urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trening...
2
No proszę powiązania z kibicami w Polsce Spartak ma układ z Lechem.
To ten koleś od naklejek grupy Wagnera.
18
Kiedyś to było...
6
@barcanawieki Aż mi się przypomniało jak kiedyś jego była Irina Shayk opowiadała jak szli na basen popływać to grzmot cały czas się z nią ścigał .
0
@Barcasub Zajrzę Żywiec biały nawet dobry jest.
4
Na dzień kobiet ,dla koleżanek z pracy .
0
@barcelonaLM Z tym tvp to radzę się na razie tak nie podniecać,bo kontrakt mają do wyborów prezydenckich...
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29552774,czy-bedziecie-umieli-postawic-sie-niemcom-czyli-piec-pytan.amp
6
Troszkę poprawił.
0
@Borneo O tym że to zrozumienie przyszło za późno tak że później się nie dało.Putina trzeba było wciągnąć w biznes żeby nie myślał o wojnie tu żeś poleciał pięknie...
0
@Borneo Oczywiście prawie wszyscy biją się w pierś i twierdzą że uzależnienie się od ich surowców było błędem.Ty jak zawsze będziesz szedł w zaparte a tu nie ma czego bronić.
0
@Borneo Jak zwykle niepotrzebnie rozwijasz temat więc ja w skrócie.Wszystko się zgadza Europa daję radę z gazem i mogłaby też kilka lub kilkanaście lat temu.Nawet elastyczniej niż obecnie przejść w inny rynek przez ten czas ruskie by się nie bogacili i wcale nie było by łatwo znaleźć innych klientów. Pis jakby w tamtym czasie zawarł kontrakt na gaz w cenie większej niż rynkowa to też było by to nierozsądne.
0
@PaPo Mi w aplikacji działa.
1
@koksik2700 Dostał wyzwanie chyba w ten dzień jak platforma ma marsz .
0
@Borneo Tu masz jeszcze dobitniej to pokazane więc to nie jest tak że tylko urojeni pisowcy to mówili a ich reakcja mówi sama siebie .
0
@Krzysztof1987 A z przekonań dokonają skrobanki coś się tu nie spina .
0
@Borneo Każdy kij ma dwa końce Europa chciała się właśnie opierać na tanim gazie .Gdyby na początku inwazji w Gruzji albo pierwszej interwencji zbrojnej na Ukrainie odcięła się od ich surowców to bylibyśmy w innej sytuacji.UE jednak wolała dalej się bogacić i karmić wroga i to Donald im wypominał.
0
@Krzysztof1987 Dostęp do internetu ma każdy 10lat temu może jeszcze bym się z tym zgodził w obecnych czasach są to raczej sporadyczne przypadki.
0
@AxelF Według kościoła antykoncepcja i aborcja jest grzechem.Czy Papież grzeszy ? Oczywiście że tak jak każdy człowiek więc według tej religii jeśli popełnisz grzech ale przyjmiesz pokutę będzie to wybaczone.Nie rób ciemnogrodu ,aborcja nie jest łatwym przeżyciem dla kobiet wiele ma później traumę do końca życia . Nawet jeśli ją straciły niezależnie od siebie jest też ryzyko komplikacji przy następnym porodzie .
0
@macio_944 Dla mnie każdy ma swoje sumienie i powinien mieć wybór. Zastanawia mnie tylko jedno istnieje przecież w prawdzie niestuprocentowa ale jednak antykoncepcja.Co za problem jest dla kobiety z niej korzystać przecież te tabletki nie są drogie. Wystarczy iść do ginekologa na przegląd podwozia i poprosić o receptę.Nie wiem jeśli ma się partnera a na razie nie chcę się mieć dzieci to je się po prostu bierze.
0
@Borneo Tak,tak Putin też chciał pomóc Łukaszence jak ludzie wyszli na ulicę w obronie demokracji jak sfałszowali wybory . To walka o interesy a nie żadną praworządność. Gdyby nie naciski na Urszulę to już te kamienie milowe były by dawno spełnione bo pis się ugiął ale tu chodzi o walkę polityczną z czym oni się już nawet nie kryją i są do tego bezczelni. Niemcy jak są troskliwi to widać było na początku inwazji jak ruszyli z pomocą Ukraińcom i jak wcześniej otworzyli sobie rurociąg ich pomijając. Dziwne że ruskie nikogo nie atakowali jak Donald był prezydentem ,to Biden zaufał Merkel i pozwolił dokończyć rurociąg pod warunkiem że będą pilnować porządku w Europie.Jak to się skończyło każdy widzi gdyby nie Polska z krajami bałtyckimi,USA i Wielką Brytanią które zaoferowały natychmiastową pomoc i tworząc presję na sojusznikach Ukrainy najprawdopodobniej już by nie było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fenix1983 No rozumiem interesy czy tam konekcje partyjne ale to brzmi jak groźba a nawet realizacja już tej groźby.Wypowiadał się ktoś już w takim tonie ?
0
O widzę że zwolennicy po idą na ostro z tym swoim poczuciem wyższości ,tutaj akurat wypowiedź Niemca . Wątpię że to pomoże w wyborach.
0
Biesiadka wymęczonych uchodźców.
https://x.com/aneczka07/status/1685642793601916928
13
To wymaga chwili refleksji.
0
@barcelonaLM Otóż nie to polityka Niemiec wymusiła na USA ten reset i odpuścili bo był problem z Chinami i uwierzyli że Europa sama to ogarnie.
Totalna z Ukrainą tak ale wcześniej Krym i Gruzja.
1
@kynio302 Ale co tvppis w tvnie chciałeś to obejrzeć? Gość ma spotkanie z Putinem a u nich taka konferencja, układaliśmy się z Niemcami dlatego nas napadali a radzieccy weszli na nas 17 września by nas bronić . Wytłumacz bo ja nie nadążam albo źle kojarzę historię bo dla mnie oprócz tych pięknych frazesów uwczesnego premiera to ruscy grali mu na nosie.
0
@barcelonaLM No dobrze a kto odmroził stosunki z ruskimi przy dojściu do władzy i który to był rok ?Pamiętasz że wtedy mieliśmy embargo na nasze produkty?
0
Stosunki dobrosąsiedzkie ...
0
Na razie wygląda to tandetnie .