urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Załenski też go za bardzo nie okazał ale w sumie nie znam całego przebiegu rozmowy i co ją zaogniło.
0
@norbi77 No niby nie ale tu bardziej chodziło o szacunek.
0
Chyba coś się wymsknęło...
1
@MesQueUnClub96 Wielu pewnie by napisało Donald przez Trumpa albo Tuska no ale jest jeszcze jeden...
1
@Gaz Dajcie sobie siana z tym Neymarem ,raz że wiek już nie ten .To gość przez kontuzję wiele nie gra a po za tym sam odszedł .
0
@regatta52 Nie ,nie zdawałem teraz czytałem że ma jakieś powiązania z ruskimi .W tym co podałem to raczej nie ma żadnego znaczenia bo to praktycznie sam cytat .
1
Anty Trump na dywaniku ...
2
@BulaKG Skrzynecka na" Dużej przerwie" w tamtych czasach zdrowo wyglądała.
8
Hołownia ,pączki i mijanka ...
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1895231303588683817
6
@D10SLEO On robi to specjalnie,putina też nazwał przyjacielem po czym dzisiaj przedłużył sankcje jeszcze wcześniej mówił że to Ukraina wywołała wojnę później zaprzeczył.
0
@RosjaninBut Czytałem trochę o tym mam nadzieję że przy takim deficycie nie odważą się na to.
0
Familiada,nokaut ...
1
@Kgorecki2500 Demokracja walczy...
0
@tbas No ale to gra na osłabienie ruskich próbuje wyciągnąć ludzi z kapitałem dając im ochronę.
1
Iga na meczu NBA , wygląda na zrelaksowaną.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Eric grał w pomocy.
9
Brama Kluiverta !
3
Atletico grało prostą intensywną piłkę i zmiany im w tym nie przeszkodziły, natomiast Barca po wejściu nowych chciała grać dalej swoje ale nie było już takiej jakości.Wydaje mi się że czasami warto uprościć grę i pilnować korzystnego wyniku.
0
@Deviler Coś tak czuję.
1
@Rifek Potwierdzam ma lotnisko.
0
@barcelonaLM Ale ten klincz jest bezsensu,Ukraina będzie się tylko wykrwawiać .USA może ich po prostu zignorować a kiedyś pewnie powróci temat jakiś rozmów pokojowych i będą w gorszym położeniu.
0
@Kazragore
0
No to ładna odklejka...
0
@Arden No i za rok wracamy do tego samego ,nikt już przecież nie wierzy w jakąś ofensywę.Czekamy na odpowiedź USA .
1
@Kapitan9 Foden,Haaland?
0
@LukaszFan Nie wiem teraz mecze co trzy dni więc może być parę niespodzianek, dzisiaj teoretycznie powinien w tym meczu wystąpić Urugwajczyk jeśli by chodziło o odpoczynek a zagrał Eric wątpię że on wyjdzie na Atletico.Pau też może w tym meczu zagrać a w kolejnym odpocząć.
1
@norbi77 Jest artykuł na głównej chodzi o przepisy.
1
@norbi77 Może kwestia tłumaczenia?
https://x.com/mazoch28/status/1893437849447358892
0
@esem91 Bo on raczej wyjdzie z Martinezem na Atletico środek pola też chyba będzie z Gavim i Holendrem.Dzisiaj były rotację i lewy też raczej ławka .
3
@esem91 Oni chyba dostali porządny trening motoryczny ,trzeba poczekać na świeżość .Wszyscy wyglądali tak ociężale.