urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Ale prawda jest taka że drabinkę mieliśmy łatwą do półfinału szkoda że kontuzje wyszły w tym momencie no i niestety...
0
@kemyt1995 No właśnie finał w którym też mogliśmy przegrać,trudno mam nadzieję że się pozbierają na niedzielę.Mamy jeszcze o co grać ...
0
@Aragorn33 Przegraliśmy na styku bądź mężczyzną i weź to klatę takie życie kibica.
0
@Rhaan Nie mamy kasy na lepszych i pewności że odpalą to nie jest symulator.
1
Głowa do góry choć niedosyt ogromny ...
0
@arasz1819 Twoje zdanie znane było już wczoraj bez tych faktów które dzisiaj wyszły.To co Czarnek mówił nic nie znaczy wobec prawa bo o tu chodzi właśnie o prawo a nie domysły ...
0
@arasz1819 No więc tak jak piszesz ciężko to wszystko zebrać do jednej kupy i trudno coś tu jednoznacznie stwierdzić.Faktem chyba najbardziej śmierdzącym w tej chwili jest ta sprzeczność w akcie notarialnym a tym co mówił KN u Rymanowskiego.Natomiast sztab kandydata nie pomógł rozjaśnić tej sprawy tylko chyba jeszcze bardziej ją pogmatwał,to co mówi ta Pani raczej nie ma żadnego znaczenia. Podsumowując czekam na to "zaproszenie" od Hołowni i tam może wreszcie się ustali ostateczna wersja tej sprawy.
0
@arasz1819 Podaj źródło zapoznam się to odpiszę dopiero wróciłem z roboty szybka szama i prysznic a zaraz lecę po młodego do przedszkola nie jestem na bieżąco.
0
@Tabaluga37 Dałem Ci sporo informacji żebyś inaczej spojrzał na temat, każdy może mieć swoje zdanie.
0
@Tabaluga37 A Ty na jakich informacjach się opierasz? Ta pomoc zaczęła się już w 2011 r.samo mieszkanie kupił w 2017 r.
https://wiadomosci.wp.pl/sprawa-mieszkania-w-gdansku-ile-zaplacili-nawroccy-7153429794171680a
Więc to się ciągnie już 14 lat i są to sprawdzone informacje.
0
@Tabaluga37 Ale gdzie jest takie zobowiązanie przecież jak dobrze kojarzę on od 2021 nie mieszka już w Gdańsku tylko w Warszawie.Tu nie chodziło o opiekę codzienną. Sam miałem taką sytuację w rodzinie że ktoś chciał komuś przepisać ziemię w zamian za dożywotnią opiekę nad daną osobą wszyscy są rodziną.Notariusz stwierdził że nie podpisze takiego zobowiązania i nawet o takim nie słyszał.
0
@arasz1819 Jasne lepiej przekazywać niesprawdzone informacje ,poczytaj Siebie w gorących wobec tego co już wiemy ...
0
@Tabaluga37 Kupił od niego mieszkanie po cenie rynkowej i dodatkowo ponosi jeszcze opłaty do teraz to o jakiej naiwności i żerowaniu może być tu mowa?
1
@arasz1819 To taki przekaz dla silnych razem bo raczej Ci co to rozpowszechniali to się skompromitowali bo to kolejny kapiszon.
0
@Tabaluga37 No właśnie nabył je normalnie.
https://wiadomosci.wp.pl/sprawa-mieszkania-w-gdansku-ile-zaplacili-nawroccy-7153429794171680a
0
@Tabaluga37 Ale jaka sprawa ?
1
@tbas Stanowski się już odniósł
Czytałem trochę w gorących Twoje wypowiedzi...no że zrobiłeś jeden krok wstecz to za mało powiedziane.
0
@arasz1819 Ale co dyskusję w gorących otworzyłeś to złoto , fikołki ze szpagatami na przemian . Trochę jednak żałuję że nie mam czasu Tu częściej zaglądać...
0
@Szmulek Proszę.
https://wiadomosci.wp.pl/sprawa-mieszkania-w-gdansku-ile-zaplacili-nawroccy-7153429794171680a
0
@FcPortoFan1999 Haha, tego nie wziąłem pod uwagę...
0
@tbas Ale czego konkretnie nie wiesz?
0
@FcPortoFan1999 Specsłużby bo te informacje o mieszkaniu miały wypłynąć z ABW bynajmniej tak twierdzi.
3
Widzę że temat mieszkań Nawrockiego wciąż grzany tu parę ważnych informacji bo chyba kolejny kapiszon . Został jeszcze Banaś z Niku ze swoim prezentami dużo instytucji bierze udział w tej kampanii coś nieprawdopodobnego.
0
@maroon Każdy ma tylko jeden głos w sumie mało ważny ale ja będę konsekwentny.
0
@maroon A ja w drugiej turze będę głosował przeciwko "systemowi" na pierwszą raczej się nie wybieram.
0
@FcPortoFan1999 https://wiadomosci.onet.pl/wybory/wybory-prezydenckie/karol-nawrocki-jest-w-waszyngtonie-w-planie-spotkania-w-bialym-domu/qvvknyy
0
Nawrocki w Białym Domu...
0
@Uukasz_93 Można to krótko skwitować ludzie kłamią cyfry nie...
0
@QQL5 Czegoś jej brakuje ,max 6 .
0
@D10SLEO Pewnie miało tu znaczenie że jesteśmy najpewniejsi półfinału.