usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak on mógł tego patałacha Łukasza faulować... Przecież on by nic nie zrobił...
0
@AxelF Jak dla mnie to się matki mogą skrobać i miesiąc przed porodem, ich życie i sumienie.
8
@AduŚ07 No ja jednak się wyłamie i skrytykuje maszynistę, który nawet nie próbował skręcać.
1
@AxelF A z tego zarodka z ogonem to co innego ma wyrosnąć jak nie człowiek?
0
Warto kupować nową PS5? Przymierzam się do zakupu, ale nie widzę za dużo pochwalnych recenzji. Przesiadam się z PS4 więc się zastanawiam czy warto dopłacić do pro.
0
@ACMaldini3 Wyśmiewać nie, ale potępiać jak najbardziej.
1
@Kgorecki2500 Jak byłem biednym studentem to tak, teraz psu bym nawet nie dał.
12
@Roobo Ładnie wygląda i elegancki do ugniatania przez Donalda.
1
@gumaz Wanna, lubię się moczyć z książką, zwłaszcza zimą.
2
@arasz1819 Tak jak w 100 dni Tusk miał wprowadzić 100 konkretów, każda strona broni swoich kłamczuszków.
0
@Michael24 Rakitic był wtedy kluczowy, ale śmiało bym go wymienił na równie wybieganego Gaviego. I oczywiście Kounde za przestępcę bo się nim brzydzę.
1
@Sulimo dobry, zły i brzydki
0
@Aragorn33 A kiedy te rezerwy zostaną odblokowane? Po zajęciu przez ruskich Kijowa?
1
@TheNekro94 Polecam kiedyś przy okazji zajść do Jamry w KRK, to jest akurat kebab który może nie urywa dupy, ale potrafi zrobić efekt wow.
3
@MysticCat Ale to TVN nie jest rzetelnym źródłem informacji? Przecież tak dobrze mówią o PO to musi tak być. Ja mam otwarty umysł i nie oglądam TVP przecież.
0
@cules100pro Też jestem zdziwiony bo transfer był w punkt, odszedł Casemiro za grubą kasę i przyszedł Tchouaméni, który wydawał się idealny, no oprócz tych 90 mln, ale mieli z czego pokryć. A gość zaliczył mega zjazd i nie dziwię, że chcą go sprzedać.
1
@Tomason Na bank będzie, jest kolejna książka, więc to kwestia czasu myślę
0
@ArcziArtt Śmierdzi ta sprawa z daleka, coś czuję, że tutaj chodzi o coś innego niż L4 na dziecko.
0
@Sysia11 Kompromitacją było nie pojechanie na galę niezależnie od wyniku, brak klasy.
0
@Sysia11 Carvajal powinien wygrać patrząc obiektywnie, a gość ciekawe czy do top 10 się załapie.
2
Po ciężkim dniu w pracy, ten plebiscyt to miód na moje serce. Może nawet nie przegrana Vinisjusza, a ból dupy prosty z Madrytu, cieszy najbardziej.
1
@TheNekro94 Naprawdę ktoś jest jeszcze zaskoczony tym, że teorie spiskowe łykają debile, których jest zdecydowana większość w społeczeństwie?
2
Proszę, jeszcze tylko jeden i będę wniebowzięty
0
Przecież to było wiadomo, że w końcu nie będzie spalonego...
0
@Tasde Spokojnie, jeszcze zostało Nam rzetelne źródło informacji jakim jest TVN.
0
@pikass14 2 osoby, praca głównie zdalnie, plus minus 250 zł miesięcznie.
0
@4drian0 Zdarzało mi się zjeść, będąc gdzieś w trasie autem po szybkości. Zjadliwe. Ale mając 25 zł na wydanie na jedzenie, taka kanapka i ogólnie MacDonald to jest dla mnie wybór na samym końcu listy.
3
@Kidd Ja z wiekiem też oglądam coraz mniej. Jak byłem na studiach to potrafiłem większość ciekawych spotkań w top 5 lig obejrzeć. Potem oglądałem już tylko Barcelonę, a teraz nawet nie wszystkie mecze oglądam Barcy. Priorytety się zmieniły zdecydowanie.
0
@Kubix93 2019 roku kupowałem za 8k na Bemowie, teraz obok mnie blok stawiają 16k za metr. 5 lat i 100 % do góry. Tu nie ma co się zastanawiać bo nawet jeśli zaczną mieszkania tanieć to nie będzie tak, że spadną ceny o 30-40 %.
0
Komentarz usunięty