usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 W jednorożece też wierzysz?
0
@Bobo25 I co to zmieni ?
0
@Kapitan hawk a kto ma ich zatrzymać co?
2
Ja nie kumam jak to się dzieje, że tam nagle Carvalaj jest na szpicy
1
@bartekvisca Nie, pójdą do meliny po flaszkę. Życia nie oszukasz.
0
@bartekvisca wrócą meliny to się stanie.
0
@Dankho94isback pewnie by tak było, ale pycha chodzi przed upadkiem i znowu pośmiewisko z Nas na cały świat.
2
A co już tutaj były marzenia o finale to Nasze xD
1
Robercik to jest gość
0
Będzie manita co?
5
Zawalił to strasznie, mógł nawet strzelić na to 1-1, ale dalej gralibyśmy w 11, a to dupa zbita.
0
Jak nam strzela to będzie game over bo my już na bank nic nie ugramy w 10.
0
@bartekvisca Trasa 6-6,5 miasto 7-7,5. Akurat takie mam w swoim i uważam to za niskie spalanie.
1
@Sulimo Na studiach też miałem ten problem, mieszkanie było robione na koszt właściciela i po kilku miesiącach robactwo wróciło i nagle problem się skończył jak piętro niżej kipnął starszy pan. Musiało wszystko od niego wentylacją lecieć...
1
@Pedri16Future Oczywiście, że tak. Większość wyroków za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem to wyroki w zawieszeniu i jakieś śmieszne zakazy posiadania zwierząt. Sztywne 3 lata w realiach naszego systemu to duży sukces. A czy powinien dostać więcej? Oczywiście, że tak, ale to już inna para kaloszy.
1
@Pedri16Future bardzo dobry wyrok oby jak najwięcej takich bo większość to ciągle jakieś śmieszne zawiasy.
1
@Emhyr widać, że się podobało :D
0
Farfocle same wpadaj xD
0
Przewali to jak nic.
1
@katalonczyk987 35 stopni, wysoka wilgotność i klapeczek to jest życie :)
3
@Khajio Właśnie elegancko, odpalony laptop na tarasie i klikanie w robocie na spokojnie. Zima to samo zło, siedzi człowiek w tej chałupie zamknięty jak kołek.
1
@Katalonbar Właśnie elegancka pogoda, w sam raz żeby sobie usiąść na tarasie z kawka, laptopem i popracować.
1
@macio_944 też mnie to zastanawia, świeżo się przeprowadziłem do Warszawy i każdy mój znajomy który tu mieszka dłużej narzeka na jego urzędowanie, a tu takie duże poparcie.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@Monegros tak jak Twoja obecność na forum.
0
@TR3YWAY Ta sama sytuacja była u kolegi z liceum, diagnoza, parę miesięcy szukania szpiku i koniec, odszedł w wieku 20 lat.
2
@draxidox Kolejna nowogrupa która na siłę chce pokazać jak jest im fajnie.
10
@Jakchcesz Dokładnie tak, męczeństwo to Nasz atrybut narodowy.
0
Piękne to było rozegranie
0
Czuję, że zaraz wleci jakiś farfocel dla Walii