0

@Bobo25 W jednorożece też wierzysz?

0

@Bobo25 I co to zmieni ?

0

@Kapitan hawk a kto ma ich zatrzymać co?

2

Ja nie kumam jak to się dzieje, że tam nagle Carvalaj jest na szpicy

1

@bartekvisca Nie, pójdą do meliny po flaszkę. Życia nie oszukasz.

0

@bartekvisca wrócą meliny to się stanie.

0

@Dankho94isback pewnie by tak było, ale pycha chodzi przed upadkiem i znowu pośmiewisko z Nas na cały świat.

2

A co już tutaj były marzenia o finale to Nasze xD

1

Robercik to jest gość

0

Będzie manita co?

5

Zawalił to strasznie, mógł nawet strzelić na to 1-1, ale dalej gralibyśmy w 11, a to dupa zbita.

0

Jak nam strzela to będzie game over bo my już na bank nic nie ugramy w 10.

0

@bartekvisca Trasa 6-6,5 miasto 7-7,5. Akurat takie mam w swoim i uważam to za niskie spalanie.

1

@Sulimo Na studiach też miałem ten problem, mieszkanie było robione na koszt właściciela i po kilku miesiącach robactwo wróciło i nagle problem się skończył jak piętro niżej kipnął starszy pan. Musiało wszystko od niego wentylacją lecieć...

1

@Pedri16Future Oczywiście, że tak. Większość wyroków za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem to wyroki w zawieszeniu i jakieś śmieszne zakazy posiadania zwierząt. Sztywne 3 lata w realiach naszego systemu to duży sukces. A czy powinien dostać więcej? Oczywiście, że tak, ale to już inna para kaloszy.

1

@Pedri16Future bardzo dobry wyrok oby jak najwięcej takich bo większość to ciągle jakieś śmieszne zawiasy.

1

@Emhyr widać, że się podobało :D

0

Farfocle same wpadaj xD

0

Przewali to jak nic.

1

@katalonczyk987 35 stopni, wysoka wilgotność i klapeczek to jest życie :)

3

@Khajio Właśnie elegancko, odpalony laptop na tarasie i klikanie w robocie na spokojnie. Zima to samo zło, siedzi człowiek w tej chałupie zamknięty jak kołek.

1

@Katalonbar Właśnie elegancka pogoda, w sam raz żeby sobie usiąść na tarasie z kawka, laptopem i popracować.

1

@macio_944 też mnie to zastanawia, świeżo się przeprowadziłem do Warszawy i każdy mój znajomy który tu mieszka dłużej narzeka na jego urzędowanie, a tu takie duże poparcie.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@Monegros tak jak Twoja obecność na forum.

0

@TR3YWAY Ta sama sytuacja była u kolegi z liceum, diagnoza, parę miesięcy szukania szpiku i koniec, odszedł w wieku 20 lat.

2

@draxidox Kolejna nowogrupa która na siłę chce pokazać jak jest im fajnie.

10

@Jakchcesz Dokładnie tak, męczeństwo to Nasz atrybut narodowy.

0

Piękne to było rozegranie

0

Czuję, że zaraz wleci jakiś farfocel dla Walii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?