0

@Bykunn 7 tys za na głowę za 10 dni Chorwacji ? To bardzo rozrzutnie, za to masz 3 tygodnie Tajlandii

3

@Kgorecki2500 LOTR to jest inna liga niż Wiedźmin. Dla mnie to co najwyżej dobra fantastyka, a już na pewno nie najlepsza na polskim podwórku.

0

@TheNekro94 Po części już coś takiego masz. Ja wiedzę wyniosłem ze studiów podyplomowych oraz kursów, za które zapłaciłem ze swojej kiesy, a nie z darmowej edukacji, która jest nic nie warta - jak dla mnie.

1

@Chucky WP : powrót króla

0

@FCB_dimiC Jako prawnik zajmuje się przetargami w szwajcarskiej firmie ze sprzętem medycznym działającej na Polskę. To tak w dużym skrócie.

0

@bartekvisca Było, jest i będzie stabilnie. Drugiego takiego jak ja sobie łatwo nie znajdą.

3

@Bobo25 Pełna racja dla tego pije piwo codziennie, a wyniki badań pokazują, że żona się myli mówiąc, że jestem pijakiem. Ja tylko dbam o dobre nawodnienie. Mógłbym pić wodę, ale jest bez smaku, a z życia trzeba brać pełnymi garściami.

3

@Kessie Wolałem jak Zakrzówkek był dziki, lepszy był tam klimat.

0

@malicinho wysoka wilgotność w Polsce xD Gościu pojedź sobie takiej Tajlandii to zobaczysz co to jest wysoka wilgotność.

1

@GeneralXavi i już dwa mecze przegrane xD

8

My z tej frajerskiej grupy nie wyjdziemy i w sumie bardzo dobrze, na nic więcej nie zasługują te patałachy

0

Co za patałachy

1

Mołdawia przekręcona, tam nie było faulu

0

@Janas11224 Tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu.

0

@Janas11224 Warszawa to bananowe miasto i nie wiem czego tam się można bać wieczorem.

0

Perez ma macki wszędzie

0

@Arkon ten film jest co najwyżej dobry, na pewno nie rewelacyjny.

0

@ChampagneMex Nie musisz kupować, wystarczy że ktoś Ci podaruje w prezencie, a ty mu kupisz surowcowe. Na wesele kumpla robiłem dla niego 3 style piwne po 30 butelek każda.

4

@Mns21 Nieprawda, w TV pokazywali jak ludzie trupami zalegali w szpitalach!

0

Ja się tylko pytam - a komu to potrzebne ? A dlaczego ?

1

Nie rozumiem, to Leo nie kocha Barcelony?

0

@tristan87 większość koncerniaków to ten sam shit.

0

@gumaz uuu świeżaka strzyga dopadła

0

O panie w ataku Realowi zostaje Vini i Rodrygo tylko, co Perez czyści to jego

0

@macio_944 Daje rękę uciąć, że jakby Maricnak wystąpił na evencie pod sztandarem lewicy z twarzą Zandeberga obok siebie to żadna oragnizacja nie miałaby z tym problemów. Takie to są standardy lewicy, z nami albo przeciw nam.

3

@Peciak Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie sądzisz, że jest to trochę inna sytuacja? Analogia w tym wypadku jest dla mnie nie trafiona.

0

@erix10 Nie lubię swojej pracy i nie poszedłbym drugi raz na te same studia, ale to wszystko wynagradzają mi zarobki i 100 % praca zdalna.

1

To koniec, mentalnie już tego nie podniosą

3

@MESSIah16 george floyd vol. 2

0

@arasz1819 Dokładnie oraz dożywotnia zakaz dla małpiatego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?