usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Z Mickiewiczem się zgodzę, ale na placach jednej ręki wymienię lektury które mi się podobały. Lalkę to jeszcze przeczytałem, ale Nad Niemnem to poległem już na początku ;)
1
@NeroTFP1 W ogóle nauka języka polskiego powinna przejść rewolucje bo tych smętnych interpretacji wierszy i nudnych książek typu Lalka nie da się dzisiaj czytać.
1
@clyde uncharted i rdr 2
3
@MesQueUnClub96 Kiedy zjadłem całą pizze z 3 najostrzejszą papryczką ma świecie i musiałem ją wydalić.
1
@SawneyBean Sam byłem ciśnięty przez rodziców żeby iść na studia bo bez nich to wiadomo - kopanie rowów. Jakbym się cofnął w czasie, miał maturę w rękach i możliwość ponownej dezycji to bym nie szedł na studia.
1
@TheNekro94 To samo bym wybrał.
1
@Arden W jaki sposób zmasakrowane? Widziałem zdjęcie i tam nic takiego nie widać. Pewnie przestrzelił zatokę oczodół, ew. kawałki kosci pokiereszowały oko od środka, stąd taki wygląd. Typowe obrażania przy strzale "point blank", tyle.
1
@FcPortoFan1999 Za młodu pracowałem przez chwilkę na produkcji przy maszynie to myślałem, że zwariuje. Przeniosłem się do magazynu na typowa pracę fizyczną i chociaż było ciężko to za nic chciałem wracać do przyciskania guzika przez 8h.
0
@Arden No no z takiej Karyny na salony europejskie, niezła droga.
2
@FCB_dimiC Byłem w podobnej sytuacji jak kolega @vangoor miałem budżet 50-60 k i szukałem bardzo ogólnie na początku. Potem zawęziłem do 3 aut, a finalnie wybór padł na Peugeota 508. No i miałem to szczęście, że wydałem tylko kasę na dwa pełne raporty. Jeden model to była porażka, szpachla wycieki itd. a drugi znalazł się model bez większych usterek.
2
@vangoor Polecam poleasingowe auta, mi się udało kupić 3 latka za 60 k w 2019 r. Ale to też nie było tak, że wsiadam i jeżdżę, na start musiałem wrzucić 5 k na pierdoły. Ale odpukać od 5 lat jeżdżę i żadnych niespodzianek.
0
Chłopy chcę sobie kupić playa 5, jest jakaś różnica między wersja chassis, a zwykła slim?
0
@Gaz Wysokie i bezwzględne kary dla kundli bez smyczy w mieście.
0
@Arden Najlepiej niech gospodarze których nie stać na kojce niech odpalą psy z wiatrówki za stodołą, w końcu to ich zwierzę i podwórko.
0
@VegetaPolska a kogo polecasz w Warszawie, tak żeby popatrzeć na pracę, może coś wpadnie w oko?
0
@Sysia11 siki Pani Weroniki, ostatni raz taki tekst słyszałem w podstawówce.
10
@MesQueUnClub96 A my z Ciebie i tak to się kręci.
1
@BorzyKrzys Kraków jest fatalnie zarządzany, byłem świadkiem jak z roku na roku decyzję były coraz gorsze. Cieszę się, że w końcu stamtąd uciekłem.
14
@AmigoBlancos Morata też całował herb i chciał oddać życie za klub xD
1
@Sysia11 Jak się pije sikacze to nic dziwnego. Nawet lagera czy pilsa trzeba kupować z głową, a już najgorsze co można pić to piwo z farbką, czytaj smakowe...
0
@Safrani W teorii można, w praktyce będzie ciężko coś ugrać.
1
@mientusek1407 Hiszpania musi poukładać jeszcze obronę i będzie miała naprawdę solidna pakę.
2
@Ghostface https://www.who.int/azerbaijan/news/item/04-01-2023-no-level-of-alcohol-consumption-is-safe-for-our-health
3
@sidi12843 Alkohol nawet w najmniejszej ilości to trucizna, najnowsze badania wskazują, że nie ma czegoś takiego jak bezpieczna dawka.
3
@revolution33 Nie od dzisiaj wiadomo, że ZP to konkurs popularności.
2
@NeroTFP1 A ja już myślałem, że takie myślenie się skończyło. Jak ja kończyłem maturę to jeszcze straszyli kopaniem rowów bez studiów. Sam byłem popychamy na studia przez rodziców, skończyłem je, można powiedzieć, że coś mi dały w budowaniu ścieżki kariery, ale jakbym się cofnął w czasie to bym w ogóle nie szedł na studia.
0
@Lucyfffer Kibicuje Anglii i chciałbym żeby wygrała z Hiszpanią i to napisałem, a ty się spiąłeś jak guma w gaciach.
0
@Lucyfffer No już spokojnie bo się tam zaplujesz zaraz.
2
Elegancko, jeszcze tylko Hiszpania do ogrania.
0
Foden ma te nóżkę ładnie ułożoną