urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wasacz_ Patrz wyborczej i spółką też rząd posmarował, będzie ciekawie.
https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/agora-podatki-urzad-skarbowy-oszczedza
0
Każdy rząd ma swoje media ,wyborcza i spółki 11 milionów...
https://polskienews.pl/business/agora-moze-oszczedzic-na-podatkach-skarbowka-wydaa-zgode
0
Przecież to jest spokojny kraj pragnący tylko pokoju ...
0
Radwańska wita świat wielkiego tenisa .
https://x.com/madziol127/status/1859959850274603216
7
Covid , kiedyś to było...
1
Sędzia jest jak powietrze...
1
@Nightraider Pamiętam jak kiedyś baba wyzywała ludzi bo na flagach Polski mieli Jarosław chyba na marszu niepodległości.
0
@gumaz Mi ogólnie nie podchodzi jedzenie stamtąd nie za bardzo rozumiem ten cały fenomen.Mam usunięty woreczek żółciowy jak tam sobie strzelę jakiegoś burgera to mam odczucia po zjedzeniu jakbym dzień wcześniej ostro pochlał.To znaczy że nie jest to zdrowe bo moja wątroba bardziej odczuwa takie żarcie.Natomiast jak komuś smakuje to niech je u mnie na mieście prawie cały czas jest kolejka więc coś w tym musi być a drwala nie jadłem i nie zamierzam. Zaglądam tam tylko przez osoby z którymi akurat przebywam .
0
@FcPortoFan1999 Jak to dodałem to napisałem "patrząc na to poważnie". Więc sam tego nie biorę na serio ,media piszą bo muszą.Według nich tak to wygląda na tą chwilę nie wiem jeszcze co mam Ci dodać.
0
@FcPortoFan1999 Media muszą o czymś pisać a to zwraca uwagę,sporo komentarzy wszędzie. @PatrykBarca
6
Dopiero co była złota piłka a tu już typy na przyszły rok, patrząc na to poważnie to cieszy Lewy i zastanawia Mbappe.
0
@RoberDzik Możesz sobie to ocenić jak chcesz ją się do tego nie odniosłem jakby nie patrzeć będzie ważną postacią .
1
Wojna na Ukrainie i pieniądze od USA.
2
@MesQueUnClub_87 Te są inne pamiętam takie nie pakowane oddzielnie i tam zawsze zostawały białe bo były najgorsze.
0
Ustawka ?
https://x.com/krolbijedame/status/1858990486255792198
0
@Rafalloxfcb
4
Kampania...
0
Var...
0
@maroon Zobaczymy, dzieję się.
Płynął z Rosji.
2
Jeszcze Chińczyków tu brakowało.
1
No i tak pomału bez rozgłosu,szykowane są nowe kosztowne ośrodki ...
0
@arasz1819 Oczywiste że to było dno , obojętnie kto tak zrobił.Pogarda.
0
@arasz1819 No i właśnie o to mi chodzi, niestety taka u nas piaskownica.Jak Urszula zaczęła grozić Włochom przed wyborami że jest tam łamana praworządność,to wszyscy posłowie niezależnie od frakcji wypowiedzieli się żeby nie mieszać się w ich sprawy wewnętrzne.
1
@arasz1819 A Trzaskowski donosił czy nie ?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/r-trzaskowski-to-ja-napisalem-rezolucje-w-parlamencie-europejskim/d045pk
5
Głupio wyszło...
0
Ale akcja ...
0
@Kgorecki2500 Tak wiem,wiem .Odpuścił sobie przypałowy wyjazd dla klubu lepiej,swoje w kadrze już zrobił pora żeby inni dźwigali.
2
Kapitan.
3
Namierzony ,czekamy na finał.
0
@Poversky1000 Polska ,szkoda że pokrywa się z meczem Hiszpanii.