usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co hindus wcisnął...
11
@juarez TVN tak powiedzieli przecież ;)
2
@Faro Nagra się sporo w tym sezonie, ale liczę, że Real przez wąska kadrę przewali ten sezon.
4
@macio_944 Dla mnie gruby Ronaldo
1
@Herato Roman Weidenfeller
1
@dv7wisnia tym razem też pewnie będą, ale to nie zmienia faktów, że kadra tym razem jest budowana z głową i od podstaw co przekłada się na regularne wygrywanie pucharów.
0
@Azazel_Pazuzu Ale zgarnia regularnie LM i mistrza. Ten puchar króla to można sobie darować. Liczę, że Real upadnie na ten swój głupi ryj jak za ery Galacticos, ale ta kadra jest budowana od lat z pomysłem i rozwagą.
0
@ShawnC Tak tak, jak zawsze grają gówno, mają szczęście, inny mają pecha itd. pierdolenie takie.
1
@Szklaner Gość co nie załapał to jego, ale jeszcze dostał zielone od kolegów równie bystrych jak on.
1
@MichuZ44 Przed igrzyskami była masa informacji na temat tego bydlaka.
1
Kurek przyjęcie jak na WF
1
@KrwawiaceoczyVEB no no ciekawe te transfery atletico
9
Ferran i Olma razem ponad 100 mln...
2
@RosjaninBut To są koszta rewolucji kulturowej, normalna sprawa według zachodniej Europy.
1
@Gronek No racja racja, statystki bezlitosne dla ubera tam regularnie ludzie tracą życie. Brutalne
1
@budel17 Takie pokolenie teraz rośnie, gdzie życie na forum jest ważniejsze niż życie w rzeczywistości.
0
@Arden Też tak uważam patrząc tym bardziej na wykończonych rodzicielstwem znajomych.
0
@Arden Życzę Ci tego żeby tak było, ja zbyt cenię sobie swój czas żeby go zamienić na pieluchy i wychowanie dzieci.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@mmaciass Nie robiła tego dla kasy. Niedługo onlyfans będzie na równi traktowany jak Instagram i widok swojej gołej córki z dildo to będzie codzienność rodziców.
0
@NeroTFP1 Ciekawe po co wrócił, sumienie dopadło?
2
@Toretto Czyli zamiana bata na pasek ku wielkiej radości szaraczków. Hip hip hurra.
4
@Toretto Czyli dochodzimy do momentu, że mamy się cieszyć z rządów obecnej władzy bo mniej przewala pieniędzy podatników niż poprzednia? Stonoga miał rację w jednym - durne Polaczki.
2
@Antimadridista_WR to akurat prawda, największe brednie da się ludziom w mówić pod przykrywką to dla Waszego dobra przecież ;)
0
@FanBarcYxD Ograniczenie aut oraz ograniczenie potencjalnych psycholi w autach spowoduje natychmiastowy spadek wypadków co spowoduje natychmiastowy wzrosty bezpieczeństwa. Ludzie zaczną częściej korzystać z komunikacji miejskiej, z rowerów czy chodzi po prostu z pieszo. Co polepszy zdrowie obywateli i nasze środowisko. Nie widzę słabych stron, możecie mi zaufać, naprawdę tak będzie.
3
@Tasde Ja bym w ogóle zakazał produkcji aut powyżej 180 KM. Auta od 140 KM do 180 KM za specjalnie płatnym pozwoleniem 10 k rocznie minimum plus badania psychologiczne co pół roku 2 k płatne. Auta od 100 KM do 140 KM badanie psychologiczne co roku 1 k płatne, a auta poniżej 100 KM jednorazowa opłata 1 k i obligatoryjnie wbudowany system żeby z tą zawrotną mocą nie przekroczyć 120 km/h.
5
@Tasde A czemu nie 110 KM?
2
@BorzyKrzys Chłop miał za mało przewalone na stracie w życiu to było trzeba dorzucić do pieca, idiotka.
2
@Yamal_Williams Przecież jesteś nowym użytkownikiem to skąd ta wytrwałość?
1
@Trojanek23 Jeśli ktoś gubi korek w aucie podczas jazdy to jest jakimś niewydarzony kretynem, zajebisty kontrargument na twój argument.