1

@Comentateiro Spokojnie, przy naszym obecnym stanie przyrostu naturalnego daje Zusowi tak max 20 lat jak padnie. Radzę się zabezpieczać na starość.

1

@require No i konfiarze w ryk - niepodważalny kontrargument.

0

@!34RC3!_0N4 Oczywiści, że tak Ty wstrętny konfiarzu. Jak możesz gardzić wspaniałomyślnym Donaldem. Jedyny dobrobyt był za PO!

0

I znowu wracamy do czarnych czasów polskiej piłki nożnej. Euro 2016 to był tylko wypadek przy pracy.

6

@TheNekro94 Wywalić? Jego powinny postawić przed sądem.

0

@Pawlak1992 Nie ma takiej opcji, za dużo idiotów u Nas żyje.

17

Konfederacja porażka po całości, żeby mieli mniej procent niż lewica to jestem w szoku.

0

Milka to jest gość xD

0

Przeraża mnie, że 65% głosuje dalej na PiS/KO

0

Jak PiS może mieć dalej takie duże poparcie :o

1

Jeszcze Alonso na skrzydle i będzie komplet taktycznego geniuszu Xaviego.

1

@Arkon W sumie można i o tym o tym powiedzieć to samo ;)

0

@Arkon Film równie genialny jak książka, a to mało kiedy idzie w parze.

6

@ObiwanKenobi Naprawdę wierzysz, że dostaniesz emeryturę na starość? Ja się pogodziłem z faktu, że za 30 lat padnie ten ZUS i dostanę figę z makiem. Zastępowalność pokoleń zaczyna się zacierać i trzeba szukać alternatyw.

2

@ChampionLW no to masz na remont mieszkania już ;)

0

@Barca1992 Pytanie kto szybciej poleci z funkcji trenera ;)

0

Co za ten gość robi na boisku to kosmos...

0

@DaPidejpi Nieprawda! Tylko Donald nas uratuje!

5

@Matan_Zajcev A to trzeba było żyć za czasów Hitlera żeby oceniać jego rządy?

1

@Mario96w miałem podobnie, ale licznik zatrzymał się na 18 punktach i miałem już pełne gacie, że stracę prawko. Szybko pokory nabrałem.

0

@Mario96w za prędkość zabrali?

3

A śmiali się z pięknego jak mówił, że MU to trup w środku :D tyle kasy wydanej, a tu dalej gówno.

0

@RomanHoffer Pełna zgoda, ale sam chyba zdajesz sobie sprawę, że jeżeli nic nie zmienisz w swoim życiu to nigdy tego mieszkania w Krk nie kupisz? Zresztą dlaczego akurat Krk? 14 lat tam mieszkałem i wyprowadzka stamtąd była w końcu wielkim oddechem i krokiem do przodu.

0

@RomanHoffer Czyli znaczna część ludzi mieszkujących na zachodzie, którzy przez całe życie wynajmują zamiast kupować mieszkania, to głupcy? Mieszkanie staje się dobrem luksusowym i brak z Twojej strony zrozumienia tego, jest czymś co najmniej zabawnym. Jak zadłużanie się na 35 lat żeby kupić te 50 metrów i może nie dożyć nawet spłaty tego mieszkania.

0

@RomanHoffer Dlaczego u Nas ciągle panuje przekonanie, że każdy musi mieć mieszkanie i to nadrzędny cel dla każdego Polaka?

0

@macio_944 Od razu chce się głosować na Donalda. Takie wydarzenie, no no.

0

@Aragorn33 Tak wątpię i nie wiem czemu od razu ten sarkazm.

0

@Aragorn33 Mobilizacyjnie na kogo to działa ? Naprawdę sądzisz, że kogoś taka demonstracja przekona do zmiany głosu? Śmiem w to bardzo mocno wątpić.

4

@Aragorn33 A co za różnica czy tam było 600 k ludzi czy 300 k, pytam poważnie bo mnie bawią te wyliczenia i przepychanki ? Co to zmienia finalnie ?

1

@bartoszplucinski zdecydowanie The Wire.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?