usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Kumam bo sam posiadam komplet 8 i nigdy mnie nie bolały ani żaden stomatolog nie sugerował usunięcia.
0
@agaFCB A czemu masz wyrywane 8 jak nie bolą?
1
@Aragorn33 W przeciwieństwie do Ciebie nie agituje tutaj politycznie. Bawi mnie jedna jak i druga strona "konfliktu" przekonana o jedynej słuszności.
0
@Aragorn33 Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
2
@AbelKabel Ustawka zdecydowanie, tak naprawdę się kochają i tylko głupi nie zauważy tego szczęścia. Ty czytasz to co piszesz ?
0
@TheNekro94 dlatego chodzę z rana przed 8 i jest elegancko.
1
@takisobiektos ale soczyste podanie tutaj poszło
1
@AbelKabel Rozumiem, że też tak się w domu szarpiesz się z żoną i jest to normalne?
2
@GeneralXavi Ciężko powiedzieć bo jeśli chodzi o politykę to ciągle te same osoby powtarzają ciągle te same rzeczy i kłócą się z osobami które również powtarzają ciągle te same frazesy. Z jednej strony to zabawne, a z drugiej smutne. Kiedyś mnie bawiło, a teraz patrzę z politowaniem.
3
@ranger3120 Słabo, rudy powinien mieć jarmułkę na głowie i nazywanie ich tatusiami jest krzywdzące? Skąd wiemy jak się identyfikują? Zgłaszam do OMZRIK.
2
@DonMatteo901 Obrońcy Donalda w natarciu, na wszystko mają wytłumaczenie, z czego najlepszym jest klasyczny tekst na wszystko- a Sławek to se może gadać, skompromitowany Konfederata, on by nic nie wprowadził.
0
@pluszek Ja bym już dzwonił po 112!
0
@Nazio_87 Ktoś, znaczy ty ?
0
@MESSIah16 Pamiętam jak sprzedawali Gonzalo to się tak cieszyłem, że zostawili tego paralityka Benzeme. Potem wyszło jak poświęcał siebie dla pięknego, żeby ten strzelał gole.
0
@tomek8756 Jak za młodu pracowałem za barem w pubie z piwem craftowym to pamiętam sytuację jak dziewczyna do chłopa świergotała cały czas, że tutaj takie różne piwka, że pszeniczne, że w ogóle IPA jest, że to amerykański styl i że można degustacje zrobić (a chłop cicho stoi) i w końcu pyta, a ty kochanie jakie piwo lubisz? Taka krótka cisz była i chłop w końcu - zimne. Aż się oplułem że śmiechu za barem :D
0
@Bykunn Pełna zgoda, alkohol to trucizna i nie ma żartów. Ale gadanie, że jak nie będziesz pił to będziesz zdrowy to jest gadanie na wyrost. Piszesz, że ciężko chorujesz pewnie uważasz na zdrowie, a równie dobrze możesz iść w zimie i się poślizgnąć, strzelić głową w krawężnik i będzie koniec. A w końcu tak uważasz się? Nie ma reguły, jeden będzie pił za dużo przez całe życie i dożyje sędziwego wieku, a jeden się zapije w ciągu kilku lat.
0
@Bykunn Oczywiście, tylko Ci co piją alkohol chorują xD
3
Sękacz to jest top, a nie jakiś tam sernik.
1
@FcPortoFan1999 Akurat do tego nie potrzeba jakieś ideologii, wystarczy zdrowe podejście.
2
@Muszynianka Nie obejmuje, miałem ten sam problem. Masz dwie opcje kupić nowy telefon albo zainwestować w naprawę która będzie pewnie kosztować 4/5 wartości telefonu.
0
@Rewolucja123 kiedyś mniej teraz więcej
7
Kaczyński pociągnie PiS w dół, tego gadania najwięksi sekciarze nie kupią. Chyba...
0
@Firestone W latach 2015-2020 Barcelona wydała ponad 800 mln funtów z czego tylko jeden gra obecnie w Barcelonie, reszta oddana za bezcen. To były świetne lata!
0
@Bykunn I vice xD versa xD i jeszcze raz i xD
1
@Bykunn Wiara w NATO to jak wiara, że za 30 lat dostaniesz emeryturę.
0
@AbelKabel Widzę nie zrozumiałeś ironii, ale jakoś mnie to nie dziwi.
0
@AbelKabel Ale z Ciebie peowiec i tak to się kręci od 20 lat w Polsce. Pięknie, widać powiew zmian.
1
@Ojciec5tkidzieci Już nie mogę doczekać aż ten przereklamowany Xabi Alonso pójdzie do tego Realu i będzie jechany przez machinę Xaviego w klasyku. Już widzę tę manitkę.
0
Moja cierpliwość się kończy powoli, szacunek za to co zrobił jako piłkarz dla klubu, ale złożenie demisji to jest konieczność. Dość ośmieszania Barcelony na boisku i poza nim. Co on w ogóle gada na tych wywiadach?!
0
@Fabik87 Mentalność w piłce klubowej nie istnieje, przecież Real ma zawsze szczęście tylko xD