usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie chce mi się wierzyć w te 200 mln. Gdyby taka oferta była to Laporta by to wziął.
5
@Arden Zakwaszanie, dopalacze i jeszcze pewnie dealerzy co pierwszą działkę zioła za darmo dają xD
3
@misterio Wychodzi na to, że osoby głosujący na PO wiedziały, że Tusk to kłamca i nie są teraz zaskoczone, że kolejny raz ich oszukał. Zajebista logika.
0
@DonMatteo901 Tusk kłamczuszek, jakie to wielkie zaskoczenie znowu.
0
@[Oli] To bez studiów już nie można się wypowiedzieć bo ma się tyle do powiedzenia co wujaszek na weselu? Zajebista logika.
0
@Janas11224 ja Bangkok omijam szerokim łukiem ;)
0
@Janas11224 Trzeba było się zapytać na forum to bym doradził jak zaplanować tripa na dwa tygodnie i co warto zobaczyć odpuściłbym phi phi w ogóle ;) w styczniu teraz byłem w 10 osób to było sporo kombinowania logistycznego, no i ja zawsze lecę na minimum 3 tygodnie żeby więcej miejsc zobaczyć. Ale generalnie również polecam, byłem tam 4 razy i już zacieram ręce na kolejny ;)
0
@TR3YWAY Bardzo dobrze, że powstaje taka debata w końcu AM Żukowska pokaże mądrość i argumenty lewicy.
1
Jeszcze Oriol niech strzeli gola i będę spełniony :D
2
Dobrze grają, dobrze robią, dobry przekaz leci od Xaviego cały czas. Niech to się trzyma!
0
Co za głupi faul Araujo...
0
@draxidox Ja bym jeździł po mieście 10 km/h wtedy wszyscy byli by bezpieczni.
0
@Bagsik88 Jeśli Ci z tym łatwiej to tak sobie to tłumacz.
0
@Bagsik88 Ja o jednym ty o drugim. Rozmowa jak dzieckiem.
0
@Bagsik88 Czytaj ze zrozumieniem, nie ma znaczenia czy real sobie ich wychował, wypożyczył albo czy uciekli bo chcieli czy uciekli bo real wypchnął, liczy się zysk w dzisiejszej piłce. Bez zrozumienia takiego prostego mechanizmu przez zarząd Barcelona jest właśnie w takim, a nie innym miejscu. Kubo prędzej czy później zostanie sprzedany za gruby hajs, a real dostanie znowu dobre pieniądze za nic.
0
@Bagsik88 A kogo obchodzi gdzie się wybili, liczy się ostatecznie hajs w kasie klubie.
0
@Bagsik88 przypomnij mi za ile odegaard został sprzedany finalnie, a za ile był kupiony oraz przypomnij ile praw do Kubo ma dalej Real, ile jest warty teraz, a ile dał za niego.
3
@Faro Uciekli? Real ich sprzedał za gruby hajs, tak się robi dzisiaj biznes czego Barcelona nie potrafi.
3
@tristan87 ja go uwielbiam, dostarcza mi wiele radości.
0
@KrychaFCB Wariacik.
1
@Comentateiro Nie wiem ile by musieli mi płacić żebym wstawał przed 6.00. Nieludzka godzina.
0
@Lucerfi Dlatego jak bym ucinał palce. 1 promil jeden palec, dwa promile dwa palce itd.
0
Ale co wahadłowi robią robotę u Xabiego.
0
Bronimy wyniku, o co to chodzi? :D
3
Ale będzie wycie w Madrycie za brak karnego
1
To lecimy już na ten Manchester czy jeszcze nie?
1
@Lukikiki Zrobiłem to wszystko o czym piszesz i co z tego finalnie? Miarą bycia mężczyzna to umiejętności wkręcenia kilku śrubek?
0
Zajebiście Aspas sobie stał w tej bramce.
0
@MESSIah16 Ale to zestawienie biednie wygląda.
0
@Kidd Im jestem starszy tym coraz mniej tych męczy oglądam, nawet nie wszystkie już Barcy.