urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 No ale po co Sikorski napisał coś takiego" Abstrahując od etyki grożenia ofierze agresji, jeśli SpaceX okaże się niewiarygodnym dostawcą, będziemy zmuszeni szukać innych dostawców".Jak Musk nigdzie tego nie stwierdził?
0
@Irmscher10 "Pomijając kwestię etyki grożenia ofierze agresji, jeśli SpaceX okaże się niewiarygodnym dostawcą,
będziemy zmuszeni poszukać innych dostawców" to cytat Radka.Tymczasem Musk nigdzie nie stwierdził że wyłączy starlinki .
0
@marcin62 Źle się stało pomijając Tarczyńskiego to już wiemy jakie stosunki ma nasz rząd z USA.Radek niepotrzebnie się odpalił po raz kolejny,nikt nie pytał.
0
@Aragorn33 Czemu tanią po pierwsze nie droższą.Energia atomowa jest taką gdzie nie potrzeba tych złóż ale jakoś dziwnie nie pasuję. Węgiel przestał się opłacać najbardziej ze względu na dopłaty ,ten gaz też nie był w Europie zachodniej a do pewnego czasu był cacy .Problem powróci bo ten zielony ład się nie sprawdza u nas mimo "zacofania" ani na zachodzie gdzie są parę kroków przed nami.Teraz nie jest dobry czas na bawienie się w "dobrych chłopaków" i ratowanie świata bo ktoś za dużo zainwestował żeby tak po prostu to zaniechać.
5
@Aragorn33 Tak na szybko od siebie to mogę Ci napisać że śmieszyć mnie to zaczęło jak gaz przestał być ecko jak się zaczęły problemy z rurką.
6
@Aragorn33 Głupotą to jest iść tokiem myślenia Wiecha, cały świat zaczyna mieć na to wywalone.Mamy realne zagrożenie ze strony ruskich a bawimy się w rozbrajanie swoich gospodarek bo ktoś musi na tym zarobić . Możemy obudzić się z ręką w nocniku na własne życzenie .
0
Co tam się stało?
2
@kamiVeB Problemy mięśniowe,podobno.
1
@cracker Jeden z moich ulubionych lubię do niego wracać.
2
@Krzysztof1987 Yamal będzie grał od początku dość wcześnie zszedł ostatnio,jego występ chyba najpewniejszy z trójki z przodu od początku spotkania.
7
Niezły hotel .
0
@Stanio87 Miejsce fatalne ona szła w kierunku z którego auto jechało po czym płynnie wchodzi na przejście.Pytanie czy widziało to auto i była pewna że się zatrzyma czy nawet tego go nie widziała.
0
@takisobiektos To jest oczywiste że wina kierowcy ja na co innego zwróciłem uwagę. Kierujący stwierdził że oślepiło go słońce a równie dobrze mógł zasłabnąć lub być pod wpływem czegoś.
0
@D10SLEO Wiadomo że kierowca ponosi winne to jest oczywiste że nawet o tym nie wspomniałem.Ja sam śmigam z wózkiem i widzę jak to działa na kierujących ale wchodzę na pasy jak jestem pewien .Miałem raz sytuację że mogłem teoretycznie wejść na pasy bo kierowca miał odpowiedni czas na reakcję ale się powstrzymałem no i jestem pewien żeby nas potrącił. @Stanio87
1
Wchodzić na jezdnię z wózkiem i się nie rozejrzeć...
0
@Safrani On miał nieudane próby samobójcze jeszcze przed tym wyciekiem ogólnie taki temat że wolę go pominąć ale jest sporo zakłamań.
0
@damianex10 Aż mi się przypomniała sytuacja z karnym Messiego na MŚ...
2
@norbi77 Byłem pewny że zejdzie po tej czerwonej a zostanie Olmo ,widocznie Flick widzi to inaczej trzeba mu zaufać.
1
@Bykunn Tam był rykoszet przy bramce ale bez strzału gola by nie było.
0
@comtedurgell Ten drugi bardzo dobry piłkarz wydawał się poukładany ale niestety przesiąkł Madrytem ,typowo.
0
@barcelonaLM Coś w tym jest może nie wychodziło to tak jak na ostatnich MŚ ale jakby Flickowi to wadziło to by zabronił.
0
@Ptasior On spokojnie może jeszcze parę sezonów pyknąć , rywalizacja wyjdzie na dobre dla zespołu tylko jeszcze ten Pena...
9
Nie mam słów podziwu dla Pedriego najlepszy piłkarz Barcy po erze Messiego nawet Yamal jak w końcu się przełamię i będzie kręcił liczby to dla mnie ciężko go będzie przebić.Ikona .
0
Co to ma być,co oni kombinują?
0
@JacekM Kamila Biedrzycka dziennikarka.
0
@gumaz Ja swój spłaciłem dużo wcześniej,tu jest wiarygodny kalkulator nadpłat. Oczywiście zależy od umowy z bankiem czy nie będzie trzeba płacić dodatkowej prowizji lub jak często można dokonywać nadpłaty.
https://finanse.uokik.gov.pl/kalkulator-zmiany-oprocentowania/
0
@mkord Teraz siedzi agora jak wcześniej sakiewicz,to nie dziwne że takie narrację jak tacy eksperci.
13
Kult wodza to już tradycja w TVP info...
0
Kura+kogut= jajko...
0
@FcPortoFan1999 Na pewno od Wielkiego Piątku.