0

@norbi77 Załenski też go za bardzo nie okazał ale w sumie nie znam całego przebiegu rozmowy i co ją zaogniło.

0

@norbi77 No niby nie ale tu bardziej chodziło o szacunek.

0

Chyba coś się wymsknęło...



1

@MesQueUnClub96 Wielu pewnie by napisało Donald przez Trumpa albo Tuska no ale jest jeszcze jeden...

1

@Gaz Dajcie sobie siana z tym Neymarem ,raz że wiek już nie ten .To gość przez kontuzję wiele nie gra a po za tym sam odszedł .

0

@regatta52 Nie ,nie zdawałem teraz czytałem że ma jakieś powiązania z ruskimi .W tym co podałem to raczej nie ma żadnego znaczenia bo to praktycznie sam cytat .

1

Anty Trump na dywaniku ...


2

@BulaKG Skrzynecka na" Dużej przerwie" w tamtych czasach zdrowo wyglądała.

8

6

@D10SLEO On robi to specjalnie,putina też nazwał przyjacielem po czym dzisiaj przedłużył sankcje jeszcze wcześniej mówił że to Ukraina wywołała wojnę później zaprzeczył.

0

@RosjaninBut Czytałem trochę o tym mam nadzieję że przy takim deficycie nie odważą się na to.

0

Familiada,nokaut ...


1

@Kgorecki2500 Demokracja walczy...

0

@tbas No ale to gra na osłabienie ruskich próbuje wyciągnąć ludzi z kapitałem dając im ochronę.

1

Iga na meczu NBA , wygląda na zrelaksowaną.


0

@ZwyklyKibicBarcy04 Eric grał w pomocy.

9

Brama Kluiverta !


3

Atletico grało prostą intensywną piłkę i zmiany im w tym nie przeszkodziły, natomiast Barca po wejściu nowych chciała grać dalej swoje ale nie było już takiej jakości.Wydaje mi się że czasami warto uprościć grę i pilnować korzystnego wyniku.

0

@Deviler Coś tak czuję.

1

@Rifek Potwierdzam ma lotnisko.

0

@barcelonaLM Ale ten klincz jest bezsensu,Ukraina będzie się tylko wykrwawiać .USA może ich po prostu zignorować a kiedyś pewnie powróci temat jakiś rozmów pokojowych i będą w gorszym położeniu.

0

0

No to ładna odklejka...


0

@Arden No i za rok wracamy do tego samego ,nikt już przecież nie wierzy w jakąś ofensywę.Czekamy na odpowiedź USA .

1

@Kapitan9 Foden,Haaland?

0

@LukaszFan Nie wiem teraz mecze co trzy dni więc może być parę niespodzianek, dzisiaj teoretycznie powinien w tym meczu wystąpić Urugwajczyk jeśli by chodziło o odpoczynek a zagrał Eric wątpię że on wyjdzie na Atletico.Pau też może w tym meczu zagrać a w kolejnym odpocząć.

1

@norbi77 Jest artykuł na głównej chodzi o przepisy.

1

0

@esem91 Bo on raczej wyjdzie z Martinezem na Atletico środek pola też chyba będzie z Gavim i Holendrem.Dzisiaj były rotację i lewy też raczej ławka .

3

@esem91 Oni chyba dostali porządny trening motoryczny ,trzeba poczekać na świeżość .Wszyscy wyglądali tak ociężale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?