urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nasz premier nic się nie zmienił,perełka ...
2
@NeroTFP1 Byłem na tym meczu, piękne wspomnienia.
0
@Katalończyk 99 To nie skojarzyłem myślałem że z wczorajszego bo nie dawno dodane ,pewnie dla przypomnienia.
7
Pau ,klasa .
https://x.com/FCBSpooky_/status/1910327580370121116
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lambard Ochłonie i oby tą energię dobrze wykorzystał.
1
@MesQueUnClub_87 Jak Ci się podoba to zagaduj czy było warto to sam ocenisz a nie jakiś konkurent.
13
Kiedy próbujesz nurkować ale trafiasz na kumpla z klubu...
https://x.com/majkeI1999/status/1902837211331973195
Modric i Mbappe
0
@Pedri16Future Nie mam pojęcia i nawet nie wiem kiedy ten gol padł .
5
Tak się ładuje piękne gole na pustą,Messi...
0
Lewy , widać że dużo czasu spędza z młodzieżą z Barcelony...
0
Głupio wyszło ...
Bezsensowna śmierć.
0
Ciekawe czy Javi Galán wyjdzie w podstawie może mieć problemy z Yamalem, młody odzyskuje formę i pewność siebie.
0
@negreanu No bo przepchnęli co innego a tym się zasłaniają,jest dużo kwiatków.
0
@lithotripter No przecież wydaję mi się że napisałem wyraźnie stwierdził lub nawet już hipotetycznie zarzucił że grozi ofierze agresji co jest nieprawdą i od tego wszystko się zaczęło.
0
@filipo2002 Abstrahując od etyki grożenia ofierze agresji, jeśli SpaceX okaże się niewiarygodnym dostawcą, będziemy zmuszeni szukać innych dostawców.To tweet Radka do Muska gdzie zarzuca mu grożenie ofierze i odwołuje się jeszcze do etyki.Tymczasem Musk nigdzie nie deklarował że wyłączy ten system Ukrainie. Obojętnie czy byłoby to USA,Rosja , Chiny,Niemcy,Francja to każdy by zareagował podobnie na taką "zaczapkę"
0
@filipo2002 Tak to prawda tylko że Sikorski sam go pierwszy zaatakował,obraził go a ten mu odpowiedział.
0
@FcPortoFan1999 Tak ,tylko że Musk ma co innego do roboty niż rozterki na temat Radzia.
0
@FcPortoFan1999 Raczej spór wygaszony już ,pozostanie tylko niesmak .
0
@FcPortoFan1999 Oby nie.
1
Tymczasem kwestionowany ostatnio nasz sojusz strategiczny z USA bierze się do roboty ,zepsucie tego będzie niewybaczalnym błędem.
0
@cules100pro A mógłby polecić za nurkowanie albo pyskówkę.Atletico strzelające szybko bramkę plus gorąca atmosfera na trybunach może robić robotę.
0
@Sulimo Ktoś wcześniej założył ten czerwony nos i wbrew pozorom nie jest to śmieszne.
5
@KamQiX Trochę trwało ustalanie wersji jak wyjść z tego z twarzą, piękne fikołki aż mam ochotę wstać i klaskać.
4
Marciniak na derby .
0
@Aragorn33 Ty się zawsze musisz pisem zasłaniać?To było modne dwa lata temu teraz jest czas rządzenia innych i pojawia się coś nowego jak odpowiedzialność.Skoro nawet powiedzmy UE chciała się spytać ale się wstydziła i poprosili Radka o pomoc no to nie zrobił tego dyplomatycznie.
0
@Aragorn33 Czytałem to już ,nawet idąc Twoim tokiem myślenie to piękna dyplomacja ,teraz będziemy mieli "szacunek"
0
@macio_944 To inna sprawa nie o tym był temat.
0
@Aragorn33 Hahaha to już było za mocne ,jaka to wersja szachów?
0
@macio_944 Bo napisał że grozi ofierze i wspomniał jeszcze o etyce gdzie nie jest to prawdą?Źle zrozumiał wpis i niepotrzebnie zaatakował.