usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Spokojnie, przy naszym obecnym stanie przyrostu naturalnego daje Zusowi tak max 20 lat jak padnie. Radzę się zabezpieczać na starość.
1
@require No i konfiarze w ryk - niepodważalny kontrargument.
0
@!34RC3!_0N4 Oczywiści, że tak Ty wstrętny konfiarzu. Jak możesz gardzić wspaniałomyślnym Donaldem. Jedyny dobrobyt był za PO!
0
I znowu wracamy do czarnych czasów polskiej piłki nożnej. Euro 2016 to był tylko wypadek przy pracy.
6
@TheNekro94 Wywalić? Jego powinny postawić przed sądem.
0
@Pawlak1992 Nie ma takiej opcji, za dużo idiotów u Nas żyje.
17
Konfederacja porażka po całości, żeby mieli mniej procent niż lewica to jestem w szoku.
0
Milka to jest gość xD
0
Przeraża mnie, że 65% głosuje dalej na PiS/KO
0
Jak PiS może mieć dalej takie duże poparcie :o
1
Jeszcze Alonso na skrzydle i będzie komplet taktycznego geniuszu Xaviego.
1
@Arkon W sumie można i o tym o tym powiedzieć to samo ;)
0
@Arkon Film równie genialny jak książka, a to mało kiedy idzie w parze.
6
@ObiwanKenobi Naprawdę wierzysz, że dostaniesz emeryturę na starość? Ja się pogodziłem z faktu, że za 30 lat padnie ten ZUS i dostanę figę z makiem. Zastępowalność pokoleń zaczyna się zacierać i trzeba szukać alternatyw.
2
@ChampionLW no to masz na remont mieszkania już ;)
0
@Barca1992 Pytanie kto szybciej poleci z funkcji trenera ;)
0
Co za ten gość robi na boisku to kosmos...
0
@DaPidejpi Nieprawda! Tylko Donald nas uratuje!
5
@Matan_Zajcev A to trzeba było żyć za czasów Hitlera żeby oceniać jego rządy?
1
@Mario96w miałem podobnie, ale licznik zatrzymał się na 18 punktach i miałem już pełne gacie, że stracę prawko. Szybko pokory nabrałem.
0
@Mario96w za prędkość zabrali?
3
A śmiali się z pięknego jak mówił, że MU to trup w środku :D tyle kasy wydanej, a tu dalej gówno.
0
@RomanHoffer Pełna zgoda, ale sam chyba zdajesz sobie sprawę, że jeżeli nic nie zmienisz w swoim życiu to nigdy tego mieszkania w Krk nie kupisz? Zresztą dlaczego akurat Krk? 14 lat tam mieszkałem i wyprowadzka stamtąd była w końcu wielkim oddechem i krokiem do przodu.
0
@RomanHoffer Czyli znaczna część ludzi mieszkujących na zachodzie, którzy przez całe życie wynajmują zamiast kupować mieszkania, to głupcy? Mieszkanie staje się dobrem luksusowym i brak z Twojej strony zrozumienia tego, jest czymś co najmniej zabawnym. Jak zadłużanie się na 35 lat żeby kupić te 50 metrów i może nie dożyć nawet spłaty tego mieszkania.
0
@RomanHoffer Dlaczego u Nas ciągle panuje przekonanie, że każdy musi mieć mieszkanie i to nadrzędny cel dla każdego Polaka?
0
@macio_944 Od razu chce się głosować na Donalda. Takie wydarzenie, no no.
0
@Aragorn33 Tak wątpię i nie wiem czemu od razu ten sarkazm.
0
@Aragorn33 Mobilizacyjnie na kogo to działa ? Naprawdę sądzisz, że kogoś taka demonstracja przekona do zmiany głosu? Śmiem w to bardzo mocno wątpić.
4
@Aragorn33 A co za różnica czy tam było 600 k ludzi czy 300 k, pytam poważnie bo mnie bawią te wyliczenia i przepychanki ? Co to zmienia finalnie ?
1
@bartoszplucinski zdecydowanie The Wire.