usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TankerHunter warto czytać do 4, potem jest już za ciężki kontent.
2
@Bobo25 Nie zawsze ten dzyndzel działa dobrze i wtedy trzeba trzymać tak czy siak.
0
@tristan87 Przezabawne jest przerzucanie się argumentami między sekciarzami PO i Konfy, a jeszcze każdy myśli, że ma rację i jest mądrzejszy od tego drugiego. Kwintesencja polskiej polityki.
0
@tom9001 Ah gdyby tak istniały jakieś akty prawne jak testament to inaczej, ale tak to masz rację, smutny ten konkubinat.
1
@MesQueUnClub96 Coraz więcej ludzi decyduje się na życie w konkubinacie. Niby tacy postępowi Ci homoseksualiści, a nie podążają za trendami.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo ciekawa uwaga, też się zastanawiam jak by to wyglądało gdyby przewali ten finał w 2014.
1
@KrychaFCB Może Robert lubi patrzeć
1
@tristan87 dziadek ma teraz elegancko ułatwiony podryw - ej małolata pożyczyć Ci kremu mocującego do protezy? :D
1
@HighestInTheRoom Dla Pana obywatelu to rower max.
0
@tomek256 mam za tyle telefon i żadnego ubezpieczenia nie brałem
1
@MichalZZZ najeść się porządnie fasoli, usiąść tyłkiem na wlocie i strzelić konkretnego tunderbolta, wyleci na pewno.
1
To już dziadek Carlo rotował składem w ostatnich meczach, a nigdy nie był skory do tego, ale Xavi wie lepiej.
0
@Barca2022 jakoś mnie to nie dziwi.
1
@Kgorecki2500 Stary komuch podległy władzy komunistycznej teraz jest prozachodni i chwali UE, przypadek?
0
@ShawnC ja bym dał Turana za Pjanica patrząc na kasę i oczekiwania, a z Trinaco się zgadzam.
0
@Arkon a gdzie Arda Turan i Malcom w tym wszystkim?
3
@MesQueUnClub96 Tak działają sekciarze. Mają poczucie przynależności według ich mniemania do elitarnego grona, które staje codziennie w szranki ze wszystkimi, którzy mają inne od nich zdanie aby udowodnić swoje racje za wszelką cenę z tym większa agresją im z większą pogardą/politowaniem reagują na nich reszta.
2
@DLFCB co ty gadasz, przecież wiadomo, że chodziło o Trzecia Rzesze i Czecho-Słowację.
4
@GeneralXavi a to dobre ;)
0
@KrychaFCB Da się dobrze żyć i zarabiać w Polsce, zwłaszcza we dwójkę.
1
@Kapitan hawk taki scenariusz jeszcze bardziej mi się podoba xD
2
@LionelM95 miłosław bezalkoholwe IPA oraz żywiec białe, to są dwa najlepsze piwa bezalko dostępne prawie wszędzie.
1
@MichuZ44 Nie, ale więzienie to powinna być kara, a nie leżenie i pierdzenie w wyrko. Każdy więzień powinien zapracować na swój pobyt, a jeśli coś zarobił to spłata alimentów, szkód czy co tam narozrabiał, a jak coś zostanie to niech już ma. I praca powinna być ciężka, na tyle, że jak będzie chciał znowu złamać prawo to się dwa razy zastanowi nad tym.
5
@Kozinho. Zjazd? Ja bym powiedział, że piłka nożna wraca na stare tory. Takiej rywalizacji jak Messi i piękny nie było i nie będzie. Goście wykręcali kosmiczne statystyki i tego raczej nikt nie powtórzy. Teraz wielkie zdziwienie bo męczennik brany pod uwagę, a kto inny?
0
@macio_944 no i git, zabiorę żonę i psa na domek letniskowy nad jeziorem i będą sobie tam elegancko pracował.
0
@FcPortoFan1999 nie szkoda Ci go marnować w taki sposób?
0
@Technik nie popłacz się tam zaraz xD
0
BVB jest mocne, Real nie ma szans na wygraną w LM
1
@Popitek12 młody Vito Corleone w Ojciec Chrzestny II
13
Przecież Laporta to populista, kłamczuch i manipulator, a socios łykają pięknie jego kocopoły i tak to się kręci.