10

Nie chce mi się wierzyć w te 200 mln. Gdyby taka oferta była to Laporta by to wziął.

5

@Arden Zakwaszanie, dopalacze i jeszcze pewnie dealerzy co pierwszą działkę zioła za darmo dają xD

3

@misterio Wychodzi na to, że osoby głosujący na PO wiedziały, że Tusk to kłamca i nie są teraz zaskoczone, że kolejny raz ich oszukał. Zajebista logika.

0

@DonMatteo901 Tusk kłamczuszek, jakie to wielkie zaskoczenie znowu.

0

@[Oli] To bez studiów już nie można się wypowiedzieć bo ma się tyle do powiedzenia co wujaszek na weselu? Zajebista logika.

0

@Janas11224 ja Bangkok omijam szerokim łukiem ;)

0

@Janas11224 Trzeba było się zapytać na forum to bym doradził jak zaplanować tripa na dwa tygodnie i co warto zobaczyć odpuściłbym phi phi w ogóle ;) w styczniu teraz byłem w 10 osób to było sporo kombinowania logistycznego, no i ja zawsze lecę na minimum 3 tygodnie żeby więcej miejsc zobaczyć. Ale generalnie również polecam, byłem tam 4 razy i już zacieram ręce na kolejny ;)

0

@TR3YWAY Bardzo dobrze, że powstaje taka debata w końcu AM Żukowska pokaże mądrość i argumenty lewicy.

1

Jeszcze Oriol niech strzeli gola i będę spełniony :D

2

Dobrze grają, dobrze robią, dobry przekaz leci od Xaviego cały czas. Niech to się trzyma!

0

Co za głupi faul Araujo...

0

@draxidox Ja bym jeździł po mieście 10 km/h wtedy wszyscy byli by bezpieczni.

0

@Bagsik88 Jeśli Ci z tym łatwiej to tak sobie to tłumacz.

0

@Bagsik88 Ja o jednym ty o drugim. Rozmowa jak dzieckiem.

0

@Bagsik88 Czytaj ze zrozumieniem, nie ma znaczenia czy real sobie ich wychował, wypożyczył albo czy uciekli bo chcieli czy uciekli bo real wypchnął, liczy się zysk w dzisiejszej piłce. Bez zrozumienia takiego prostego mechanizmu przez zarząd Barcelona jest właśnie w takim, a nie innym miejscu. Kubo prędzej czy później zostanie sprzedany za gruby hajs, a real dostanie znowu dobre pieniądze za nic.

0

@Bagsik88 A kogo obchodzi gdzie się wybili, liczy się ostatecznie hajs w kasie klubie.

0

@Bagsik88 przypomnij mi za ile odegaard został sprzedany finalnie, a za ile był kupiony oraz przypomnij ile praw do Kubo ma dalej Real, ile jest warty teraz, a ile dał za niego.

3

@Faro Uciekli? Real ich sprzedał za gruby hajs, tak się robi dzisiaj biznes czego Barcelona nie potrafi.

3

@tristan87 ja go uwielbiam, dostarcza mi wiele radości.

0

@KrychaFCB Wariacik.

1

@Comentateiro Nie wiem ile by musieli mi płacić żebym wstawał przed 6.00. Nieludzka godzina.

0

@Lucerfi Dlatego jak bym ucinał palce. 1 promil jeden palec, dwa promile dwa palce itd.

0

Ale co wahadłowi robią robotę u Xabiego.

0

Bronimy wyniku, o co to chodzi? :D

3

Ale będzie wycie w Madrycie za brak karnego

1

To lecimy już na ten Manchester czy jeszcze nie?

1

@Lukikiki Zrobiłem to wszystko o czym piszesz i co z tego finalnie? Miarą bycia mężczyzna to umiejętności wkręcenia kilku śrubek?

0

Zajebiście Aspas sobie stał w tej bramce.

0

@MESSIah16 Ale to zestawienie biednie wygląda.

0

@Kidd Im jestem starszy tym coraz mniej tych męczy oglądam, nawet nie wszystkie już Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?