0

@Safrani Chodzi o długość graniczną która ma ponad 1000km więc ciężko to wszystko obstawiać .

0

@Kgorecki2500 Szwajcaria ma taką pozycję bo jest neutralna i z każdym się układa to nie kwestia terenu.Czemu zaliczam Ukrainę bo jak będę chcieli pójść dalej na wschód to problem Kijowa będzie dla nich rozwiązany.

0

@vangoor Granicą z Białorusią to ponad 400 km z Ukrainą to ponad 500 i z ruskimi ponad 200 . Raczej łatwo to będzie można obejść po za tym to nie średniowiecze żeby budować fosy.
@Kgorecki2500 , @fenix1983

1

@takisobiektos Zdecydowanie tak .

2

Koordynator służb specjalnych Pan Tomasz Siemoniak w przeszłości kierowca obecnego premiera informuje jak będzie wydane 10 miliardów.
https://x.com/szef_dywizji/status/1792674161447637488
To chyba tylko taka zasłona dymna bo nie wierzę że...

5

Pięknie to wszystko upada przy ciszy medialnej dzisiaj kolejny kamyczek do ogródka , następnie pewnie prywatyzacja i bezrobocie.Nic się nie opłaca i na nic nie ma pieniędzy deficyt już na tą chwilę to 40 mld .


Ważne że swoje mordy są już przy korycie .

1

Wygląda na to że już nic się nie opłaca,czekamy teraz na prywatyzację...
https://x.com/ABanucha/status/1791096907135152394

0

@Arczek2001 Trzeba patrzeć na siebie wiele meczów było do wygrania a przydarzyły się straty .Girona jest blisko nas a kadrowo to przepaść tak to nie działa że wygrywa skład na papierze.

3

@barcelonaLM Mi to już ręce opadły na ten sezon a tu widzę że jeszcze będą emocje.

2

@marcinbarca1984 No ale co ksiądz ma do tego kto jakie robi wesele czy przyjęcie komunijne to już sprawa indywidualna .

1

@Bykunn Płać i się ciesz ,dobrze już było.

0

@Bykunn No jasne wszyscy zadowoleni.

4

Ja już dostałem pisemko ,gaz o prawie 50 procent w górę mimo dobrej ceny na rynku.Ciekawe o ile pójdzie energia ,woda i ciepło?
https://www.money.pl/gospodarka/ida-drakonskie-podwyzki-tak-pgnig-podniesie-ceny-od-1-lipca-7021548074822592a.html

0

@RosjaninBut Oby coś z tego było bo obawiam się że będą się wycofywać rakiem od tych zobowiązań z Koreańczykami...

0

Dla szukających dobrej transmisji na dzisiejszy mecz przypominam że jest możliwość skorzystania z bezpłatnej telewizji na miesiąc na której jest Eleven .
https://www.pepper.pl/kupony/30dni-darmowej-telewizji-w-sweettv-w-pakiecie-l-ze-145-kanalami-814231

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@abram3k Ciesz się że Feddka wielkiego kibica Liverpoolu nie musiałeś słuchać ten to dopiero ma karę jak ma komentować mecz.Na szczęście go zawiesili i już niedługo cała tamtejsza redakcja sobie zasłużenie odpocznie od męczenia innych.

1

@IronSanHybrid Rudy kłamał,nowe nie znałem. Ciekawe dlaczego nie podają tego w mediach głównego nurtu ?

7

Można narzekać ale takie są fakty.


0

@esem91 Poczekaj to się dopiero rozkręca,zobaczysz po wyborach...

1

@barcelonaLM Właśnie ściągnąłem na Chromecasta wszystko śmiga jest jeszcze kod na jeden darmowy film po rejestracji plus trochę darmowych starszych filmów.

2

Za niecały miesiąc klasyk jak ktoś ma ochotę to może skorzystać z takiej darmowej oferty i na legalu oglądać Eleven.Do tego czasu sporo kanałów za darmo.
https://www.pepper.pl/kupony/30dni-darmowej-telewizji-w-sweettv-w-pakiecie-l-ze-145-kanalami-814231?page=2#comments

0

@MESSIah16 Ciekawe co ten podpalony zrobił?

2

Jak ona znikła? Poniżej inne ujęcie.
https://x.com/tradingMaxiSL/status/1770729139512721720

0

@arasz1819 No i fajnie już dawno po wyborach ciesz się i oddychaj nie ma co cały czas się spinać.

0

@Matheu12 Potwierdzam tak było.

0

@arasz1819 Ty to musisz chyba chodzić cały czas z zaciśniętymi pięściami .

2

Tak wiem Tarczyński ale ...


Fajnie wyszło

0

@Gall Pomyślałem i nie śmiem wątpić również w otwartość Twojego umysłu który mógłby wykluczyć że jednak to mogła być policja . Pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?