urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdrowych i spokojnych świąt.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawlak1992 Tak pamiętam tą sytuację i jak Marciniak tłumaczył to na konferencji prasowej że to było z duchem gry i pokazał też sytuację że Francuzi również przekraczali linię boiska .
4
Reakcja na pudło Lewego.
0
@Aragorn33 Jasne w pełni się zgadzam bo to był przekaz do betonu wyborczego i nikt się z tym specjalnie nie krył.Nawet jak pisałeś sam Kurski to stwierdził, natomiast tu jest to samo tylko nie na taką skalę .Na tym spotkaniu był Kierwiński ,Gasiuk , Kowal,Szłapka .Teraz reklamy ze spółek państwowych zamiast iść do Republiki czy tam w kierunku tego środowiska pójdą do Agory .Łatwo się domyślić że przekaz będzie ustalony i nie ma co się zasłaniać pisem bo przyjmijmy że wcześniej nie było tvppis to wtedy co na obronę?
1
@norbi77 Tamtej tvppis nic nie przebije zgoda .
0
@Aragorn33 Mi chodzi że media publiczne są zależne od polityków nic się tu nie zmieniło .Kurski 8 lat temu jaką tv się zajmował że pomógł wygrać wybory?
2
@Comentateiro "A ludzie twojego pokroju" ...ładny odlot .
1
@Wasacz_ Bardzo mi przykro...
13
@Wasacz_ Nic mnie nie boli to Ty widzę że nie możesz się pogodzić z faktami kolejny raz . Więc gdzie tu widzisz ruskich i na czym to opierasz . Rozumiem że tvppis była tendencyjna teraz zamiast ludzi Sakiewicza masz od Agory .Masz tu dobitnie pokazane jak działają" wolne media ".
5
Czysta woda ...
1
Głos trybun.
5
Wiarygodność kancelarii premiera ...
https://x.com/Savek39856387/status/1870873536518369330
0
@ProMILs Trochę u nas brak zawodników z takim strzałem z dystansu,nie raz widać że jest miejsce a brak takiej decyzji pewnie przez brak pewności.
0
@betonito Nie za szybka weryfikacja,jest tu dopiero pół sezonu w tym jeszcze kontuzja?
0
@LukaszFan No właśnie teoretycznie ja też jestem rozczarowany, może po prostu nie przeżywam tych meczy jak parę sezonów wcześniej.Takie huśtawki nastrojów już mnie tak nie klepią czekam na spokojnie na kolejne mecze.
0
Nie popadajmy za bardzo ze skrajności w skrajność , rozumiem rozczarowanie ale przecież nie wygląda to beznadziejnie.Szczególnie po wczorajszym meczu gdzie zespół walczył do samego końca o zwycięstwo.Jest dopiero połowa sezonu nie jesteśmy w najgorszej sytuacji , ,nastroje mogą być zupełnie inne już w styczniu po superpucharze.Rywale też jeszcze będą tracić punkty w lidze oby nas omijały kontuzję bo przyda się szeroka kadra również na puchary .
1
Uśmiech...
1
@PatrykBarca Ja chcę, teraz w okolicy świąt jest możliwość kupienia takiego specjalnego oleju który mi się z nimi kojarzy. Uwielbiam właśnie smażonego na nim karpia ,pierożki, grzyby w cieście.Karpia właśnie jem praktycznie tylko raz w roku .
1
Powrót seryjnego samobójcy? Plus zastanawiająca cisza w mediach...
https://x.com/wolski_jaros/status/1870552887165927465
0
@Szklaner Przyzwoitości takiej bezstronnej też raczej ze świecą szukać...Ja bardzo szanuję redaktora Rymanowskiego zadaje trudne pytania,nikogo nie traktuje z góry i daje się swobodnie wypowiedzieć.
0
@Aragorn33 Czyli róbta co chceta .
0
@Aragorn33 Chodzi mi bardziej o dziennikarza lub jakiś inny autorytet w tym chaosie prawnym .Romanowski jest nie do obrony. Pamiętam że oglądałem z nim jakiś kawałek wywiadu który robił ...Kłeczek i tam ten powiedzmy redaktor sam stwierdził że te konkursy były patologiczne.
2
@Aragorn33 A kto według Ciebie jest obiektywny w tym całym szaleństwie ?
1
Karp na wigilię...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@urbipl
1
Ukryta grafika ,przypadek?
9
@Roobo To jest jedyny sukces tej koalicji wymiana świń przy korycie bo na tym im najbardziej zależało.
0
@mordini123 Ten czerwcowy wyjazd do Finlandii to może być pułapka,nasza reprezentacja w tym terminie ma już formę wakacyjną.