usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo że karny
1
@Antimadridista_WR Robiłem 3 podejścia i za każdym razem było średnio/słabo. Polecam Jamra kebab ;)
0
@Antimadridista_WR bardzo średni kebab, nie wiem skąd hype na niego w KRK.
2
@Pawlak1992 On już w Realu był taka kuleczka.
0
@MesQueUnClub_87 Ale nie byłeś w Tajlandii, Indonezji, Wietnamie, Sri lance więc nie masz porównania z całym szacunkiem.
0
@MesQueUnClub_87 Byłem i w Chorwacji i Egipcie. Widocznie ty nie byłeś w tropikach skoro mówisz o wysokiej wilgotności powietrza nad Adriatykiem ;)
0
@MesQueUnClub_87 Jak temperatura powyżej 30 stopni to tylko w tropikach, nad morzem śródziemnym masz suchoty duchoty tylko.
0
Czuję, że rozbiją tę Hiszpanię, powiew frajerstwa wprost z Barcelony wisi w powietrzu.
2
Elegancko, cisnąć tam te panienki.
2
@MesQueUnClub_87 albo maślankę Krasnystaw;)
2
@Arden Też się zastanawiam jak można się doprowadzić do stanu, że kilka kroków sprawia wysiłek.
18
@tadzik447 Jeszcze mi powiedz, że jak będzie się dobrze się uczyć to dostanie się na dobre studia, a potem będzie czekać już tylko świetnie płatna praca. A jak się nie będzie uczyć to zostaje kopanie rowów.
0
@arasz1819 Bo kraść pieniądze to trzeba umieć z klasą i rozwagą jak PO. Pisiorów poniosła za duża fantazja.
3
@MesQueUnClub96 Fajnie to wygląda, identycznie jak w północnej Afryce.
0
@MesQueUnClub96 Małżeństwo to przeżytek, mało to postępowe jak na lewą stronę.
2
@macio_944 Wygląd prosto z Zakaukazia.
0
@Arden No cóż, widocznie w innych kręgach się obracamy ;)
0
@michal26 Proszę mnie nie obrażać, na juwenalia potrafiłem ;)
0
@Arden Ja akurat takich nie znam, mam jednego kolegę którego rodzice dalej utrzymują i pracą dłoni nie zhańbił, ale nie ma kobiety na stałe. To co wpisujesz to jakieś patologiczne przypadki.
0
@Arden Zależy co rozumiesz przez kobieta prawie wszystko ogarnia? To że chłop tylko chodzi do pracy i nic więcej nie zrobi?
2
@draxidox Żeby mieć 3 promile to trzeba walić z 2-3 dni porządnie. W jeden wieczór nie dasz rady takiego wyniku ugrać nie idąc po drodze w spanie czy rzyganie. No chyba, że jesteś zawodowym pijakiem.
3
Jaki to jest gamoń xD
0
Ale interwencja :o
0
@KrwawiaceoczyVEB Z przymrużeniem oka, wiadomo ;)
1
Jakiś taki duch Puyola widać w Carvajalu
1
Dlaczego on zdjął dwóch najlepszych skrzydłowych na Euro?
3
@NeroTFP1 Dostanie zawiasy i zakaz posiadania zwierząt, jeszcze może jakąś śmieszna grzywnę. Takie zwykle wyroki zapadają w sprawie zwierząt, co jest kpiną.
2
@Culer9002 Nie, nic to nie wniosło do związku, oprócz obrączki na palcu. Sztuka dla sztuki.
1
@tomek8756 Brałem w 2018 ślub i w sumie jakbym się cofnął w czasie to nie wiem czy Nam do szczęścia to takie koniecznie było.
0
@Aragorn33 Jakby politycy zarabialiby 2,3 razy więcej to przestaliby kraść pieniądze podatników?