5

Tylko szpiegowali ...


Wraca reset ?

0

@kondzix2115 Tu kiedyś czytałem o jej sytuacji.


2

Banaś imprezę robi ...


0

@Johnnie_Walker Raczej łatwo to skleić odnosząc się do mojego pierwszego postu i naszej zgody o poszanowaniu każdej religii a tu właśnie Szymon ma inne podejście .No i teraz wychodzi brak konsekwencji do tego co kiedyś napisał.

0

@Johnnie_Walker No właśnie a Pan marszałek ma inny pogląd bo dla niego nie każda musi być szanowana.To wszystko łatwiej działa będąc w opozycji bo tam można mówić wszystko bez żadnej odpowiedzialności.Dlatego później wychodzą takie fikołki .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sulimo Dla mnie dodanie tej flagi to bezczeszczenie i kropka reszta to polityka.

1

@Johnnie_Walker Nic nie uważam dla mnie każda religia powinna być szanowana dlatego dodałem znak zapytania.Z kościoła u nas z jednej czy też z drugiej strony niepotrzebnie robi się politykę.

14

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?


0

@ludnek Zachowaj spokój karta się odwróci i znajdziesz sens w tym wszystkim.Nie rób głupot teraz których później będziesz żałował.

5

@tomek8756 No ale miało być lepiej ile to jest Sasina prawie 2 i to tylko w rok ?Wyborczej nie polecam później wychodzi prawda tak jak o tej granicy z Białorusią.

5

Für Deutschland ...


2

@AFA90 Najlepszy chleb jest z piekarni oczywiście każda się różni.Ten z marketów to mrożone gotowce dla mnie zakup tam pieczywa to ostateczność.

0

@Gall Bardzo proszę o źródła chętnie się zapoznam , szczególnie interesują mnie te modele od BMW i Lexusa które miałby by być konkurencją dla Izery to się wydaje bardzo ciekawe. Jeśli chodzi o cargo to polityka ma tu drugie znaczenie bo tu chodzi o jak najtańszy koszt i szybkość transportu . Obecnie jest monopol i śmiało można tu wejść,najlepszym przykładem są tu polskie firmy transportowe (tiry)które zdominowały rynek europejski właśnie ze względu na niższe koszty usług.

0

@SelloutCrowd Tak CBA nikogo nie zatrzymuje,masz wyszukiwarkę internetową? To masz pierwsze z brzegu
https://cba.gov.pl/pl/aktualnosci/4408,CBA-rozbilo-najwieksza-grupe-wyludzajaca-podatek-VAT-w-obrocie-elektronika.html

6

Pani Gasiuk będzie pełnić nową funkcję,gratuluję .To jest jej wczesniejsza wypowiedź.
https://x.com/k_zaradkiewicz1/status/1724500963711398013
Ale cyrk .

2

Szybko idzie ta praworządność, tu w pasku na tvnie.


0

@Gall Ja nie mam zamiaru Ciebie przekonywać jeśli posiadasz jakieś źródło według których masz takie przekonania to chętnie się z nimi zapoznam.Bo na czymś się opierasz,prawda ?

0

@Kgorecki2500 Ale to trafia na podatny grunt...


2

@John_Doe Warto zerknąć gdzie są tam Niemcy...

5

Gospodarka w ruinie ...


0

@Gall Do pełni wykorzystania przekopu potrzebny jest port w Elblągu.Tu masz garść informacji o Izerze .


0

@Gall Czyli nie czytałeś i już masz swoje zdanie.

0

@Gall Tu masz fajnie opisane akurat CPK.


Powiem Ci że ciężko to podważyć.

1

@mmaciass O właśnie o to chodzi.

3

@mmaciass Osiem gwiazdek wygrało wybory teraz dopiero zobaczymy co po nich będzie .Igrzyska będą na pewno pytanie co z chlebem?

5

Ciekawe czy będzie kontynuacja budowy w Świnoujściu,zyski mówią same za siebie podobnie jest z CPK albo te pieniążki zostaną u nas albo zachód będzie korzystać.Liczę na nowy rząd...


Bo po tych zapowiedziach nie wygląda to dobrze tu kolejny kamyczek do ogródka.

0

@Rastafarnianin No szkoda tylko że szkoły jakiejś sensownej nie skończył.

1

@norbi77 Bzdury to Ty piszesz jest napisane że po drugiej bramce ze sobą rozmawiali , rozumiem że każdy widzi co chcę.

7

Dajcie spokój już z tą aferą.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?