3

Złodziejstwo wróciło , bardzo słabe wyniki KAS.



0

Nico wczoraj.


0

@Tomason Nie, słaba Europa na pewno nie jest w interesie USA oni tu liczą na swoich sojuszników w końcu pomogli im z hitlerowcami a później ze związkiem radzieckim . Według nich to oni są oszukiwani bo mają ujemny deficyt handlowy i traktują ich jako ochroniarza nie dostając nic w zamiana a jeszcze napędzają gospodarki Chin i ruskich.Po prostu uderzyli pięścią w stół ale nie odwrócą się od Europy to nie ma sensu.

0

@arasz1819 Czekamy ,Macron ma zwołać jakiś szczyt zobaczymy co ustalą i jeszcze USA z zapytaniem.


3

@arasz1819 To chyba jesteś parę kroków do przodu bo raczej nikt za bardzo tu nie ogarnia,za dużo sprzecznych informacji.

0

@Commando Nasz rząd został zignorowany zresztą nie tylko on, trwa wąchanie.Europa musi coś ustalić wspólnego bo USA odpaliło lont.

0

Kurz pomału opada , zaczyna się analiza tu wygląda na trafną.


1

@Jamiro Też jestem za ,czas pokaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?