5

@BulaKG Pies śmierdzi na tyle, na ile pozwoli mu właściciel, co jest i tak jest niczym w porównaniu ze śmierdzącym chłopem.

6

@Hellrider Homoseksualiści to strasznie skamieliny, teraz coraz więcej młodych ludzi żyje bez ślubu w konkubinacie, mało postępowe postulaty.

0

@BorzyKrzys No, ale to było wtedy coś !

1

@mariosss20 Grecja, pamiętam dobrze ten turniej i te ich przepychanie meczy jednym golem.

2

@Borneo Od 2010 były robione audyty przez różne ugrupowania polityczne i wniosek był zawsze jeden - CPK jest opłacalne i konieczne, ale jak dobrze, że Borneo raczył wyjaśnić wszystkich znawców i ekspertów.

12

@Bobo25 Jak dla mnie powinno się je zamykać w szkołach na 12h minimum i tylko niedziela wolna. Niech się uczą życia.

4

@John_Doe No cóż, Niemcy bardzo długo pracowali na taką sytuację w swoim kraju.

0

@Krzywy95 przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś

5

No, ale co Probierz się ładnie ubrał to Nasze.

0

@mkord No już się nie smuć, ja wiem, że potrafisz pisać. Tyle tu czasu spędziłeś i napisałeś komentarzy przecież. Musi to być dla Ciebie ważne. Dzieci tak mają, zapomniałem o tym xD

0

@mkord A jakich to nieporozumień uniknę? Tch kompletnie nie ważnych, na forum dla dzieciaków? No skoro tak, to niechybnie wezmę xD

0

@mkord I jakie to ma znaczenie w tym momencie xD przegrali tak jak pisałem, więc możesz wciągnąć gila smutku i iść spać.

0

Był ten jeden po moment po strzeleniu bramki gdzie Austria siadła i była szansa na drugiego gola, ale sobie Pan Probierz wymyślił, że będzie grał Piotrowski od początku który nie potrafił podać prosto.

5

Skąd taki pomysł na drewnianą pomoc od początku to tylko Pan Elegant wie.

0

@mkord 3-1 jak mówiłem

0

Grosicki w wchodzi to już w ogóle, Probierz przewalił to wystawiając drewniana pomoc od początku

0

No to wcisnął jeszcze jedna i do widzenia

0

Pięknie oddali przestrzeń nie ma co

1

Slisz do bazy i niech wchodzi Urbański

3

Austria jest do zrobienia, siadła po golu strasznie. Gdyby nie drewniana pomoc ze Sliszem i Piotrowskim to można było myśleć o drugiej bramce. Moder na drugą połowę to mus.

4

Jezu moder niech wejdzie za to drewno

0

Probierz przewalił to składem wystawił drewniana pomoc i zdziwko

0

@Janas11224 Generalnie lubię ostre rzeczy, jak jestem w Tajlandii to thai spiacy proszę niemal zawsze, ale ostatnio jadłem właśnie pizze z papryczką o mocy 3,5 mln scovilla. Zjadłem połowę, jakbym jadł pizze z gazem pieprzowym, to aż bolało :D Czułem potem dosłownie jak ta pizza jeździ mi po flakach i na zakrętach to aż mnie łamało w pół. Parówa i dupa spieczone na maksa, najgorsze to chyba sikanie, jakbym ogniem szczał. Byłem o włos od jechania na SOR. Jako fana ostrości, zabiła mnie ta pizza i na razie nawet jalapeno nie jem.

0

@BorzyKrzys A to ci niespodzianka

0

Andreas super podanie do Kane, takie od niechcenia, ale doszło do skutku

3

@AFA Przeproś za takie marnotrawstwo i leć po następnego.

0

@q1 bierz Lancera.

1

@insp1re byleby nie jakieś Aparat czy kruk, idź do jubilera.

0

@korni20 GoT dopóki bazował na książkach był świetnym serialem, więc liczę, że ród smoka będzie lepszym serialem finalnie. Chociaż sezon 3 i 4 gry o tron to majstersztyk.

0

@Krzywy95 coś ci nie wyszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?