urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba lipa ...
0
Chyba był stresik na egzaminie...
2
Pierwszy będzie grał Hurkacz zaczynając walkę o finał.
W drugim półfinale faworytem USA, finał mógłby być bardzo ciekawy.
0
Szczyt UE w Warszawie nie odbędzie się bo gości witał by prezydent Duda , dość ciekawa teoria.Jakby nie patrzeć to jednak słabo z naszej strony że taki szczyt się nie odbędzie.
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-jakie-korzysci-a-jakie-trudnosci-czekaja-polska-prezydencje-,nId,7884314#crp_state=1
0
@BulaKG Nie tylko ale trzeba czekać na jakieś lepsze źródło, niektórzy spekulują że to kara za tchórzostwo i ucieczkę.
0
@gumaz Tak to była taka aluzja .
0
Uciec ale dokąd...
1
@Borneo Hurkacz faworytem,Iga pół na pół w deblu mamy większe szanse.Teoretycznie mecz Świątek nie będzie decydujący. Granie przez środek może być elementem taktyki i liczeniem na niewymuszone błędy przeciwniczki.
0
Batalia na całą noc .
Półfinał z Kazachstanem w nocy z piątku na sobotę o 00.30.
0
Adam Małysz...
0
@Sulimo trzecia opcja ..
0
@tbas Można się rozejść.
0
@Aragorn33 Nie oglądam Republiki jak tv jakieś informacje to tylko Polsat , natomiast w przeglądarce znalazłem tylko informacje że uciekł od dziennikarzy. Jeśli go pomówili to powinien ich zaskarżyć a może to celowa prowokacja żeby wejść w papiery i szukać jakiś nieprawidłowości.
0
@Safrani Medialnie zostali przykryci czapką to fakt i mimo tego osiągają wspaniałe liczby.Nie każdy chcę pomagać żeby robić sobie przy okazji reklamę.
0
@Aragorn33 Nie ,nie potrafię i nie popieram takich ataków.Jeśli rozliczy te pytania znikną nie słyszałem o zarzucie kradzieży.
0
@Bocheno1 No właśnie to starałem się wyjaśnić @Safrani .
2
@Safrani Przykrycie czapką?
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art39734101-gigantyczne-rozmiary-wsparcia-caritas-polska
Już nie wchodząc w jakieś tam kłótnie w tym artykule tylko patrząc na same sumy to jednak Caritas też sporo pomaga i nie ma sensu mieszać do tego polityki , kościoła i już nawet in vitro.
https://pravda.org.pl/koszty-wosp-i-caritas/
1
@mateusz33 Podobno rozmawiała przez telefon i została najechana tak jest w artykule więc to kierowca pierwszy był agresywny.Po za tym to kopnięcie w plecy to już odklejka totalna . @mateusz33 , @Blantozaur , @Transu96 , @kosmos91
https://miejskireporter.pl/bojka-w-centrum-warszawy-mezczyzna-najpierw-potracil-kobiete-nastepnie-wyszedl-i-wlecial-w-nia-z-kopa-az-ta-sie-wywrocila/
0
Chora sytuacja.
https://x.com/krolbijedame/status/1873822048927310075
1
No i Borek się wypowiedział na temat Laporty...
0
Prawie weszło...
0
Przyszła ambasada Polski w USA.
0
@Marian_Pazdzioch Lays klasyczne,Crunchips grube najlepsze solone.
0
@Ojciec5tkidzieci Seryjny samobójca powrócił znów zdarzają się dziwne samobójstwa choćby to.
https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/smierc-42-latka-podczas-policyjnego-konwoju-pierwsze-ustalenia-prokuratury/wc954ym
Najwięcej takich śmierci było po Smoleńsku,sam nie wiem co o tym myśleć.
0
No potrafią w końcówki,bardziej taki charakter niż szczęście.
0
Ile?Jest to w ogóle możliwe?5 tysięcy na miesiąc za prąd.
https://x.com/KoneserKopanin/status/1871572893471260752
1
Aż szczypie w oczy oby się Robercik odblokował po tej przerwie.
0
Ukraińskie pamiątki z Zakopanego...
0
@Lionel_Messi10 To Twoje zdanie, odpowiednie przyrządzeniem jak i odpowiednia ryba też ma znaczenie ja zjem z apetytem .Tobie również wszystkiego smacznego.
1
@clyde Ja nie wiem czemu wam tak ten karp wadzi ja lubię.Trzeba kupić królewskiego (mniej łusek) i takiego do 1,5 kg żeby nie był za tłusty no i oczywiście z jakiegoś dobrego źródła. Smażony klasycznie w bułce i jajku tylko koniecznie na oleju wigilijnym od zawsze kojarzy mi się ze świętami.