usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Mentalność w piłce klubowej nie istnieje, przecież Real ma zawsze szczęście tylko xD
1
Będzie wesoło w 1/8 :D
0
Ciekawe jaką teraz Xavi znajdzie wymówkę.
1
@norbi77 Rozumiem śmiechy z Brauna bo zrobił z siebie błazna nie pierwszy raz, ale coś takiego jak ta zbiórka jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Tam ludzie poważnie piszą o wsparciu :o
5
Propaganda sukcesu jak za PiSu w TVP, wszytko elegancko przecież jest. Wstyd Panie Xavi.
3
@Aragorn33 Dziękuję za ten komentarz, już nie mogę się doczekać tego dobrobytu, a moje antypisowskie serduszko bije mocniej, a moje antykonferderackie usta krzyczą - Donald tyś Naszym dobrem narodowym na które nie zasługujemy. Jeżeli wątpiasz drogi obywatelu to zawsze warto sobie przypomnieć jego wspaniałe rządy i płacz dobrych ludzi, jak wyjeżdżał do Europy pokazać jak budować państwo gospodarcze mocne, stabilne i godne pozazdroszczenia.
0
@arasz1819 Można się cieszyć na równi z tego, że bolała noga, ale teraz boli ręką, ale jest dobrze bo można chodzić przynajmniej.
0
Czy Danzel przebije Ludwiczka? Czy można być aż tak złym trenerem?
1
O losie co to było...
0
Jak tak dalej pójdzie to wypadniemy poza top 4.
0
No i prawie 4-1 było
0
@Mns21 Sprzedać? A kto go kupi co?
2
@TR3YWAY Widać chłop gorący zwolennik równouprawnienia, feministki byłby dumne z takiej postawy.
1
@ObiwanKenobi Dobrze działają, dobrze robią, dobry przekaz dla ludzi rozumnych leci!
0
@ludnek prawdziwego znawcę piłki nożnej dobrze posłuchać.
2
@NeroTFP1 Gratulacje, napisanie książki było zawsze moim cichym marzeniem. Liczę na oznaczenie jak wyjdzie do księgarni ;)
1
Gdyby Xavi nie był Xavim to nie byłby już trenerem Barcy.
12
Bayern sprzedaje Lewego za 50 mln i kupuje rok później Kane na 100 mln. Normalnie złoty deal.
1
Uff już się bałem, że może jeszcze to wygrają.
0
Czechy grają dzisiaj fatalnie, my tak tylko ciut lepiej. Dobry mecz, nie ma co.
2
@Sulimo Rozrywka i odpoczynek to w dzisiejszych czasach dla dzieci - tablet albo laptop i bezmyślne klikanie do wieczora. Normalnie wszyscy dzisiaj delikatni, jak posiedzi te 30 minut, godzinę nad zeszytem to się mu nic nie stanie.
0
@_barti No to nie masz zielonego pojęcia o krakowskiej komunikacji, ja tam mieszkałem 14 lat (w tym roku się wyprowadziłem) i nie znam osoby która na stałe mieszka w Krakowie by się pozytywnie wyraziła o niej. Dobra to ona była 10 lat temu bo była przynajmniej tania. Najgorsza komunikacja w Polsce, Kraków jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Europie, a ten mówi, że no elegancko jest bo on co tydzień tam od 2/3 lat no i tak strefa, super pomysł. Zdajesz sobie sprawę jak idiotycznie to brzmi?
0
@_barti Tylko ktoś kto nie mieszka w Krakowie, może powiedzieć, ze tam komunikacja jest dobra. Tam jest upadek z roku na rok, remonty wszędzie, wszystko rozwalane, wszystko stoi w korkach jak trochę popada. I pomysły typu likwidujemy pas na Dietla czy na moście Grunwaldzkim jeszcze dobija to miasto. Tam jedynie rower ma jakikolwiek sens, auto czy autobus to jest dramat.
0
@karolup To jest tylko piłka nożna, nie wiem jak można to brać aż tak poważnie.
0
Klasyczna frajerska druga połowa
15
@barteq Dzieci w szkołach zawsze znajdą powód żeby szykanować inne dzieci z różnych powodów. Bo ktoś jest za gruby, za biedny, za głupi, za brzydki itd. Rozwiązaniem nie jest tęczowy marsz tylko solidna edukacja oraz wsparcie szkoły, psychologów, pedagogów. A to wszystko jest cholernie niedofinansowane nie mówiąc o dziecięcych terapeutach. Więc moim skromnym zdaniem zamiast marnować na tego typu bzdury powinno się położyć nacisk na prawdziwe problemy.
3
@Kitek1640 Czyli 3D okazała się partią wydmuszką, normalnie co za zaskoczenie.
0
@ObiwanKenobi jestem w szoku jakie sekciarstwo wychodzi z ludzi.
1
@Bykunn Napisałeś, że w zasadzie nikogo nie krzywdzi taka osoba, ale nie sądzę, żeby rodzina której córka/siostra/wnuczka była jechana przez kilku chłopa siada z uśmiechem na twarzy do tego typu filmów i mówi: patrz to nasza Ania tak fika z pełną dumą w głosie.
1
@Comentateiro Spokojnie, przy naszym obecnym stanie przyrostu naturalnego daje Zusowi tak max 20 lat jak padnie. Radzę się zabezpieczać na starość.