urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomason No zobaczymy jak będzie wyglądało to rozliczenie,tu pewnie będą spory prawne trudne do jakiegoś udowodnienia.Ja liczę na surowe karanie korupcji i to też się dotyczy tych posłów z byłej opozycji którzy mają postawione zarzuty . Będę się właśnie temu szczególnie przyglądał.
1
Łamał czy nie łamał ?
Chyba niektórzy po wyborach za bardzo wyluzowali.
1
@Ptasior Takie kupowanie lajków to jest stała praktyka każdej opcji politycznej,ten profil równie dobrze mógł zrobić Jadczak i dodać do tego jej chorobę i pod to nakręcić aferę.
https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10069114/diler-lajkow-na-facebooku-ujawnia-kulisy-swojego-dzialania-polubienia-kupowali-ode-mnie-politycy-wszystkich-opcji.html
1
@SeWo77 Nie mam pewności a tu mam.Chcesz to spożywaj, smacznego.
0
@PatrykBarca Będzie szedł do bundesligi za 13,5mln euro nie słyszaleś?
https://transfery.info/aktualnosci/kamil-grabara-podpisal-kontrakt-z-nowym-klubem-hitowy-transfer-odlozony-w-czasie/193437
0
Wyrzucacie przeterminowane artykuły?
Ja już tej firmy produktów nie kupuje.
5
Czekamy na dalsze kroki.
0
@KamQiX Ja nie wylobrzymiam tego co było kiedyś dla mnie Iga jest lepszą tenisistką niż Aga .Tylko nie rozumiem po co teraz umniejszać Radwańskiej bo Świątek wygrywa . Była w czołówce przez długi okres i ja jej kibicowałem, oglądałem sporo jej meczów i mam do niej szacunek.Tak samo jak cieszyłem się z gry Janowicza którego teraz z Hubertem nikt nie porównuje mimo tego że też był słabszy . Radwańska długo była w top i to miejsce utrzymywała wygrała też turniej który teraz Iga wygrała ale zawsze jej brakowało tej kropki nad i. Czy poziom tenisa się zmienił trudne pytanie wtedy były może głośne nazwiska a może lepsze umiejętności. Można tu porównać boks w wadze ciężkiej czasy Tysona, Kliczki a były też okresy bez jakiejś szczególnej dominacji czy Ci bokserzy z tytułami byli równi sobie w szczycie formy no nie wiem...
0
@KamQiX Nic nie zabierając Idze to wydaję mi się że wtedy była większa konkurencja choćby Serena .
0
@Barcanajlepszyteam @Emhyr No jest w impasie ale to jest z korzyścią dla ruskich . Słuchałeś tego co Budzisz mówił w tym co udostępniłem?Tam jest nitka .
0
@Barcanajlepszyteam Rosja się nie zatrzyma za bardzo jest rozpędzona,musi wyjść z tego z twarzą.
0
@Barcanajlepszyteam Rosja ciągle się dozbraja jej gospodarka jest przestawiona na machinę wojenną a Ukraina słabnie a to jest nasz bufor .
0
No ,nie ciekawe scenariusze się kształtują.
3
Raczej stare bo chyba już to kiedyś widziałem ale akcja niezła.
https://x.com/matt_magdziarz/status/1719786637788364916
0
@koksik2700 Nie to że się czepiam ale dzisiaj jest święto "Wszystkich Świętych" natomiast zaduszki są jutro .
1
No i pograne.
2
Tego całego kabaretu MMA już się chyba nie da zatrzymać...
3
Senator czyta z kartki ...
7
Randka inflacyjna ...
1
Izera pamięta jeszcze ktoś o tym ?Tu obecna sytuacja.
1
@FCBparasiempre Pozwolę sobie dodać.
7
O ładnie
https://x.com/centregoals/status/1718281782682866061
0
@Gall No to jest tylko 2 tygodnie różnicy.Ciekawie się zrobi jak mu nie pęknie ta rura i pamięta ten sznur na gałęzi co mu rudy recytował . Czy ma parcie na jakąś funkcje nie wiem ale na pewno nie wierzy że rząd który wygrał teraz wybory w czymś mu pomoże.Dla mnie na tą chwilę to takie s.f. co ten gość gada ,ale ...
0
@Nazio_87 No ja rozumiem że wygrali wybory ale formalnie nie mają jeszcze żadnej władzy.Tu jakiś gość pokazuję co się może wydarzyć nie wiem czy ma rację.
0
@Nazio_87 Ja nie biorę, Ty weź coś na uspokojenie to tylko rozważania i możliwości jakie daje konstytucja .
0
@DevilerNa pewno ma plan dlatego mnie ciekawi jak to się rozwiąże czy w ogóle będzie to szło w tą stronę.
0
Jak ten gościu ma rację to niezłe jaja będą...
3
Dziwne takie...