2

@Cochise To trzeba też patrzeć ile Ukraińców pracuje na czarno nie odprowadzając żadnych podatków albo ile narobiło szkód poprzez przestępstwa jak jazdę po pijaku na przykład.

2

@Kondziubarca Trzecia droga się skompromitowała, a w Polsce jest duży odsetek ludzi którzy chcą głosować na partię poza systemem jak PiS i PO, więc jest dużo szansa, że zagłosują na Konfederację. No chyba, że powstanie kolejny potworek z nicości i ludzie znowu dadzą się oszukać.

0

@Zoker Z anime zgodzę się, jeśli chodzi o serial to zdecydowanie GoT, a film LOTR.

2

@Konradowskyy Figo, zdecydowanie.

1

@Coutinho007 Takiego artykułu by się nie wstydził nawet Super Express ;)

5

@A4ron Proszę nie obrażać tęgich umysłów La Rambli którzy w dziedzinie geopolityki nie mają sobie równych! Powinniśmy dziękować, że poświęcają swój jakże cenny czas aby wyłożyć Nam jak działa świat.

9

@draxidox tak jak większością partii w Polsce gardzę, to jedynie lewicą się brzydzę.

3

@Bobo25 Każdy kto broni zawzięcie PiSu, PO, konfy czy lewicy jest ograniczony umysłowo.

0

@clyde Weź kredyt, zmień pracę i się uśmiechnij tak radził kiedyś wybitny polityk.

0

@VegetaPolska Możesz dać namiary na gościa żeby sobie popatrzeć jego dzieła?

2

@Pawlak1992 Za dużo by było wymieniać, ale tak jakbym musiał jedną to może Silmarillion.

0

@Comentateiro Bardzo dużo rozumiem, klej już kupiony i lecę walczyć o przyszłość ziemii!

0

@Comentateiro Mi po powrocie z Indonezji kraju 275 mln gdzie ludzie wesoło palili śmieci albo wrzucali je do oceanu albo dżungli zawsze cieplej na serduszku się robiło jak mogłem się napić z papierowej słomki i spojrzeć katastrofie ekologicznej dumnie w oczy. A teraz Trump wycofuje słomki, ziemia spłonie raz dwa przez to :(

0

@FanBarcy22 Po pół rocznym związku wyjechaliśmy na studia ja Kraków, kobieta Warszawa. Nie dawaliśmy sobie jakiś większy szans i nadziei, ale udało się przetrwać 5 lat na odległość, potem przeprowadzka do Krakowa i wspólne mieszkanie przez kolejne 8 lat, a na na koniec przeprowadzka do Warszawy już jako mąż i żona. Da się, ale to ciężka sprawa. Trzeba się pogodzić, że w miesiącu widzicie się 2-3 razy max.

1

@Mitch_Atleta Zdecydowanie Indonezja.

0

@gumaz Na magazynie za małolata ładowałem tiry, a dokładnie kontenery workami 25 kg z serwatka. Do takiego wchodziło 25 ton, a ładowaliśmy we dwóch ręcznie. I takich tirów w ciągu 8 h było z 3-4, co dawało koło 50 ton przerzuconych dziennie na głowę.

2

@Kondziubarca Jeżeli w drugiej turze będzie Trzaskowski i Nawrocki to będę miał ciężki orzech do zgryzienia. Jednym się brzydzę, a drugim gardzę.

1

@Mario96w Robię tak tak samo zalewam sok z cytryny muszynianka i takie szklanki pije 2-3 dziennie od kilku lat.

1

@xvcWinterSoldier Potwierdzam, bez problemu wypłaciłem z PKO. Normalnie bym zostawił, ale przeszedłem na PPE.

1

@Pawlak1992 Trzaskowski, może się uda mu wygrać i przestanie bruździć w Wawie.

9

@Nightraider Pełna zgoda z tym co piszesz, ciężko się czegoś dorobić bez pomocy rodziców i ciężko znaleźć partnerkę w późniejszym okresie życia. Ja akurat jestem z żoną od czasów studiów i przez 10 lat wspólnej pracy na studiach i po, kiszenia się w kawalerce do 30 roku życia i pomocy rodziców udało się kupić mieszkanie 85 metrów w Warszawie jeszcze za czasów 8 k za metr. Teraz? Zapomnij. Chore czasy.

1

@clyde Pomysł idiotyczny, ale to nie zmienia olbrzymiego problemu spadku zastępowalności pokoleń i konieczności działań jak podniesie wieku eemerytalnego na początek. A jak dalej ratować dzietność w Polsce to już mądre głowy muszą wymyślić, chociaż jak zwykle skończy się na większych podatkach i danianch, żeby utrzymać tych wszystkich dziadków na starość.

2

@draxidox Brzydzę się PO równie mocno jak PiSem, a jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy bronią swoje partie za wszelką cenę.

0

Będzie karny ...

0

Ale mam dzisiaj ubaw po pachy xD

3

Gola miana Fify 2025

0

Bieda w obronie, bieda w ataku i tak to się buja

0

Dobrze, że jest te 15 punktów bo z Atalanta nie ugramy nic

3

@ranger3120 Nie miałem wizualizacji, raczej zniekształcenie fizyczne tego co widziałem np. niebo było dla mnie z plasteliny i jak mazałem palcem to zmieniało strukturę i kolor. Miałem też wrażenie, że wszystko przenika mnie dźwiękiem, tak że kładłem się na ziemii i słyszałem jak krety kopia tunele. Jeśli chodzi o kwestie duchowe, to jak już faza troszkę zeszła i panowałem bardziej nad tą kreskówką w głowie to czułem mega połączenie z naturą i ludźmi. Pamiętam jak w pewnym momencie usiedliśmy wszyscy razem i się złapaliśmy z kolegami za ręce i czułem takie dobro, życie i piękno, że mi łzy same leciały i nie mogłem pojąć jak może istnieć zło na świecie. Generalnie nie doznałem jakiegoś objawienia, ale na pewno oczyściło mnie to z jakiś negatywów, złych myśli, może zacząłem też inaczej patrzeć na świat, bardziej na spokojnie radzić sobie z codziennością? A może mi się tak tylko zdaje. W każdym razie, miałem tak tylko raz. Potem każde grzybkowanie było fajne, ale bez jakiejś głębszej refleksji czy dotknięcie siebie, dlatego sobie odpuściłem.

1

@Lahey Szybko poszło ;) Jestem szczerze rozczarowany, liczyłem na coś więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?