urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox Zdjęcie poglądowe tak mi się przypomniało.
0
@Gall Tak przyjacielu jestem tu tylko o rok krócej od Ciebie oficjalnie zalogowany . Cieszę się że ciągle poświęcasz mi czas pamiętam że większość komentarzy była pod głównym artykułem i z tego co piszesz to chyba w sam raz jest to dla Ciebie.Natomiast LR powstała właśnie w innym celu , dlatego możesz schować odznakę i nie grać szeryfa .
0
@Gall No i fajnie dla Twojej wiadomości mogę Ci powiedzieć że podobnie jest tu na forum...a też tu zaglądasz więc mi się to nie spina. Jeśli chodzi o Twittera to jest tam dużo oficjalnych kont ja korzystam bo interesują mnie informacje które nie idą główną ścieżką nurtu medialnego.Dla Ciebie to teoria spiskowa a dla mnie ciekawe źródło informacji które pewnie nie zawsze się sprawdzają ale tak też bywa w tych mediach ogólnodostępnych .Tak trafiłem na tą stronę w poszukiwaniu informacji o Barcelonie gdyż ciężko gdzieś było znaleźć np.cały wywiad.Każdy może mieć swoje zdanie i swój pogląd na dany temat.
0
@Gall Kiedyś pisałeś że nie masz Twittera , więc nie przeczytałeś co tam udostępniłem i w jakim kontekście.Fajnie że jednak dalej się czepiasz , pozdro.
0
@norbi77 Wszystko jest w tym co udostępniłem ,zdaję sobie sprawę dla kogoś może to być obojętne. Każdy może sobie to sam ocenić.
0
@Bykunn Bardzo mi przykro.
9
Po co nam nasza telewizja skoro jest już niemiecka? Nowe TVP patrzę i nie wierzę ,für Deutschland.
2
Zgasił jak peta...
5
Szymon godny zaufania...
7
Elita ...
1
@Bobo25 To jest bzdura tu są faktyczne koszty nie dobrze że premier wypowiada się w ten sposób.Nie wróży to dobrze dla tego projektu i jak widać wprowadza już chaos.
2
@MESSIah16 Oczywiście że tak nie możemy wszystkiego przejadać musimy się rozwijać.
No ale niestety rudemu to nie po drodze...
7
Spodobały się czy nie ?
9
Tak jakoś wyszło.
1
Media oszukują i zaciemniają rzeczywisty obraz .No takiej wylewności się nie spodziewałem .
3
@Saviola88 Właśnie o to chodzi z czasem tych szpagatów i fikołków będzie coraz więcej.Czekamy.
5
@osa91 Ten też się nada w końcu zaufany i nieskazitelnie czysty ,to jest kabaret a dopiero się zagłębiam.Szkoda że nie mam więcej czasu ...
5
@MarioVeB! Tak wiem im się po prostu to należało,szkoda tylko tych którzy myśleli że będzie inaczej.
5
@YNOSVT Proszę klikniesz.
Nie będę więcej śmiecił bo jest tego naprawdę sporo ale śmieszne jest to odpolitycznienie możecie się oszukiwać .
3
@osa91 Może i umknęło sporo tego i wszystko według tego samego klucz , proszę następne.
15
Tymczasem ciągle trwa odpolitycznienie, za trud poświęcony w internecie są nagrody.
0
@bartekvisca A gdzie jest Europa świat im odjechał w elektronice i nie tylko .
3
Znaczące liczby bardzo ważne dla gospodarki,mam nadzieję że nowa koalicja jeszcze je polepszy a nie sprywatyzuje...
0
Chwila skupienia.
3
@Saviola88 Przecież to przybudówka platformy ta pani zresztą to ich była posłanka.Nie wiem kto uwierzył w jakąś 3 drogę.Ustawę o wiatrakach pani minister klimatu dostarczył Borys Budka a od kogo ją dostał jeszcze nie stwierdzono.Dlatego nie dziwię się że nawet nie wiedzą czym się zajmują.
0
@Sawik_10 Akcja" wejście"była na przypał podobnie jak kolejne i następne czekające w kolejce .Po to właśnie jest potrzebna "swoja" prokuratura żeby takich śledztw nie było. Wcześniej media żeby ludzie nie widzieli . Tymczasem cały czas trwa odpolitycznienie na swoich .
3
Poniosło...
1
Sztanga . .
mimo błędów indywidualnych to teraz widać jaką robotę robił .Gra była lepiej zorganizowana .
0
@Nazio_87 Wejście
1
Zaczyna się akcja w prokuraturze...