0

@Fabik87 Mentalność w piłce klubowej nie istnieje, przecież Real ma zawsze szczęście tylko xD

1

Będzie wesoło w 1/8 :D

0

Ciekawe jaką teraz Xavi znajdzie wymówkę.

1

@norbi77 Rozumiem śmiechy z Brauna bo zrobił z siebie błazna nie pierwszy raz, ale coś takiego jak ta zbiórka jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Tam ludzie poważnie piszą o wsparciu :o

5

Propaganda sukcesu jak za PiSu w TVP, wszytko elegancko przecież jest. Wstyd Panie Xavi.

3

@Aragorn33 Dziękuję za ten komentarz, już nie mogę się doczekać tego dobrobytu, a moje antypisowskie serduszko bije mocniej, a moje antykonferderackie usta krzyczą - Donald tyś Naszym dobrem narodowym na które nie zasługujemy. Jeżeli wątpiasz drogi obywatelu to zawsze warto sobie przypomnieć jego wspaniałe rządy i płacz dobrych ludzi, jak wyjeżdżał do Europy pokazać jak budować państwo gospodarcze mocne, stabilne i godne pozazdroszczenia.

0

@arasz1819 Można się cieszyć na równi z tego, że bolała noga, ale teraz boli ręką, ale jest dobrze bo można chodzić przynajmniej.

0

Czy Danzel przebije Ludwiczka? Czy można być aż tak złym trenerem?

1

O losie co to było...

0

Jak tak dalej pójdzie to wypadniemy poza top 4.

0

No i prawie 4-1 było

0

@Mns21 Sprzedać? A kto go kupi co?

2

@TR3YWAY Widać chłop gorący zwolennik równouprawnienia, feministki byłby dumne z takiej postawy.

1

@ObiwanKenobi Dobrze działają, dobrze robią, dobry przekaz dla ludzi rozumnych leci!

0

@ludnek prawdziwego znawcę piłki nożnej dobrze posłuchać.

2

@NeroTFP1 Gratulacje, napisanie książki było zawsze moim cichym marzeniem. Liczę na oznaczenie jak wyjdzie do księgarni ;)

1

Gdyby Xavi nie był Xavim to nie byłby już trenerem Barcy.

12

Bayern sprzedaje Lewego za 50 mln i kupuje rok później Kane na 100 mln. Normalnie złoty deal.

1

Uff już się bałem, że może jeszcze to wygrają.

0

Czechy grają dzisiaj fatalnie, my tak tylko ciut lepiej. Dobry mecz, nie ma co.

2

@Sulimo Rozrywka i odpoczynek to w dzisiejszych czasach dla dzieci - tablet albo laptop i bezmyślne klikanie do wieczora. Normalnie wszyscy dzisiaj delikatni, jak posiedzi te 30 minut, godzinę nad zeszytem to się mu nic nie stanie.

0

@_barti No to nie masz zielonego pojęcia o krakowskiej komunikacji, ja tam mieszkałem 14 lat (w tym roku się wyprowadziłem) i nie znam osoby która na stałe mieszka w Krakowie by się pozytywnie wyraziła o niej. Dobra to ona była 10 lat temu bo była przynajmniej tania. Najgorsza komunikacja w Polsce, Kraków jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Europie, a ten mówi, że no elegancko jest bo on co tydzień tam od 2/3 lat no i tak strefa, super pomysł. Zdajesz sobie sprawę jak idiotycznie to brzmi?

0

@_barti Tylko ktoś kto nie mieszka w Krakowie, może powiedzieć, ze tam komunikacja jest dobra. Tam jest upadek z roku na rok, remonty wszędzie, wszystko rozwalane, wszystko stoi w korkach jak trochę popada. I pomysły typu likwidujemy pas na Dietla czy na moście Grunwaldzkim jeszcze dobija to miasto. Tam jedynie rower ma jakikolwiek sens, auto czy autobus to jest dramat.

0

@karolup To jest tylko piłka nożna, nie wiem jak można to brać aż tak poważnie.

0

Klasyczna frajerska druga połowa

15

@barteq Dzieci w szkołach zawsze znajdą powód żeby szykanować inne dzieci z różnych powodów. Bo ktoś jest za gruby, za biedny, za głupi, za brzydki itd. Rozwiązaniem nie jest tęczowy marsz tylko solidna edukacja oraz wsparcie szkoły, psychologów, pedagogów. A to wszystko jest cholernie niedofinansowane nie mówiąc o dziecięcych terapeutach. Więc moim skromnym zdaniem zamiast marnować na tego typu bzdury powinno się położyć nacisk na prawdziwe problemy.

3

@Kitek1640 Czyli 3D okazała się partią wydmuszką, normalnie co za zaskoczenie.

0

@ObiwanKenobi jestem w szoku jakie sekciarstwo wychodzi z ludzi.

1

@Bykunn Napisałeś, że w zasadzie nikogo nie krzywdzi taka osoba, ale nie sądzę, żeby rodzina której córka/siostra/wnuczka była jechana przez kilku chłopa siada z uśmiechem na twarzy do tego typu filmów i mówi: patrz to nasza Ania tak fika z pełną dumą w głosie.

1

@Comentateiro Spokojnie, przy naszym obecnym stanie przyrostu naturalnego daje Zusowi tak max 20 lat jak padnie. Radzę się zabezpieczać na starość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?