0

Pięknie sędzia dyma Real, aż miło się na to patrzy :D

1

@DLFCB taki fajny jest, nowoczesny.

0

@MESSIah16 Piekło mężczyzn!

0

@AxelF Niczego akurat bardziej wymagającego niż błazenada na tym forum bym się po Tobie nie spodziewał akurat. A tekst o pierdnięciu jakże uroczy.

2

@Bobo25 Mam wrażenie, że miano legendy klubu niesie ze sobą głównie dożywotnie poszanowanie przez klub, zarząd i kibiców. To jest coś co będę miały największe gwiazdy jak Messi, Puyol, Iniesta. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że po tym wszystkim Alves przyjedzie do klubu i będzie witany z szacunkiem przez piłkarzy, ludzi związanych z klubem czy Nas kibiców? Czeka go cichy ostracyzm, wyjdzie co najwyżej bocznymi drzwiami na Camp Nou, a tak nie wita się legendy. Będzie dla mnie zawsze najlepszym prawym obrońca jakiego wydziałem, ale szacunek mój stracił na zawsze.

0

@Azi Żeby w takiej sytuacji wpaść w poślizg to trzeba mieć naprawdę talent.

0

@AxelF Nie muszę ich mieć. Wystarczy, że pod NAPOREM twoich wypocin mój humor się znacznie poprawił i to nie tylko w tej dyskusji, tak trzymać ;)

0

@AxelF Bawi mnie jedna i druga strona, warci jesteście siebie.

2

@Arden Widzę, że sekta PO równie mocna jak ta Pisowka.

1

@Peciak a to mi humor poprawiłeś ;)

1

@4drian0 walking dead

3

Bronimy panowie bronimy to mecz o mistrzostwo! Turku kończ ten mecz!

0

Czeska komedia xD

0

Więcej szczęścia niż rozumu

4

No zajebisty wyrzut z autu, nie ma co

4

@mleczkoo Kto wie ilu dzieciaków zaczęło by czytać książki gdyby w podstawówce serwować im coś zjadliwego typu Harry Potter.

0

@Bobo25 To są dopiero nudy, z przymrużeniem oka ;)

0

@Bobo25 Hola hola, ale Potop to Ty szanuj.

1

Nie dlaczego nie uznał tego gola, dziwna sytuacja.

1

@mrboom Trzeba było kupić TM

5

@msbigd 1 mln i ustawiony do końca życia? Bieda Ci powiem to życie by było.

0

A jak nie jest przegrana to elegancko, z wiarą i murem za Xavim!

2

@Arden Odpowiadam za przetargi publiczne w szwajcarskiej firmie, z wykształcenia prawnik.

2

Ech męczennik dzisiaj co gra, ile ja bym dał żeby u nas grał taki skrzydłowy.

0

@arasz1819 No to w czym to przeszkadza żeby zacząć budowę albo wprost mieć stanowisko, że cpk to kluczowa inwestycja i partia rządząca będzie ją popierać.

2

@arasz1819 Jeden już zrobili za 11 mln w 2010 roku i wyrzucili do kosza, a było wprost napisane o konieczności powstania cpk.

0

@pt9 Dom nr 2 mimo posiadania psa, nie popadajmy w skrajności.

7

@Amigo_Blanco To ja mam lepsza, jak studiowałem prawo to był u Nas na roku taki Piotruś (nie wiem jak głupek zdał maturę w ogóle) i na każdej sesji przychodził z tatą (jednej z najbardziej wziętych adwokatów w KRK) zbijał piątki z profesorami i zawsze Piotruś elegancko wszystko zdawał.

3

@Danny Gaucho Jaka reanimacja Isco w Betisie.

0

Elegancki początek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?