5

Co hindus wcisnął...

11

@juarez TVN tak powiedzieli przecież ;)

2

@Faro Nagra się sporo w tym sezonie, ale liczę, że Real przez wąska kadrę przewali ten sezon.

4

@macio_944 Dla mnie gruby Ronaldo

1

@Herato Roman Weidenfeller

1

@dv7wisnia tym razem też pewnie będą, ale to nie zmienia faktów, że kadra tym razem jest budowana z głową i od podstaw co przekłada się na regularne wygrywanie pucharów.

0

@Azazel_Pazuzu Ale zgarnia regularnie LM i mistrza. Ten puchar króla to można sobie darować. Liczę, że Real upadnie na ten swój głupi ryj jak za ery Galacticos, ale ta kadra jest budowana od lat z pomysłem i rozwagą.

0

@ShawnC Tak tak, jak zawsze grają gówno, mają szczęście, inny mają pecha itd. pierdolenie takie.

1

@Szklaner Gość co nie załapał to jego, ale jeszcze dostał zielone od kolegów równie bystrych jak on.

1

@MichuZ44 Przed igrzyskami była masa informacji na temat tego bydlaka.

1

Kurek przyjęcie jak na WF

1

@KrwawiaceoczyVEB no no ciekawe te transfery atletico

9

Ferran i Olma razem ponad 100 mln...

2

@RosjaninBut To są koszta rewolucji kulturowej, normalna sprawa według zachodniej Europy.

1

@Gronek No racja racja, statystki bezlitosne dla ubera tam regularnie ludzie tracą życie. Brutalne

1

@budel17 Takie pokolenie teraz rośnie, gdzie życie na forum jest ważniejsze niż życie w rzeczywistości.

0

@Arden Też tak uważam patrząc tym bardziej na wykończonych rodzicielstwem znajomych.

0

@Arden Życzę Ci tego żeby tak było, ja zbyt cenię sobie swój czas żeby go zamienić na pieluchy i wychowanie dzieci.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@mmaciass Nie robiła tego dla kasy. Niedługo onlyfans będzie na równi traktowany jak Instagram i widok swojej gołej córki z dildo to będzie codzienność rodziców.

0

@NeroTFP1 Ciekawe po co wrócił, sumienie dopadło?

2

@Toretto Czyli zamiana bata na pasek ku wielkiej radości szaraczków. Hip hip hurra.

4

@Toretto Czyli dochodzimy do momentu, że mamy się cieszyć z rządów obecnej władzy bo mniej przewala pieniędzy podatników niż poprzednia? Stonoga miał rację w jednym - durne Polaczki.

2

@Antimadridista_WR to akurat prawda, największe brednie da się ludziom w mówić pod przykrywką to dla Waszego dobra przecież ;)

0

@FanBarcYxD Ograniczenie aut oraz ograniczenie potencjalnych psycholi w autach spowoduje natychmiastowy spadek wypadków co spowoduje natychmiastowy wzrosty bezpieczeństwa. Ludzie zaczną częściej korzystać z komunikacji miejskiej, z rowerów czy chodzi po prostu z pieszo. Co polepszy zdrowie obywateli i nasze środowisko. Nie widzę słabych stron, możecie mi zaufać, naprawdę tak będzie.

3

@Tasde Ja bym w ogóle zakazał produkcji aut powyżej 180 KM. Auta od 140 KM do 180 KM za specjalnie płatnym pozwoleniem 10 k rocznie minimum plus badania psychologiczne co pół roku 2 k płatne. Auta od 100 KM do 140 KM badanie psychologiczne co roku 1 k płatne, a auta poniżej 100 KM jednorazowa opłata 1 k i obligatoryjnie wbudowany system żeby z tą zawrotną mocą nie przekroczyć 120 km/h.

5

@Tasde A czemu nie 110 KM?

2

@BorzyKrzys Chłop miał za mało przewalone na stracie w życiu to było trzeba dorzucić do pieca, idiotka.

2

@Yamal_Williams Przecież jesteś nowym użytkownikiem to skąd ta wytrwałość?

1

@Trojanek23 Jeśli ktoś gubi korek w aucie podczas jazdy to jest jakimś niewydarzony kretynem, zajebisty kontrargument na twój argument.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?