usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn 7 tys za na głowę za 10 dni Chorwacji ? To bardzo rozrzutnie, za to masz 3 tygodnie Tajlandii
3
@Kgorecki2500 LOTR to jest inna liga niż Wiedźmin. Dla mnie to co najwyżej dobra fantastyka, a już na pewno nie najlepsza na polskim podwórku.
0
@TheNekro94 Po części już coś takiego masz. Ja wiedzę wyniosłem ze studiów podyplomowych oraz kursów, za które zapłaciłem ze swojej kiesy, a nie z darmowej edukacji, która jest nic nie warta - jak dla mnie.
1
@Chucky WP : powrót króla
0
@FCB_dimiC Jako prawnik zajmuje się przetargami w szwajcarskiej firmie ze sprzętem medycznym działającej na Polskę. To tak w dużym skrócie.
0
@bartekvisca Było, jest i będzie stabilnie. Drugiego takiego jak ja sobie łatwo nie znajdą.
3
@Bobo25 Pełna racja dla tego pije piwo codziennie, a wyniki badań pokazują, że żona się myli mówiąc, że jestem pijakiem. Ja tylko dbam o dobre nawodnienie. Mógłbym pić wodę, ale jest bez smaku, a z życia trzeba brać pełnymi garściami.
3
@Kessie Wolałem jak Zakrzówkek był dziki, lepszy był tam klimat.
0
@malicinho wysoka wilgotność w Polsce xD Gościu pojedź sobie takiej Tajlandii to zobaczysz co to jest wysoka wilgotność.
1
@GeneralXavi i już dwa mecze przegrane xD
8
My z tej frajerskiej grupy nie wyjdziemy i w sumie bardzo dobrze, na nic więcej nie zasługują te patałachy
0
Co za patałachy
1
Mołdawia przekręcona, tam nie było faulu
0
@Janas11224 Tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu.
0
@Janas11224 Warszawa to bananowe miasto i nie wiem czego tam się można bać wieczorem.
0
Perez ma macki wszędzie
0
@Arkon ten film jest co najwyżej dobry, na pewno nie rewelacyjny.
0
@ChampagneMex Nie musisz kupować, wystarczy że ktoś Ci podaruje w prezencie, a ty mu kupisz surowcowe. Na wesele kumpla robiłem dla niego 3 style piwne po 30 butelek każda.
4
@Mns21 Nieprawda, w TV pokazywali jak ludzie trupami zalegali w szpitalach!
0
Ja się tylko pytam - a komu to potrzebne ? A dlaczego ?
1
Nie rozumiem, to Leo nie kocha Barcelony?
0
@tristan87 większość koncerniaków to ten sam shit.
0
@gumaz uuu świeżaka strzyga dopadła
0
O panie w ataku Realowi zostaje Vini i Rodrygo tylko, co Perez czyści to jego
0
@macio_944 Daje rękę uciąć, że jakby Maricnak wystąpił na evencie pod sztandarem lewicy z twarzą Zandeberga obok siebie to żadna oragnizacja nie miałaby z tym problemów. Takie to są standardy lewicy, z nami albo przeciw nam.
3
@Peciak Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie sądzisz, że jest to trochę inna sytuacja? Analogia w tym wypadku jest dla mnie nie trafiona.
0
@erix10 Nie lubię swojej pracy i nie poszedłbym drugi raz na te same studia, ale to wszystko wynagradzają mi zarobki i 100 % praca zdalna.
1
To koniec, mentalnie już tego nie podniosą
3
@MESSIah16 george floyd vol. 2
0
@arasz1819 Dokładnie oraz dożywotnia zakaz dla małpiatego.