urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karuzela VAT już ruszyła...
7
Robi wrażenie taka wizualizacja.
0
Nie wygląda to ciekawie.
0
@tristan87 W Porto ale miał pecha bo tam kolosalne liczby kręcił Jardel.
0
@Danny Gaucho Bez neta nie kojarzę nie będę psuł...
1
@panczo Chyba tylko taki epizod ale jednak .
https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65041,26454615,19-letni-polak-zaliczyl-sensacyjny-debiut-w-lazio-w-meczu-ligi.amp
4
@SpainFanRM89 PSG Krycha i Rasiak w Londynie.
0
@Hindus Grał tam Radosław Majewski nie liczy się.
0
@Hindus LM 2011/2012 i 2020/21 można się spierać.
2
Chyba w każdym wielkim klubie grał jakiś Polak jedynie nie w Chelsea.
1
Kowalczyk jak jeszcze grał w piłkę.
3
Piątek...
0
@tbas No faktycznie komunikacja wzorowa premier też wiedział...
0
@tbas Masz u Oskarka na x przecież wszystko w tym co podałem a dodatkowo artykuł z komunikatami na potwierdzenie.
0
@tbas Tusk o 10 mówił że tama wytrzyma o 11.30 ustąpiła a dzień wcześniej o 22 był apel o ewakuację czytałeś to w ogóle.
0
@tbas No chyba nie konkretnie w tym przypadku.
0
@tbas A skąd wiesz że ludzie wiedzieli?
1
Tak wiem Oscarek ,jego usta i w ogóle ale to jest totalna porażka.
To niestety wygląda wiarygodnie .
https://www.money.pl/gospodarka/peknieta-tama-w-stroniu-slaskim-wody-polskie-zabieraja-glos-7074518447516160a.html
4
Nie idzie to w dobrą stronę.
6
Ale beka Rymanowskiego i skromność posła.
17
Messi...
0
@tbas Bronił jak karnego rzucił się intuicyjnie w drugi róg, wyglądało to jakby uciekał od piłki.
3
Coraz ciekawiej się robi.
0
@Kapitan hawk haha...ładny fikołek.
0
@Kapitan hawk Udowodnisz ?Co jest tu półprawdą no bo przecież tak twierdzisz.
0
@kazbychu Raczej chyba za wcześnie żeby to ocenić ile dany kraj mógł zrobić a ile zrobił na poszczególnym obszarze.
1
@Kapitan hawk "Myślałem, że konto będzie neutralne, umieszczając całą wypowiedź, a nie część wyjęta z kontekstu, pozostawiając przy tym ocenę odbiorcy, a nie kolejny prawicowy ściek."
A jak nazwać to co napisałeś wyżej jak nie manipulacja?
2
@Kapitan hawk Proszę tu masz całość wraz z linkiem do całości,zarzucasz manipulację.Udowodnij .
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk A co myślałeś że jakieś sprzyjające rządowi konto może jeszcze silniczek będzie udostępniać informacje jednak nieodpowiadające narracji rządzących.Wydaje się że odpowiedź jest oczywista.