usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie sędzia dyma Real, aż miło się na to patrzy :D
1
@DLFCB taki fajny jest, nowoczesny.
0
@MESSIah16 Piekło mężczyzn!
0
@AxelF Niczego akurat bardziej wymagającego niż błazenada na tym forum bym się po Tobie nie spodziewał akurat. A tekst o pierdnięciu jakże uroczy.
2
@Bobo25 Mam wrażenie, że miano legendy klubu niesie ze sobą głównie dożywotnie poszanowanie przez klub, zarząd i kibiców. To jest coś co będę miały największe gwiazdy jak Messi, Puyol, Iniesta. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że po tym wszystkim Alves przyjedzie do klubu i będzie witany z szacunkiem przez piłkarzy, ludzi związanych z klubem czy Nas kibiców? Czeka go cichy ostracyzm, wyjdzie co najwyżej bocznymi drzwiami na Camp Nou, a tak nie wita się legendy. Będzie dla mnie zawsze najlepszym prawym obrońca jakiego wydziałem, ale szacunek mój stracił na zawsze.
0
@Azi Żeby w takiej sytuacji wpaść w poślizg to trzeba mieć naprawdę talent.
0
@AxelF Nie muszę ich mieć. Wystarczy, że pod NAPOREM twoich wypocin mój humor się znacznie poprawił i to nie tylko w tej dyskusji, tak trzymać ;)
0
@AxelF Bawi mnie jedna i druga strona, warci jesteście siebie.
2
@Arden Widzę, że sekta PO równie mocna jak ta Pisowka.
1
@Peciak a to mi humor poprawiłeś ;)
1
@4drian0 walking dead
3
Bronimy panowie bronimy to mecz o mistrzostwo! Turku kończ ten mecz!
0
Czeska komedia xD
0
Więcej szczęścia niż rozumu
4
No zajebisty wyrzut z autu, nie ma co
4
@mleczkoo Kto wie ilu dzieciaków zaczęło by czytać książki gdyby w podstawówce serwować im coś zjadliwego typu Harry Potter.
0
@Bobo25 To są dopiero nudy, z przymrużeniem oka ;)
0
@Bobo25 Hola hola, ale Potop to Ty szanuj.
1
Nie dlaczego nie uznał tego gola, dziwna sytuacja.
1
@mrboom Trzeba było kupić TM
5
@msbigd 1 mln i ustawiony do końca życia? Bieda Ci powiem to życie by było.
0
A jak nie jest przegrana to elegancko, z wiarą i murem za Xavim!
2
@Arden Odpowiadam za przetargi publiczne w szwajcarskiej firmie, z wykształcenia prawnik.
2
Ech męczennik dzisiaj co gra, ile ja bym dał żeby u nas grał taki skrzydłowy.
0
@arasz1819 No to w czym to przeszkadza żeby zacząć budowę albo wprost mieć stanowisko, że cpk to kluczowa inwestycja i partia rządząca będzie ją popierać.
2
@arasz1819 Jeden już zrobili za 11 mln w 2010 roku i wyrzucili do kosza, a było wprost napisane o konieczności powstania cpk.
0
@pt9 Dom nr 2 mimo posiadania psa, nie popadajmy w skrajności.
7
@Amigo_Blanco To ja mam lepsza, jak studiowałem prawo to był u Nas na roku taki Piotruś (nie wiem jak głupek zdał maturę w ogóle) i na każdej sesji przychodził z tatą (jednej z najbardziej wziętych adwokatów w KRK) zbijał piątki z profesorami i zawsze Piotruś elegancko wszystko zdawał.
3
@Danny Gaucho Jaka reanimacja Isco w Betisie.
0
Elegancki początek!