usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Dokładnie samochody elektryczne nas uratują.
0
@macio_944 to jest kibic Realu w końcu bo ja się gubię xD
2
@MesQueUnClub96 Najlepszego kumpla to za flaszkę whisky bym ucałował i byśmy ją razem wypili.
0
@Herato gdyby nie ostatnie to Messi by pasował
0
@KrychaFCB tam z tyłu dobrze martwy ciąg wchodzi - technika, ciężar, siła. Wow!
0
@Explode Pytanie czy przez szybkości zmiany nawierzchni nie będzie większa przepustowość na Bernabeu i finalnie wyjdą na tym lepiej w rocznym rozrachunku.
1
@cules100pro bardzo ładnie to wygląda mimo wszystko brak chowanej murawy to duży minus pod kątem imprez.
0
@Paolo92 czytać książki po angielsku, jeśli nie ma wystarczających umiejętności to zacząć czytać te które znasz, ja tak czytałem na początku Harrego Pottera ;) drugi język zdecydowanie niemiecki, najbardziej hot na rynku aktualnie.
2
@MarioVeB! Ale to wcale nie jest złe przesuwanie w czasie śniadania jak sobie to mądrze zaplanujesz reszte posiłków.
0
Ach ten hurra optymizm przed meczem zawsze mnie bawi.
0
Oriol wierzymy!
0
@Bykunn nie zmieniłbyś bo Ciebie nie stać co najbardziej Ciebie tutaj boli w tej dyskusji xD ale możesz sobie wmawiać głupoty jakie tylko chcesz, jeśli Ci z tym lepiej xD
0
Pedro zanotował ogromny spadek formy, oby wrócił na dobre tory.
0
@Bykunn Nowości to tam na próżno szukać xD ale jeżeli zadowola Ciebie 12 opel to dobrze, jeździj na zdrowie. Chociaż jeżeli by tak było to byś się nie spinał się jak plandeka na żuku xD
0
@Bykunn Czyli trafiłem xD
0
@mkord Wybitna postacią, czytaj ze zrozumieniem.
1
@Bykunn W jaki sposób oderwany od rzeczywistości? To, że większość ludzi jeździ starymi autami i nie stać ich na nowe i nazywanie tego po imieniu oznacza oderwanie od rzeczywistości? No cóż widać trafiłem celnie.
1
@Bykunn Dokładnie mam takie zdanie, dodaj jeszcze jedno xD żeby wydźwięk był lepszy.
2
@TheNekro94 Akurat Lancery to nad wyraz udane modele, może dlatego wstrzymali produkcję ? ;) mam w rodzinie Audi 1995 A6 C4 praktycznie od nowości, mechaniczne nie do zarąbania. 500 k na liczniku już jest, a dalej śmiga. Ale to są wyjątki i zdania nie zmienię, 15 letnie auta zwłaszcza kopciuchy to żywe gruzy.
12
@Forsyth wybitna postać tego wybitnego rządu.
1
@Deviler no cóż, każde auto powyżej 15 lat to jest mniej lub bardziej zadbany gruz.
1
Jeszcze Jude czerwona kartka, pięknie to zrobił Gil xD
3
Dużo widziałem cudów na kijów serwowanych przez sędziów, ale to już jest hit :D z jednej strony miny śmietankowych leja miód na moje serce, ale z drugiej strony co w tej lidze się odjaniepawla to głowa mała...
1
Hahaha co tu się odjebalo xD
0
Dobrze ziomek przygrał xD
0
Dziwnie go znosili, jakby ta noga miał dość dosłownie.
2
W tej sytuacji mógłbyś tę linię narysować tka żeby był spalony albo nie był xD
0
Co przymierzył to jego
0
Pięknie sędzia dyma Real, aż miło się na to patrzy :D
1
@DLFCB taki fajny jest, nowoczesny.