urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tylko szpiegowali ...
Wraca reset ?
0
@kondzix2115 Tu kiedyś czytałem o jej sytuacji.
2
Banaś imprezę robi ...
0
@Johnnie_Walker Raczej łatwo to skleić odnosząc się do mojego pierwszego postu i naszej zgody o poszanowaniu każdej religii a tu właśnie Szymon ma inne podejście .No i teraz wychodzi brak konsekwencji do tego co kiedyś napisał.
0
@Johnnie_Walker No właśnie a Pan marszałek ma inny pogląd bo dla niego nie każda musi być szanowana.To wszystko łatwiej działa będąc w opozycji bo tam można mówić wszystko bez żadnej odpowiedzialności.Dlatego później wychodzą takie fikołki .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Sulimo Dla mnie dodanie tej flagi to bezczeszczenie i kropka reszta to polityka.
1
@Johnnie_Walker Nic nie uważam dla mnie każda religia powinna być szanowana dlatego dodałem znak zapytania.Z kościoła u nas z jednej czy też z drugiej strony niepotrzebnie robi się politykę.
14
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?
0
@ludnek Zachowaj spokój karta się odwróci i znajdziesz sens w tym wszystkim.Nie rób głupot teraz których później będziesz żałował.
5
@tomek8756 No ale miało być lepiej ile to jest Sasina prawie 2 i to tylko w rok ?Wyborczej nie polecam później wychodzi prawda tak jak o tej granicy z Białorusią.
5
Für Deutschland ...
2
@AFA90 Najlepszy chleb jest z piekarni oczywiście każda się różni.Ten z marketów to mrożone gotowce dla mnie zakup tam pieczywa to ostateczność.
0
@Gall Bardzo proszę o źródła chętnie się zapoznam , szczególnie interesują mnie te modele od BMW i Lexusa które miałby by być konkurencją dla Izery to się wydaje bardzo ciekawe. Jeśli chodzi o cargo to polityka ma tu drugie znaczenie bo tu chodzi o jak najtańszy koszt i szybkość transportu . Obecnie jest monopol i śmiało można tu wejść,najlepszym przykładem są tu polskie firmy transportowe (tiry)które zdominowały rynek europejski właśnie ze względu na niższe koszty usług.
0
@SelloutCrowd Tak CBA nikogo nie zatrzymuje,masz wyszukiwarkę internetową? To masz pierwsze z brzegu
https://cba.gov.pl/pl/aktualnosci/4408,CBA-rozbilo-najwieksza-grupe-wyludzajaca-podatek-VAT-w-obrocie-elektronika.html
6
Pani Gasiuk będzie pełnić nową funkcję,gratuluję .To jest jej wczesniejsza wypowiedź.
https://x.com/k_zaradkiewicz1/status/1724500963711398013
Ale cyrk .
2
Szybko idzie ta praworządność, tu w pasku na tvnie.
0
@Gall Ja nie mam zamiaru Ciebie przekonywać jeśli posiadasz jakieś źródło według których masz takie przekonania to chętnie się z nimi zapoznam.Bo na czymś się opierasz,prawda ?
0
@Kgorecki2500 Ale to trafia na podatny grunt...
2
@John_Doe Warto zerknąć gdzie są tam Niemcy...
5
Gospodarka w ruinie ...
0
@Gall Do pełni wykorzystania przekopu potrzebny jest port w Elblągu.Tu masz garść informacji o Izerze .
0
@Gall Czyli nie czytałeś i już masz swoje zdanie.
0
@Gall Tu masz fajnie opisane akurat CPK.
Powiem Ci że ciężko to podważyć.
1
@mmaciass O właśnie o to chodzi.
3
@mmaciass Osiem gwiazdek wygrało wybory teraz dopiero zobaczymy co po nich będzie .Igrzyska będą na pewno pytanie co z chlebem?
5
Ciekawe czy będzie kontynuacja budowy w Świnoujściu,zyski mówią same za siebie podobnie jest z CPK albo te pieniążki zostaną u nas albo zachód będzie korzystać.Liczę na nowy rząd...
Bo po tych zapowiedziach nie wygląda to dobrze tu kolejny kamyczek do ogródka.
0
@Rastafarnianin No szkoda tylko że szkoły jakiejś sensownej nie skończył.
1
@norbi77 Bzdury to Ty piszesz jest napisane że po drugiej bramce ze sobą rozmawiali , rozumiem że każdy widzi co chcę.
7
Dajcie spokój już z tą aferą.